Subskrybuj RSS
Obecny czas: Nie 21 Lip, 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: XP850 kontrolną wspomagania, stuki przy zmianie biegów
PostWysłany: Wto 16 Kwi, 2013 

Quad: Polaris 850XP EFI
Imię: Radek
Witajcie, mam pytanie. Ponoć w moim quadzie nie ma wspomagania rok 2011 a świeci się kontrolka, druga sprawa to przy zmianie biegu np wstecznego i ruszaniu słychać wyraźne " haczenie " tak samo jest przy Biegu do przodu. ( Słyszalne gdzies w okolicy wału)" Nie wiem gdzie jest serwis Polarisa ponoć koło Otwocka nie mam daleko więc proszę o pomoc i radę. Ps. I jeszcze jedno przy prędkości 50 km/h już słychać jak by nie było oleju w przekładni strasznie wyje a Quad ma 400km przejechane. Proszę o radę i ewentualny kontakt do kogoś kto może mi jakoś pomoc lub zrobić przegląd. Pozdrawiam

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Ranger XP 1000 to idealny pojazd do wszelkich prac leśnych, polnych i w każdym trudnym terenie. Wygodna, trzyosobowa kabina z możliwością zabudowy częściowej lub pełnej. Uchylna skrzynia ułatwia załadunek i wyładunek różnego rodzaju materiałów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów łatwo i szybko można pojazd przeobrazić w odśnieżarkę, siewnik, obryskiwacz itd. Dla bardzo wymagających warunków może też być wyposażony w całoroczne gąsienice.
Polaris RZR 170 EFI
Polaris RZR 170 EFI
Quad Polaris RZR 170 wzorowany na „dorosłym” modelu, będzie idealnym, bezpiecznym prezentem dla Twoich dzieci. W standardzie kask, boczne siatki i flaga sygnalizacyjna.
Polaris Scrambler XP 1000 Tractor
Polaris Scrambler XP 1000 Tractor
Wyposażony w najmocniejszy na rynku silnik ProStar® o mocy 89KM SCRAMBLER XP 1000 to lider w swojej klasie jeżeli chodzi o moc silnika. Aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów został także wyposażony w EPS, EBS, ADC oraz amortyzatory FOX PODIUM X.
 Temat postu: Re: XP850 kontrolną wspomagania, stuki przy zmianie biegów
PostWysłany: Pon 13 Maj, 2019 

Quad: Polaris Xp 850 EPS
Imię: Maciek
Odświeże stary temat, żeby nie powielać. Udalo ci się wtedy ustalić przyczynę tych stukow? Mam podobnie ale tylko przy wolnym cofaniu. Nie mam wielkiego doświadczenia ale zastanawiam się czy to nie któryś krzyżak na wale..

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości