Konkurs: Piątek - dniem bez samochodu

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Konkurs: Piątek - dniem bez samochodu

Post autor: stahoo » czw 20 mar, 2008

Piątek – dniem bez samochodu – Konkurs

Witam całą brać quadowa! Idąc na przeciw naszym oczekiwaniom odnośnie budowania pozytywnego wizerunku quadowców i ich maszyn w społeczeństwie ogłaszam konkurs, który z pewnością pomoże w oswajaniu obywateli, z naszą pasją.

Piątek dniem bez samochodu – dniem na quadzie :)

Regulamin:
1.Konkurs ma za zadanie promować quady w społeczeństwie, oswajać z nimi ludzi, a w szczególności lokalne władze i służby.
2.Organizatorem Konkursu jest SSQuad.pl.
3.Aby wziąć udział w konkursie należy:
- w wybrany piątek przesiąść się z innego środka komunikacji właśnie na quada
- dojechać, zgodnie z obowiązującym prawem o ruchu drogowym, quadem do pracy, na zakupy, po narzeczoną :) i zrobić ciekawe zdjęcie
- zdjęcie musi być w formacie cyfrowym, zaopatrzone w datownik, który jednoznacznie będzie wskazywał na piątek, liczy sie każdy piątek z 2008 roku, z przedziału okresu trwania konkursu
- zdjęcie powinno zostać nadesłane w formie elektronicznej na adres e-mail: ssquad@ssquad.pl z dołączonym oświadczeniem: “Wyrażam zgodę na udział mojego zdjęcia w Konkursie: “Piątek, dniem bez samochodu”, którego organizatorem jest SSQuad.pl, oraz Wyrażam zgodę na upublicznienie mojego zdjęcia na stronach promujących konkurs: www.atvpolska.pl www.atvzone.pl www.quadzik.pl www.ssquad.pl wraz z moim imieniem i nazwiskiem.
- do nadesłanego zdjęcia powinna być załączona formatka informacyjna:
Imie i Nazwisko: ................................
Oświadczenie: “Wyrażam zgodę na udział mojego zdjęcia w Konkursie: “Piątek, dniem bez samochodu”, którego organizatorem jest SSQuad.pl, oraz Wyrażam zgodę na upublicznienie mojego zdjęcia na stronach promujących konkurs: www.atvpolska.pl www.atvzone.pl www.quadzik.pl www.ssquad.pl wraz z moim imieniem i nazwiskiem.
- nie spełnienie powyższych wymogów będzie skutkowało niedopuszczeniem zdjęcia do konkursu.
4.Konkurs trwa od 20 marca 2008 roku do 30 czerwca 2008 roku i dotyczy zdjęć nadesłanych z datą obowiązywania konkursu.
5.W Konkursie nie mogą brać udziału właściciele i osoby prowadzące wyżej wymienione serwisy poświecone tematyce quadowej.
6.Nagrodą w Konkursie jest bezpłatny udział w SSQuad Integracja 2008, dla 5 najlepszych zdjęć.
7.Nagrodą Główną w Konkursie jest niespodziewanka, która będzie sympatycznie wyglądać na kominku :)
8.O zdobyciu nagrody zadecyduje głosowanie przedstawicieli wyżej wymienionych stron poświęconych tematyce quadowej.
9.Zdjęcia można nadsyłać do dnia 30 czerwca 2008 roku, Konkurs zostanie rozstrzygnięty najpóźniej do 7 dni po zakończeniu Konkursu.

Panie i Panowie, w droge... :)
Ostatnio zmieniony wt 25 mar, 2008 przez stahoo, łącznie zmieniany 2 razy.
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
kamilquad
Posty: 227
Rejestracja: pt 21 gru, 2007
Lokalizacja: Grodzisk Maz. koło W-wy

Post autor: kamilquad » czw 20 mar, 2008

Super!!! prześle zdjęcie swoje z moim rumakiem w lato w ostatnim terminie- będzie śmieszne :lol:

Proszę o nie odpowiadanie na mój post w stylu- co to kogo obchodzi
rozumiem tylko tych którzy też jezdzą na quadach

Awatar użytkownika
czajnikz
Posty: 109
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2007
Lokalizacja: Podgórzyn
Kontakt:

Post autor: czajnikz » czw 20 mar, 2008

[shadow=red]Ależ [/shadow]kamilku obchodzi nas Może to ty wygrasz coś na kominek
Pozdro

Arek11
Posty: 45
Rejestracja: wt 02 paź, 2007
Lokalizacja: OZORKÓW WOJ.ŁÓDZKIE

Post autor: Arek11 » pt 21 mar, 2008

A jak chcecie jeżdzić zgodnie z prawem? :shock: Rozumiem że macie lusterka,migacze,światła postojowe,trójkąt ,apteczka no i najważniejsze dowodzik . 8) Ja nie stety nie spełniam tych wymogów. :(
Extreme Squad

Awatar użytkownika
kamilquad
Posty: 227
Rejestracja: pt 21 gru, 2007
Lokalizacja: Grodzisk Maz. koło W-wy

Post autor: kamilquad » pt 21 mar, 2008

Wystarczy ............... :lol: no wiecie( może się nie domyślacie).

P.S. Więc się chyba nie domyślałeś :oklaski:
Ostatnio zmieniony sob 22 mar, 2008 przez kamilquad, łącznie zmieniany 1 raz.
rozumiem tylko tych którzy też jezdzą na quadach

cichy
Posty: 278
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: cichy » pt 21 mar, 2008

A jak chcecie jeżdzić zgodnie z prawem? Rozumiem że macie lusterka,migacze,światła postojowe,trójkąt ,apteczka no i najważniejsze dowodzik . Ja nie stety nie spełniam tych wymogów.
Kilku rzeczy wymienionych przez Ciebie nie mam , a jezdze legalnie, jak ja to robie :bezradny: ....?!
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » pt 21 mar, 2008

Ja mam quada+tablice rejstracyjną i jak ja to robię że mnie cały czas ganiają? :D
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
kamilquad
Posty: 227
Rejestracja: pt 21 gru, 2007
Lokalizacja: Grodzisk Maz. koło W-wy

Post autor: kamilquad » pt 21 mar, 2008

cichy

Kilku rzeczy wymienionych przez Ciebie nie mam , a jezdze legalnie, jak ja to robie :bezradny: ....?!


Hmmm? cichy podziel się z nami rąbkiem twojego sukcesu, chyba że po podwórku :D

P.S. BatAmstaff - bo kierunków, lusterek, trąbki niemasz. A ta tablica to chyba ze skutera zamontowałeś :wink: :wink: :figielek:
Ostatnio zmieniony pt 21 mar, 2008 przez kamilquad, łącznie zmieniany 1 raz.
rozumiem tylko tych którzy też jezdzą na quadach

cichy
Posty: 278
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: cichy » sob 22 mar, 2008

Hmmm? cichy podziel się z nami rąbkiem twojego sukcesu, chyba że po podwórku
Podwórka jeszcze się nie dorobiłem ale mocno nad tym pracuje to tak BTW

Kamilquad napisze Ci w tajemnicy: homologacja!
.:GALEON:.

cichy
Posty: 278
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: cichy » sob 22 mar, 2008

BadAmstaff:
Ja mam quada+tablice rejstracyjną i jak ja to robię że mnie cały czas ganiają? :D

Gdzies pomiędzy wierszami poszukaj odpowiedzi:

http://quadzik.pl/forum/viewtopic.php?t=2439
Ostatnio zmieniony sob 22 mar, 2008 przez cichy, łącznie zmieniany 1 raz.
.:GALEON:.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”