Subskrybuj RSS
Obecny czas: Pon 25 Cze, 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Polaris Phoenix 200 – wielki mały quad
PostWysłany: Sob 31 Paź, 2009 
V-ce Admin

Miejscowość: Łódź
Polaris Phoenix 200 – wielki mały quad

Szukając czterokołowca dla bliskiej nam osoby nie rzucajmy jej od razu na głęboką wodę. Dawkujmy „adrenalinę”, pozwólmy się uczyć oraz rozwijać umiejętności. Czy jest taki quad? Na pewno tak.

Zobacz jak testowaliśmy Polarisa Phoenix 200 >>KLIKNIJ<<

Image

Kalendarz Quadowy 2013: 25 zł + koszt wysyłki.
Zamawiaj w Sklepie Quadzik.pl lub telefonicznie 22 761 07 58

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Benyco ATV 300 – Najtańsza czteronapędówka?
Benyco ATV 300 – Najtańsza czteronapędówka?
Swoją przygodę z czterokołowcami można rozpocząć na wiele sposobów, ale kiedy już chwycimy bakcyla quadowego, na pewno staniemy przed dylematem: Jakiego quada wybrać... Określamy wstępną kwotę do 15 000 zł, zakładamy, że spodobała nam się jazda rekreacyjno-turystyczna z elementami przepraw i... I tu zaczynają się schody. Okazuje się, że nowe firmowe quady z napędem 4x4 to wydatek znacznie przekraczający nasz budżet. Oczywiście możemy rozejrzeć się w rynku pojazdów używanych, ale tu także nie wiadomo, na jaki pojazd trafimy. Pozostaje nam dozbierać, zmienić hobby na mniej kosztowne lub zainteresować się jedną z najtańszych czteronapędówek na rynku, czyli Benyco ATV 300. Czytaj Więcej...
Jak korzystać z wyciągarki na przepinki?
Jak korzystać z wyciągarki na przepinki?
Co zrobić, kiedy na bębnie wyciągarki mamy kilka razy mniej liny niż potrzeba, góra stroma a wjechać musimy? Dobrym rozwiązaniem jest opanowanie korzystania z liny na tzw. przepinki, a co za tym idzie „liźnięcie” tematu technik alpinistycznych. Czytaj Więcej...
Jak odczytać oznaczenia felgi quadowej?
Jak odczytać oznaczenia felgi quadowej?
Zazwyczaj rzadko wymienia się felgę w pojeździe. A jak już do tego dochodzi to najczęściej bierzemy starą – pogiętą lub połamaną, jedziemy do sklepu i prosimy: „o dokładnie taką samą”. Gorzej, jeżeli chcemy wymienić felgę na zupełnie inną, najczęściej pod konkretne rozwiązanie, np. agresywne terenowo opony itp. Nie w każdym sklepie mamy opis: „Te felgi nadają się do wymienionych poniżej modeli czterokołowców”. Są rzeczy, które musimy wiedzieć: Średnica felgi, Szerokość felgi, Odsadzenie, Rozstaw śrub. Czytaj Więcej...
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 04 Lis, 2009 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Józefów koło Otwocka
:D nieżle nieżle....

Temat postu: Re: Polaris Phoenix 200 &#8211; wielki mały quad
PostWysłany: Czw 03 Cze, 2010 

Quad: Polaris PHOENIX 200E
Powiem, że ten test w 100% oddaje stan faktyczny :)
Przymierzałem się do kupna Bashana 250cc za 5900PLN, i niech by mnie sięgła ręka Boska gdybym go kupił. Udało mi się nabyć praktycznie nowego Phoenixa testowego (2005) z przebiegiem 150KM od dealera z 2 letnią gwarancją od dnia zakupu za 7375PLN Oczywiście usyzkałem od importera Poloniacup informację że quad stał w magazynie do 2009 roku.
Moje odczucia:
Ważę 100KG a quad naprawde sobie radzi nawet w błocie po progi.
Zaletą dla mnie jest wał napędowy - praktycznie bezobsługowy.
Posiada zabudowę prawie jak przeprawówka :)
Jest zwrotny i wygodny, miałem porównanie z chińczykiem. Po polnej wyboistej drodze jeżdzi się bardzo wygodnie.
Na początek myślę że jest to idealny sprzęt.

PostWysłany: Czw 30 Gru, 2010 

Miejscowość: podlaskie
Quad: polaris Phoenix 200 `08
Imię: Karol
właśnie niedawno zostałem szczęśliwy posiadaczem phoenixa 200
Pomysł na zakup chinola był ale szybko zniknął, aczkolwiek otwierając szerzej oczy można dostrzec że części w polarisie są produkcji chińskiej : (
tak poza tym fajna maszyna dobrze się składa w zakręty i dobrze przyśpiesza. :oklaski:

PostWysłany: Sob 08 Paź, 2011 

Moze ktoryś z kolegow napisac gdzie mozna kupic jakies czesci do polarisa 200??potrzebuje linke do licznika i tylne szkielka do migacza!!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość