Subskrybuj RSS
Obecny czas: Nie 19 Maj, 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Instalacja kierunkowskazow
PostWysłany: Sob 11 Maj, 2019 

Quad: Yamaha Grizzly 700
Imię: Kamil
Witam posiada ktoś schemat instalacji kierunkowskazów? Problem polega na tym ze mam zamontowane kierunkowskazy w g700 i po umyciu quada na włączonym zapłonie klika przerywacz. Jak wyschnie jest ok. Myśle wyciągnąć instalacje i pouszczelniać złącza kabli lub zrobić nową porządną instalacje. Miał ktoś taki przypadek może ? Pozdrawiam

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris Sportsman 570 EPS Tractor
Polaris Sportsman 570 EPS Tractor
Jeśli potrzebujesz quada do pracy w polu lub w ogrodzie Sportsman 570 EPS Traktor jest idealny dla Ciebie. Dzięki wspomaganiu kierownicy praca jak i rekreacja będzie jeszcze przyjemniejszaRejestrowany jako ciągnik rolniczy (homologacja T3b), pełne odliczenie vatu, gwarancja 24 miesiące.
Polaris Sportsman XP 1000 Touring Tractor
Polaris Sportsman XP 1000 Touring Tractor
Marzysz o wspólnych wyjazdach we dwoje? Touring jest stworzony dla Ciebie. Komfortowy fotel pasażera z dodatkową amortyzacją, wspomaganie kierownicy i 88 KM pod siedzeniem sprawi, że każdy wyjazd będzie wspaniałą przygodą.
Polaris RZR 170 EFI
Polaris RZR 170 EFI
Quad Polaris RZR 170 wzorowany na „dorosłym” modelu, będzie idealnym, bezpiecznym prezentem dla Twoich dzieci. W standardzie kask, boczne siatki i flaga sygnalizacyjna.
 Temat postu: Re: Instalacja kierunkowskazow
PostWysłany: Nie 12 Maj, 2019 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Dolny Śląsk B-c
Quad: TraktoReX 680 :)
Imię: Jarek
Uszczelnij przełącznik lub popsikaj do niego jakimś preparatem wypychającym wode ,zabieg powtarzaj co jakiś czas , też tak miałem w przełączniku (podróbka stage6)

PostWysłany: Nie 12 Maj, 2019 

Za pierwszym razem jak to się stało rozebralem przelacznik i wydmuchałam kompresorem bo faktycznie było dużo wody. Za drugim razem ponownie rozebralem przelacznik i po wydmuchaniu wody pykanie nie ustało. Na chwile obecna jest nowy przelacznik i jak będę w domu (bo przebywam za granicą) to spróbuje umyć quada bez moczenia przełącznika i zobaczymy co będzie. Czy bedzie przerywacz klikał czy nie. Mimo wszystko dziękuje za odpowiedz :D

PostWysłany: Pon 13 Maj, 2019 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Dolny Śląsk B-c
Quad: TraktoReX 680 :)
Imię: Jarek
Jak już mówiłem mi klikał przerywacz jak polałem po przełączniku , do tego lekko kierunek się zapalał , przerywacz uszczelniłem sobie klejem na gorąco i nie ma opcji aby sam z siebie pstrykał , co do reszty połączeń kierunkowskazów to nie są jakoś mega uszczelnione ale też ,nie robią żadnego zwarcia na przerywaczu , sprawdź jeszcze gdzie masz przerywacz i czy do niego woda się nie dostaje jeśli tak do odłącz go wysusz uszczelnij i zamknij , z resztą drogi nie jest więc można też kupić nowy i od razu go uszczelnić , co do reszty elektryki to dobrze jest wszystkie kostki przesmarować jakimś preparatem wypychającym wodę i do tego co jakiś czas po kostkach psiknąć np. https://www.google.com/search?q=caramba+kontakt+spray&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi91Nn2jZniAhXtlIsKHY5OCuEQ_AUIDigB&biw=1366&bih=607

PostWysłany: Wto 14 Maj, 2019 

Przerywacz nie miał wody bo sprawdzałem . Była woda w przełączniku i w przednich kierunkach. Kierunki mam ledowe. Zamówiłem już inne kierunki bardziej szczelne i muszę je wymienić. I wtedy umyje quada bez zamoczenia przełącznika i zobaczę co będzie. Jak dalej będzie pukać muszę wyciągnąć instalacje i szukać gdzie woda się dostaje i wszystko porządnie pouszczelniac

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość