Warszawskie serwisy quadowe

Tu możesz zobaczyć jak bawi się TranS-Squad Team
Awatar użytkownika
Progress
TranS-Squad Team
Posty: 2210
Rejestracja: śr 13 paź, 2010
Quad:: Honda TRX 450r Sportrax
Imię: Adrian
Lokalizacja: Rembertów/Wilanów

Re: Warszawskie serwisy quadowe

Post autor: Progress » czw 13 gru, 2012

Zachęcam wszystkich forumowiczów do wpisywania swoich opinii na temat usług serwisów, warsztatów z których korzystaliście na terenie Warszawy i okolic.
TranS-Squad Team

Awatar użytkownika
Progress
TranS-Squad Team
Posty: 2210
Rejestracja: śr 13 paź, 2010
Quad:: Honda TRX 450r Sportrax
Imię: Adrian
Lokalizacja: Rembertów/Wilanów

Re: Warszawskie serwisy quadowe

Post autor: Progress » ndz 23 gru, 2012

Zaczyna być widać pewne standardy ;)

JAPE, dzięki za opinie.
TranS-Squad Team

yfz450se
Posty: 122
Rejestracja: sob 16 paź, 2010
Quad:: yfz 450
Lokalizacja: Warszawa Wesoła

Re: Warszawskie serwisy quadowe

Post autor: yfz450se » pn 24 gru, 2012

To może ja w koncu cos napiszę.

Bros Racing Kędzierscy

- wymiana łańcuszka rozrządu
- regulacja zaworów
- wymiana całego napędu, dałem mój napęd
- zmiana oleju, dałem im mój olej i filtr
zapłaciłem cos kolo 500zl za wszystko wliczając łancuszek rozrządu 180zl
Troche ciężko u nich z terminami bo mają dużo roboty i często wyjeżdzają gdzies na zawody. Quada odbierałem zawsze tego samego dnia którego oddawałem, oczywiscie trzeba sie wczesniej umówic telefonicznie. Po ich robocie maszyna zawsze wypucowana :) Mają praktycznie wszystkie części na miejscu a jak czegos nie ma to w ciągu 4 dni wszystko mogą sprowadzic. Można zamawiac części przez tel bez zostawiania zaliczki obojętnie czy cos kosztuje 15zl czy 1500zl nigdy nie mialem z tym problemu. Np w Yamasze Motostyl na Targowej kiedys zamawialem kranik do baku za chyba 10zl i musialem jechac do nich i zostawic zaliczke bo inaczej nic nie zamówią mimo ze nie raz cos u nich zamawialem. Na wszystkie pytania serwisowe odpowiedzą bez problemu wytłumaczą co i jak trzeba założyc czy wymienic, za to w Motostylu są to super tajne informacje serwisowe których nie zdradzą przez telefon ( kiedys jak kupilem quada zadzwonilem do nich z pytaniem jaki powinien byc luz łancucha) ale za to bardzo chetnie przyjmą na serwis quada :)
Jeszcze mi sie przypomnialo regeneracja tylnego amortyzatora 420zl chyba, wymiana jakiegos tam uszczelniacza oleju i gazu. Działa jak nowy. Kiedys quady przyjmowali niechętnie ale teraz widze ze się to zmienilo, nawet widzialem ze zmieniali całą zawieche w nowej yfz 450 :) Serwisują i tuninguja motocykle zawodników z całej polski. Serwis pełna profeska, wiesz ze nie będą sie uczyli na towim sprzęcie jak to bywa w niektórych serwisach. Osobiscie złego słowa o nich nie słyszałem i moge ich śmiało polecic.


Yamaha Motostyl ul. Targowa

przegląd quada - wymiana oleju, filtra oleju, reg zaworów, naciągnięcie i nasmarowanie łańcucha 500zl pierwszy i ostatni raz (oddałem tam quada zaraz po kupnie :) luzów na wahaczach nie potrafili skasowac, strzelania z wydechu tez nie (brakowalo tylko uszczelki przy kolektorze pewnie nawet tam nie zaglądali) Brak częsci na miejscu, tylko klocki filtry i świece.

Multimoto

wymiana łożysk igiełkowych w tylnym wahaczu i wyciągniecie z niego 3 urawanych srub 100zł. Termin realizacji chyba 3 dni, kiedys zamawialem u nich opony mieli najlepszą cene na maxxis razr czekałem cos kolo 3-4 dni. Po nowym roku oddaje quada do Multimoto zobaczymy jak wyjdzie im prostowanie i spawanie :) Ceny za serwis mają troche wygórowane ale nie ja bede płacił za tą wizyte. Po tym zabiegu pewnie bede mogł cos więcej napisac.


STRĄCZYŃSKI LESZEK. REGENERACJA I WYTWARZANIE CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH
UL. SZUMNA 7
04-514 WARSZAWA
Telefon : 22 613 22 75

regenerowalem u nich sworznie wahaczy 30zl za sztuke. Termin realizacji 2 dni, jestem zadowolony z roboty.

Prostowanie osiek w Starej milosnej tez polecam, kilku kolegów oddało tam ośki i wszystkie jeźdzą do dziś. Tak jak Adrian pisał 150zl za robote.

