Subskrybuj RSS
Obecny czas: Czw 17 Paź, 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: łańcuszek rozrządu
PostWysłany: Sob 15 Mar, 2014 

Quad: Yamaha yfz 450
Imię: Eryk
Witam mam pytanie jeśli dzwoni mi coś w quadzie jak jadem czy może być to łańcuszek rozrządu i powiedzcie czy to juz może być poważna usterka jak dzwoni? Dziękuje za odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Ranger XP 1000 to idealny pojazd do wszelkich prac leśnych, polnych i w każdym trudnym terenie. Wygodna, trzyosobowa kabina z możliwością zabudowy częściowej lub pełnej. Uchylna skrzynia ułatwia załadunek i wyładunek różnego rodzaju materiałów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów łatwo i szybko można pojazd przeobrazić w odśnieżarkę, siewnik, obryskiwacz itd. Dla bardzo wymagających warunków może też być wyposażony w całoroczne gąsienice.
Polaris Sportsman 570 SP Touring Tractor
Polaris Sportsman 570 SP Touring Tractor
SPORTSMAN 570 TOURING SP został specjalnie zaprojektowany dla osób ceniących sobie wygodę oraz bezpieczeństwo podczas jazdy we dwójkę. Wyposażenie premium tego pojazdu zagwarantuje przyjemną jazdę zarówno dla kierowcy jak i pasażera.
Polaris RZR 170 EFI
Polaris RZR 170 EFI
Quad Polaris RZR 170 wzorowany na „dorosłym” modelu, będzie idealnym, bezpiecznym prezentem dla Twoich dzieci. W standardzie kask, boczne siatki i flaga sygnalizacyjna.
 Temat postu: Re: łańcuszek rozrządu
Awatar użytkownika

Quad: Honda xxc
Imię: Artur
Tak może to być łańcuszek albo napinacz. Do sprawdzenia też zawory jak cyka. Tak czy siak nie ignoruj tego.

Kanał Youtube - KLIK

dzięki za odpowiedz

TranS-Squad Team
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rembertów/Wilanów
Quad: Honda TRX 450r Sportrax
Imię: Adrian
Ja miałem taką akcję:

"Podczas jazdy w pewnym momencie nie wiadomo z jakiego powodu nagle z okolic silnika dobiega dziwny metaliczny szum jak wcisnę sprzęgło kilka razy to przestaje a czasem dopiero jak się zatrzymam.
Raz jak dodalem ostro gazu to też przestało.
Wydaje mi się żę zaczyna się najczęsciej wtedy kiedy puszczam gaz na biegu. Jednak szumy te pojawiaja się rzadko, ostatnio jezdziłem 4h i stalo się to dwa razy raz na 2 biegu ( tutaj bardzo krótko trwało) raz na piątym - na piątym biegu najczęsciej to ma miejsce. "

Okazało się, że po wymianie łańcuszka problem zniknął inna osoba na forum miała podobne doznania i także pomogła wymiana łańcuszka.

Tak więc jeżeli masz podobne objawy to może to także ten sam element.
Swoją drogą ciekawe kiedy ostatni raz był wymieniany w twoim quadzie.

PostWysłany: Nie 30 Mar, 2014 

Dzięki za odpowiedz. A co do wymiany to nie jestem pewny, jezdze yamaszka pol roku i kupilem od gościa co jeździł pol roku, kupił go z salonu i nic nie wymieniał w nim. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Iguana Team, Wto 01 Kwi, 2014, edytowano w sumie 1 raz
Eryk, pisz poprawnie używając przecinków i kropek, bo nie da się czytać twoich "zdań".

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości