"Quadowcy sprzątają las". 26 kwietnia. Okolice Wwy

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ASTERIX_4x4
Posty: 110
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: okolice Warszawy

"Quadowcy sprzątają las". 26 kwietnia. Okolice Wwy

Post autor: ASTERIX_4x4 » wt 18 mar, 2008

Kontynuując temat http://quadzik.pl/forum/viewtopic.php?t ... c&start=15

Termin akcji "sprzątamy las" wyznaczam na sobotę 26 kwietnia.
12 kwietnia odpada - nie chcę "konkurować" ze szkoleniem z nawigacji organizowanym przez MaćkaP i Sheltona.
19 kwietnia odpada - bo jest Poland Trophy w Walimiu.
Czas trwania szacuję na godziny 9-16 (może krócej). Potem wracamy do Rodzin.

Dziękuję osobom, które już zadeklarowały swoją obecność (Marcin z SSQUAD'u, Romulus, Arecki, Prezziguzzi z Polsonu, Krecik <bierz quada !> i Veltins)

Będę jeszcze potwierdzał Waszą obecność wiadomościami PW. Deklarując swoją obecność nie znaliście jeszcze terminu spotkania.
Będę próbował namówić na obecność 2-3 quadowców, którzy mieszkają po sąsiedzku (i są na forum) z którymi nie miałem jeszcze okazji widzieć się w terenie. Przecież warto wziąć udział w takiej "akcji" na swoim terenie.

Gdyby jeszcze ktoś był chętny - zapraszam. Zastrzegam jednak, że maksymalną sensowną ilość uczestników szacuję na 12 - 15 sprzętów.
Tak jak już niedawno pisałem - zależy mi na obecności ludzi odpowiedzialnych i świadomych sensu płynącego z uczestnictwa w takiej akcji. Ludzi, którzy znajdą w tym trochę frajdy dla siebie i pozostawią po sobie wyłącznie pozytywne wspomnienia.
Nie obiecuję zbyt wielu doznań offroadowych. Tego dnia quady będą jedynie środkiem transportu.
Będzie się można ubrudzić i zmęczyć. Wrażliwi i "obrzydliwi" - raczej niech sobie odpuszczą.

Dokładną mapę (na Garmina) z naniesionymi punktami znalezionych śmieci, punktów gromadzenia worków, miejsca spotkania, miejsca na ognisko itp wyślę tylko ostatecznie umówionym osobom.

Na tą chwilę powiem tylko, że lokalizacja to południowo zachodnia część okolic Warszawy.

Cała akcja organizowana jest we współpracy z leśniczym odpowiedzialnym za sprzątany rejon lasu.
Zostaną uprzedzone okoliczne stajnie jak również Policja.

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia
ASTERIX_4x4

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » śr 19 mar, 2008

potwierdzam udzial, czy mamy brac swoje przyczepki...?
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » śr 19 mar, 2008

8) potwierdzam
ps z polson teamu mogą być inni chętni,poinformuję.
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Blink!
Posty: 140
Rejestracja: wt 09 paź, 2007
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Blink! » śr 19 mar, 2008

Też bym się z chęcią zaangażował w taki ekologiczny event ... ale nie mam Quada - jak to ma wyglądać od strony technicznej ?
Blink lubi Quady!

Awatar użytkownika
ASTERIX_4x4
Posty: 110
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: ASTERIX_4x4 » śr 19 mar, 2008

Blink! napisał:
Też bym się z chęcią zaangażował w taki ekologiczny event ... ale nie mam Quada - jak to ma wyglądać od strony technicznej ?
Cały czas będziemy się poruszali po lesie quadami (wg wyznaczonych tras dojeżdżając do wskaznanych punktów).
Oczywiście zbieranie śmieci odbywać się będzie po opuszczeniu quada :lol:

Ma sens pojawienie się 2 osób na jednym quadzie (czasem trzeba będzie przytrzymać worek w trakcie jazdy).
Pisałem już o tym Michałowi.

Awatar użytkownika
Blink!
Posty: 140
Rejestracja: wt 09 paź, 2007
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Blink! » śr 19 mar, 2008

hmmm
może ktoś z Polson Teamu mnie zabierze ?

Wiecie co! Moja rodzina ma firmę która zajmuje się rozprowadzaniem przeróżnych opakowań - są też worki na śmieci - postaram się załatwić za ceny hurtowe jeśli będzie taka potrzeba!
Blink lubi Quady!

Awatar użytkownika
ASTERIX_4x4
Posty: 110
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: ASTERIX_4x4 » śr 19 mar, 2008

Blink! napisał:
Wiecie co! Moja rodzina ma firmę która zajmuje się rozprowadzaniem przeróżnych opakowań - są też worki na śmieci - postaram się załatwić za ceny hurtowe jeśli będzie taka potrzeba!
Dziękuję za chęć pomocy.
Worki będziemy mieli od leśniczego (przynajmniej na tą chwilę mam taką deklarację od niego)

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » śr 19 mar, 2008

Proszę szczytny cel. Weźcie sobie jakieś kijki ze szpikulcami, łopaty i grube rękawiczki. Ja niestety na chwilę obecną nie posiadam quada także :?
KINGSAJZ dla każdego!!!!

Awatar użytkownika
ASTERIX_4x4
Posty: 110
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: ASTERIX_4x4 » śr 19 mar, 2008

shelton napisał:
Proszę szczytny cel. Weźcie sobie jakieś kijki ze szpikulcami, łopaty i grube rękawiczki. Ja niestety na chwilę obecną nie posiadam quada także :?
Niezbędny ekwipunek podam później (nawet rekomendowany model sprawdzonych "śmieciarskich" rękawic)
Na razie buduję listę obecności :)
Shelton namów MaćkaP (wysłałem mu PW ale jeszcze nie przeczytał) i przyjedź jako jego "plecaczek".

Awatar użytkownika
Mały
Posty: 58
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Kąty koło Góry Kalwarii

Post autor: Mały » śr 19 mar, 2008

:) Mały też sie pisze na sprzątanie :oklaski:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”