Jak ktos bedzie potrzebowal spawac plastiki w quadzie to w Wesołej Zielonej jest gosiciu który robi takie rzeczy. Kumplowi w raptorze spawal airboxa lampe i przedni plastik. Robi estetycznie i szybko. Nie mam tel ale moge sie pofatygowac i spisac jak by ktoś potrzebował.
TranS-Squad Team

Awatar użytkownika
Progress
TranS-Squad Team
Posty: 2210
Rejestracja: śr 13 paź, 2010
Quad:: Honda TRX 450r Sportrax
Imię: Adrian
Lokalizacja: Rembertów/Wilanów

Re: Warszawskie serwisy quadowe

Post autor: Progress » pn 24 gru, 2012

Noo... Maćko lepiej późno niż wcale ;)
Trochę tego było :)
TranS-Squad Team

batman
Posty: 59
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Quad:: Polaris Predator-Raptor 700
Imię: darek
Lokalizacja: Wołomin - Ryki

Re: Warszawskie serwisy quadowe

Post autor: batman » czw 01 sie, 2013

no teraz ja wstawiłem quada ośke polarisa predatora w międzylesiu później podam adres ceny i opinie bo jutro moze odbiore po 2 msc czekania ponoc ogarniają temat ale jeszcze nie nic nie wiem :( wszystko sie przeciąga.... jak odbiore to sie podziele info... super pomysł z tym tematem Progress...
:):):)darecki:):):)

Awatar użytkownika
Progress
TranS-Squad Team
Posty: 2210
Rejestracja: śr 13 paź, 2010
Quad:: Honda TRX 450r Sportrax
Imię: Adrian
Lokalizacja: Rembertów/Wilanów

Re: Warszawskie serwisy quadowe

Post autor: Progress » pt 02 sie, 2013

:) Yo, gdzie sie podziewales ? Koniecznie napisz jak sie spisali.

Zeby nie robic balaganu w tym temacie to mozemy pogadac w naszym temacie w dziale Relacje.... Pod nazwa "konwersacje zewnetrzne" zapraszam.
TranS-Squad Team

batman
Posty: 59
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Quad:: Polaris Predator-Raptor 700
Imię: darek
Lokalizacja: Wołomin - Ryki

Re: Warszawskie serwisy quadowe

Post autor: batman » śr 06 lis, 2013

witam ponownie i przepraszam za tak długo ale dopiero odebrałem quada no wiec tak jestem wsciekły poniewaz stał tam ponad 3 MIESIĄCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! to sam koles sobie nie poradzil i tak robil go ktos jeszcze i tak za wymiane klocków których nie zamawiałem i tak musiałem zapłacic nieważne to za regulacje płytek zaworowych 450 pln znalezienie błedu z podawaniem istry 450 pln klocki 250pln wymiana 2 końcówek 250pln i cały zardzewiał poniewaz stal ten cały czas pod chmurką niewiem moze tylko to mnie spotkało ale NIE POLECAM tego warsztatu Waldek MIĘDZYLESIE... POLECANY OD KOLESI ZE Starej Miłosnej... pozdrawiam
:):):)darecki:):):)

Awatar użytkownika
Scorpion94
Posty: 1838
Rejestracja: czw 27 sty, 2011
Quad:: Can-Am XT 1000 SCORPION
Imię: Krystian
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawskie serwisy quadowe

Post autor: Scorpion94 » czw 07 lis, 2013

batman ale lipa teraz powinni Ci płacić odszkodowanie za quada i jego przywrócenie do życia .... szok co ludzie wyprawiają w warsztatach niby serwisach jakaś żenada
Myślisz że mi uciekniesz? SCORPION i tak Cię złapie ;]

~~~~TranS-Squad Team~~~~
http://www.trans-squad-team.pl - NOWA STRONA
kontakt: ustawka@trans-squad-team.pl

Mój kanał na youtube.pl :) Zapraszam :)
http://www.youtube.com/user/oviperson?feature=mhee

Randol
Posty: 16
Rejestracja: ndz 12 sty, 2014
Quad:: Honda 450er
Imię: Mateusz

Re: Warszawskie serwisy quadowe

Post autor: Randol » wt 09 gru, 2014

Panowie odkopie troszke temat otóż jadę jutro pod Warszawę do Braci Kędzierskich po moją Hondzinkę trx 450r robiłem remont generalny korba tłok łańcuszek + zużyte elementy całość na oryginalnych częściach korba Prox'a całość wyszła 4700zl co do wymienionych wszystkich części dopiszę jutro co ile kosztowało itp.

Awatar użytkownika
Scorpion94
Posty: 1838
Rejestracja: czw 27 sty, 2011
Quad:: Can-Am XT 1000 SCORPION
Imię: Krystian
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawskie serwisy quadowe

Post autor: Scorpion94 » ndz 14 gru, 2014

Od nas kolega Progress tam się serwisował więc jak masz jakieś pytania co do tego serwisu to pisz do niego :)
Myślisz że mi uciekniesz? SCORPION i tak Cię złapie ;]

~~~~TranS-Squad Team~~~~
http://www.trans-squad-team.pl - NOWA STRONA
kontakt: ustawka@trans-squad-team.pl

Mój kanał na youtube.pl :) Zapraszam :)
http://www.youtube.com/user/oviperson?feature=mhee

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań TranS-Squad Team”