Can-Am: Linia X - farbycznie stylizowana na sprzęt wyścigowy

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Bombardier / Can-am
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Can-Am: Linia X - farbycznie stylizowana na sprzęt wyścigowy

Post autor: Grzegorz Głowienka » czw 21 lut, 2008

Can-Am: Linia X - farbycznie stylizowana na sprzęt wyścigowy

Na targach Motocykl Expo 2008 rozmawialiśmy z Maciejem Skibskim z firmy Taurus – głównym przedstawicielm Can-Am w Polsce, o planach quadowych na 2008 rok... -> Przeczytaj wywiad na stronie Quadzik.pl
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
upodlony
Posty: 103
Rejestracja: śr 07 gru, 2005
Lokalizacja: Mszczonów

Post autor: upodlony » śr 12 mar, 2008

"Teraz widzimy, że z miesiąca na miesiąc ich logistyka zaczyna się uczyć rynku i coraz więcej części jest od razu w pierwszej dostawie. Staramy się również zwiększać częstotliwość tych dostaw. W nagłych przypadkach, kiedy serwis potrzebuje pilnie części sprowadzamy je przesyłkami lotniczymi." To wypowiedż Macieja Skibimskiego z FIRMY TAURUS.
Ja mam inne zdanie wręcz odmienne. Jeśli chcesz mieć kłopoty kup sobie BOMBARDIERA. Dlaczego? Sprzedać każdy może a co z naprawą gwarancyjną? Papier przyjmie wszystko czyli np. 2-tygodniowy termin realizacji a na forach to widać co panowie wypowiadają. To kłamstwa! Sam tego doświadczyłem. Kupiłem Bombardiera MAX LTD 800 i tyle mi pomogła w życiu FIRMA BOMBARDIER ( główny importer TAURUS ) potem jak trzeba było się wywiązać z gwarancji to nastąpił koniec współpracy. Dwa miesiące czekam na naprawę wyciągarki. Wszyscy którzy jeżdżą quadami w terenie wiedzą czym to pachnie. No cóż nie mam z tym problemu od trzech tygodni bo się zepsuł quad i nie muszę mieć wyciągarki do jazdy. A na naprawę quada czekam już 23 dni bo importer nie ma części w kraju. Nadmienię że nie jest to cały silnik lub inna droga część tylko zwykły wałek pompy wody. I nie wiem czy magazyn maja w Polsce czy w Chinach ale chyba część nie leci samolotem jak opowiada PAN SKIBIMSKI tylko pieszo idzie. Nawet quadem by była szybciej. Uważam że firma TAURUS w taki sposób zniechęci zwolenników BOMBY i dobrze... Miałem HONDĘ dużo słabsza wolniejsza ale zawsze działała i biorąc to pod uwagę - szybciej nią bym dotarł tam gdzie chce. Wniosek 'nie wszystko złoto, co się świeci" a sprzedaż drogich urządzeń zobowiązuje do serwisu. Gwarancja to nie slogan- mam nadzieję..... :( Acha nadmienię że z kontaktu z firmą nie ma - bo mają targi i namawiają następnych naiwniaków takich jak ja.....
pobudliwy

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » śr 12 mar, 2008

O czym ty mówisz !
Magazyn części jest w Belgii i to nie wina importerów że tych części nie ma tak szybko tylko wina BOMBARDIERA. Wiekszość części jest dostepnych od ręki, bądź co badź trzeba czekać na nie MAXYMALNIE 2 tygodnie.
A to że ktos nie wywiązuje się (mówię o firmie która prowadzi naprawę twojego quada) to już jest ich wina a nie całego Bombardiera
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
upodlony
Posty: 103
Rejestracja: śr 07 gru, 2005
Lokalizacja: Mszczonów

Post autor: upodlony » czw 13 mar, 2008

Nikt nie mówił że Quad i firma Bombardier jest zła tylko zauważmy że, nie działa użądzenie a jest ono na gwarancji..... Jeśli byś przeczytał całego posta to może byś zrozumiał że przedewszystkim mam pretensje do FIRMY TAURUS, która na targach reklamuje się że obsługuje dobrze i że posiada części a tak nie jest!!!!! Jeśli chodzi o bombardiera to wydaje mi się że powinni lepiej dobierać importerów bo to wpływa na zdanie o firmie. A fakt jest - że quad nie jeżdzi, naprawiony nie jest, więc gdzie tu plusy..... co to moja wina?
pobudliwy

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » czw 13 mar, 2008

Jedno wyjście serwisuj gdzie indziej :P Najłatwiej
Widzisz my nie wybieramy importerów :)
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
upodlony
Posty: 103
Rejestracja: śr 07 gru, 2005
Lokalizacja: Mszczonów

Post autor: upodlony » pt 14 mar, 2008

Jest to sposób serwisuj gdzie indziej... Ale quad jest już tam i nie mam go i nie wiem jak dalej i co? A najłatwiej się podać. Prawda jest taka a nie znoszę jak importer na tagach udziela wywiadu i opowiada że jest taki super, a tak nie jest. Po prostu kłamie.
pobudliwy

sportcoupe
Posty: 14
Rejestracja: sob 14 cze, 2008
Lokalizacja: Ustroń Podbeskidzie

Post autor: sportcoupe » pn 27 paź, 2008

I jak sprawa się zakończyła? Czy nadal trwa?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bombardier / Can-am”