Subskrybuj RSS
Obecny czas: Nie 21 Lip, 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Pomoc w zakupie Kingquada 750
PostWysłany: Sob 27 Kwi, 2019 

Witam. Czekałem, aż pojawi się coś w okolicy, ale się nie doczekałem... Jutro chcę ruszyć pooglądać Gryzzly (bo KingQuada zarejestrowanego z EPS, też nie znalazłem).
Bardzo proszę, o rzucenie fachowym okiem, na te 3 sztuki.

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-grizzly-700-salon-pl-ID6BSrxY.html#e92190a539

Ten wydaje mi się topiony, widać rudawą chłodnicę i cylinder, chociaż mosty "czyste"...

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-grizzly-grizzly-700-zarejestrowana-1-wl-wsp-kier-yamaha-grizzly-ID6BRmiL.html#e92190a539

Ten wydaje się być ładny, ale trochę drogi jak na wyposażenie, a właściwie jego brak. Ale może lepiej dołożyć i sobie samemu doposażyć, a kupić w dobrym stanie?

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-grizzly-700-wspomaganie-zarejestrowana-CID5-IDzrI51.html

Ten wygląda "zachęcająco"...

Ewentualnie KingQuad - ale na moje oko widać, że łatwego życia nie miał...

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-kingquad-CID5-IDzApHH.html

Pozdrawiam

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris RZR XP 1000 Tractor
Polaris RZR XP 1000 Tractor
Jeden z najmocniejszych side by side na rynku 110 KM. Najbardziej zaawansowane zawieszenie Walker Ewans. Progresywne wspomaganie kierownicy, zapewnia pełną kontrolę nad pojazdem. Homologacja drogowa traktor
Polaris Sportsman 570 SP Touring Tractor
Polaris Sportsman 570 SP Touring Tractor
SPORTSMAN 570 TOURING SP został specjalnie zaprojektowany dla osób ceniących sobie wygodę oraz bezpieczeństwo podczas jazdy we dwójkę. Wyposażenie premium tego pojazdu zagwarantuje przyjemną jazdę zarówno dla kierowcy jak i pasażera.
Polaris Sportsman 570 Tractor
Polaris Sportsman 570 Tractor
Jeśli potrzebujesz quada do pracy w polu lub w ogrodzie Sportsman 570 Traktor jest idealny dla Ciebie. Rejestrowany jako ciągnik rolniczy (homologacja T3b), pełne odliczenie vatu, gwarancja 24 miesiące.Czytaj Więcej...
PostWysłany: Pon 29 Kwi, 2019 
Awatar użytkownika

Quad: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek
Pierwszy link nie działa.
Grizzly Camo wyglada dość dobrze, camo nie poprzecierane (co nie znaczy że nei ma zmienionych plastików) więc jest szansa na nieduży przebieg. Poza tym trudno cokolwiek powiedzieć, trzeba przejechać się i sprawdzić na miejscu
NIebieska ostro picowana do sprzedaży.
KQ bym odpuścił, G700 jezdzi dużo lepiej.

Jaki niby miałoby być wyposażenie? Lepiej kupić dobrego quada i dołożyć 500zł na wyciągarkę niż "wyposażonego". Jedz, obejrzyj oba egzemplarze, na odległość nie da się wiele powiedzieć.

PostWysłany: Pią 10 Maj, 2019 

Nareszcie jest! Kupiłem G700 z 2011r, homologacja, EPS. Do wymiany opony, ponieważ są założone szosowe. Zdecydowałem się na Big Horny w rozmiarze 26/9/12 i 26/11/12. Tylko te opony występują w dwóch wersjach MU09 i M917. Które lepiej wybrać? Mam urwaną linkę (stalową) od wyciągarki (brak haka), da się jakoś zakuć nowego haka, czy lepiej kupić nową linkę? Po jakim przebiegu w km lub mth w G700 trzeba wymienić rozrząd i sprawdzić luzy zaworowe?

Jeszcze raz dziękuję wszystkim Forumowiczom, którzy zainteresowali się tematem i podpowiedzieli co i jak.

Pozdrawiam.

Załączniki:
IMG_20190509_150647.jpg
IMG_20190509_150647.jpg [ 167.21 KiB | Obejrzany 257 razy ]

PostWysłany: Nie 12 Maj, 2019 

Miejscowość: Sompolno koło Konin
Pochwały: 1
Quad: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Big horny 09 to chyba na felge 14 a 917 na felge 12.
Hak kupisz osobno, jesli linka jest w dobrym stanie, to zostaw i dokup hak, linkę kupowałem w sklepie rolniczym, zwykła 6mm i daje rade.
Serwis olejowy warto zrobic po zakupie, oleje w silniku i mostach, luzy zaworowe tez warto sprawdzic, bo nie wiadomo ile maszynka zrobiła żeczywiście.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości