Warsztaty, serwisów i dilerzy CFek - dyskusja.

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami CF Moto
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Warsztaty, serwisów i dilerzy CFek - dyskusja.

Post autor: Zmora1966 » wt 15 lip, 2014

Szanowni użytkownicy CFek,

powracająca w różnych miejscach dyskusja na temat jakości serwisów CF zainspirowała mnie do założenie tego odrębnego tematu dedykowanego wyłącznie do tego celu żeby wymienić się opiniami o naszych serwisantach - miejscach które należy omijać szerokim łukiem i które można z czystym sercem polecić.

Chciałbym jednak prosić żeby umieszczone tu opinie były podparte faktycznym doświadczeniem każdego z Was a nie jałową i ogólnikową dyskusją o niczym i o wszystkim - tym bardziej że nie chcę być twórcą dyskusji w której będą panować pomówienia i inne nieuzasadnione działania.
Mam nadzieję że dyskusja ta pomoże importerowi wpłynąć na reprezentujące ich markę firmy dilerskie oraz serwisy z korzyścią dla wspomnianego Importera, ale również dla dilera/warsztatu którzy będą mogli coś poprawić lub zostaną przez nas pozytywnie zareklamowani no i oczywiście dla nas - bo po to kupujemy CF żeby być z tego sprzętu zadowoleni a nie szukać innych rozwiązań lub innych marek.

Niestety nieraz przeraża mnie też dyskusja w której serwisy twierdzą że nasze pojazdy nie są przeznaczone do jazdy w jakimś tam terenie.
Chciałbym wieć przypomnieć że:
ATV czyli skrót od angielskiego all-terrain vehicle - (a jest to) a small open motor vehicle with one or two seats and three or more wheels fitted with large tires, designed for use on rough ground - tłumacząc w skrócie na polski ATV to mały pojazd zmechanizowany, dwu lub trzy miejscowy...,... zaprojektowany do użytku w trudnym terenie.

Jak kupię samochód, skuter lub motor turystyczny to będę mógł się zgodzić że nie mogę nim jeździć w terenie.
Zapraszam do dyskusji i opinii
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
GnuS
Posty: 134
Rejestracja: pt 08 lis, 2013
Quad:: AC 1000 MudPro był CF Moto X8
Imię: Artur

Re: Warsztaty, serwisów i dilerzy CFek - dyskusja.

Post autor: GnuS » pn 21 lip, 2014

Pingwin Legnica:
No chyba jeden z... aż chciałem zażartować no ale nie. Jak dla mnie bardzo dobry serwis. Z czym bym nie przyjechał zawsze pomoże również podpowie co może być nie tak i co można zrobić z tym fantem, również telefonicznie. Chętnie dzieli się wiedzą.

Do tej pory dosyć dużo tam zrobiłem od regularnych przeglądów po montaż snorkla, wymiana gumy na przegubie (zerwane zabezpieczenie) itd...

Ceny:
Części w wielu miejscach mnie mile zaskoczyły bo są naprawdę konkurencyjne (kurtka która wszędzie kosztuje 1'100 u nich mogłem dostać za 850), dodatkowo dają rabat dla swoich klientów.

Serwis:
Opłaca się jechać z kilkoma rzeczami raczej to przelicza sensownie, nie są to ceny tzw.: "garażowego mechanika" ale ja to akurat rozumiem podatki/pracownicy... plus wiedza/doświadczenie i nadal utrzymują się w sensownym zakresie.

Wady:
Dosyć służbowo podchodzi do tematu gwarancji i co można w ramach niej zrobić/załatwić.
Przepływ informacji mógłby być lepszy (czasami z umówionego telefonu na wtorek robi się czwartek).

Podsumowanie:
Mimo tych małych wad, szczerze polecam i planuję zakup kolejnej gadziny u nich.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Warsztaty, serwisów i dilerzy CFek - dyskusja.

Post autor: Zmora1966 » pn 21 lip, 2014

Dziękuję za pierwszy wpis - ja co do Daniela mam podobną opinię ale ponieważ nie jest ona poparta własnym doświadczeniem (z moim Quadem) to... - jeszcze raz dziękuję za ten 1 wpis. (nota bene dla mnie to potwierdzenie że pomysł zrobienia następnego przeglądu u Daniela jest tym bardziej uzasadniony)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Kmiecik29
Posty: 2
Rejestracja: pn 21 lip, 2014
Imię: Tomasz

Re: Warsztaty, serwisów i dilerzy CFek - dyskusja.

Post autor: Kmiecik29 » pn 21 lip, 2014

Witam a co możecie powiedzieć o Maddy.pl (chotomów)

Awatar użytkownika
loonger81
Posty: 146
Rejestracja: sob 08 gru, 2012
Quad:: X8
Imię: Łukasz

Re: Warsztaty, serwisów i dilerzy CFek - dyskusja.

Post autor: loonger81 » wt 22 lip, 2014

Chodzi ci o Muddy :)
Byliśmy po cf moto 500. Chlopaki w porządku, można się dogadać chodź do kilku tematów podchodzą służbowo ale dla mnie to plus. Świetne warunki odnośnie kredytu. Z powodu dużej odległości serwisujemy w innym miejscu aczkolwiek gdzieś już ktoś pisal o sewisowaniu u nich i były to same zalety.
Pewnie wpadnę jeszcze do Muddy na zakupy, chyba ze w Legnicy zaproponują coś fajniejszego ;)
Serwisujemy w Bełchatowie u dilera ale jakoś tak smętnie było. Zrobili bo zrobili, skasowali kase i podziękowali. Nie potrafili odpowiedzieć mi na podstawowe pytania odnośnie sprzętu i serwisowania. Bez komentarza...

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Warsztaty, serwisów i dilerzy CFek - dyskusja.

Post autor: Pingwin Legnica » wt 22 lip, 2014

GnuS pisze:Pingwin Legnica:
No chyba jeden z... aż chciałem zażartować no ale nie. Jak dla mnie bardzo dobry serwis. Z czym bym nie przyjechał zawsze pomoże również podpowie co może być nie tak i co można zrobić z tym fantem, również telefonicznie. Chętnie dzieli się wiedzą.

Do tej pory dosyć dużo tam zrobiłem od regularnych przeglądów po montaż snorkla, wymiana gumy na przegubie (zerwane zabezpieczenie) itd...

Ceny:
Części w wielu miejscach mnie mile zaskoczyły bo są naprawdę konkurencyjne (kurtka która wszędzie kosztuje 1'100 u nich mogłem dostać za 850), dodatkowo dają rabat dla swoich klientów.

Serwis:
Opłaca się jechać z kilkoma rzeczami raczej to przelicza sensownie, nie są to ceny tzw.: "garażowego mechanika" ale ja to akurat rozumiem podatki/pracownicy... plus wiedza/doświadczenie i nadal utrzymują się w sensownym zakresie.

Wady:
Dosyć służbowo podchodzi do tematu gwarancji i co można w ramach niej zrobić/załatwić.
Przepływ informacji mógłby być lepszy (czasami z umówionego telefonu na wtorek robi się czwartek).

Podsumowanie:
Mimo tych małych wad, szczerze polecam i planuję zakup kolejnej gadziny u nich.
dziękuję za tak fajną opinię :) miło poczytać :)

jutro, tzn we wtorek czyli w czwartek zajrzę do Twojego sprzętu ;)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
loonger81
Posty: 146
Rejestracja: sob 08 gru, 2012
Quad:: X8
Imię: Łukasz

Re: Warsztaty, serwisów i dilerzy CFek - dyskusja.

Post autor: loonger81 » śr 23 lip, 2014

A kiedy wypowie się autor tematu? Coś tam było nie tak z serwisem a jako diler jak się sprawuje? :)

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Warsztaty, serwisów i dilerzy CFek - dyskusja.

Post autor: Zmora1966 » śr 23 lip, 2014

Przyjdzie na mnie czas :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Supriseme
Posty: 405
Rejestracja: ndz 10 sie, 2014
Quad:: X8, Scrambler 1000xp
Imię: Szymon
Lokalizacja: Lipiany

Re: Warsztaty, serwisów i dilerzy CFek - dyskusja.

Post autor: Supriseme » śr 13 sie, 2014

Witajcie,

Czy ktoś z was szanownych forumowiczów mógłby polecić i wyrazić swoją opinie o serwisach w zachodniopomorskim, dokładniej okolice Szczecina lub Szczecin?
Na pierwszy przegląd wolałbym oddać X w sprawdzone ręce?:)

Pozdrawiam Szymon

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Warsztaty, serwisów i dilerzy CFek - dyskusja.

Post autor: oolsztyniak » śr 13 sie, 2014

Był tu kolega Wojtek ze Szczecina, nie wiem o który serwis mu dokładnie chodziło na pewno było to ASO CF MOTO.
Wg jego opisów i opinii to bada niedouczonych partaczy.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CF Moto”