jak liczyc moto godziny bez licznika?pomocy!

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Suzuki
ODPOWIEDZ
Mafiozo
Posty: 2
Rejestracja: pn 02 kwie, 2018
Quad:: suzuki ltr450
Imię: Artur

jak liczyc moto godziny bez licznika?pomocy!

Post autor: Mafiozo » ndz 06 maja, 2018

Witam! Jestem nowym uzytkownikiem forum jak i quada suzuki ltr 450 :) jest to moj pierwszy quad, sprowadzilem go osobiscie miesiac temu z niemiec i mam problem bo nie wiem co ile i na jaki wymieniac olej?quad ma licznik pokazuje km/h przebiegi itd ale nie ma opcji z moto godzinami i nie bardzo wiem jak liczyc czas od wymiany do wymiany. Quadem mam przejechane dopiero moze z 6godzin bo po zakupie nie bardzo mialem czas a tak to pracuje za granica. Czy ktos ma jakas wiedze w tym temacie?prosze o pomoc!

Awatar użytkownika
Paweł_wawa
Posty: 105
Rejestracja: śr 29 paź, 2014
Quad:: Can - am Outlander 570 Pro + T, Can-am Outlander L 450
Lokalizacja: Warszawa/Marki

Re: jak liczyc moto godziny bez licznika?pomocy!

Post autor: Paweł_wawa » pn 07 maja, 2018

Jak mocno nie stoisz nim w błocie tylko trochę latasz to licz kilometry, też będzie dobrze. Jeśli koniecznie chcesz mth to kup licznik do kosiarki i wciśnij gdzieś pod siedzenie. Z drugiej strony dziwne, że nie ma tam zliczania, może czegoś nie ogarniasz, instrukcję czytałeś?

pzdr

Mafiozo
Posty: 2
Rejestracja: pn 02 kwie, 2018
Quad:: suzuki ltr450
Imię: Artur

Re: jak liczyc moto godziny bez licznika?pomocy!

Post autor: Mafiozo » pn 07 maja, 2018

Dostalem caly segregator papierow od niego ale nie mialem kiedy tego przejrzec. Moze mial ale ktos sie tego pozbyl z jakis powodow bo tez mi dziwne ze nie ma. Juz myslalem kupic taki licznik mth nawet oryginalny tylko gdzie to sie podlacza?quada nie tyram, oczywiscie ze mu przycisne czasami ale wszystko z umiarem. Quad ma mi slozyc do spokojnych rekraacyjnych weekendowych przejazdzek. Moze zadzwonie jeszcze do tego niemca i sie zapytam jak on to liczyl, robil wymiany. Dzieki i czekam na inne pomysly podpowiedzi. Bo w takim razie jak bede liczyl km to co ile wymieniac? 300?500?nie mam pojecia jak to z silnikami quadow. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
jarecki13
Posty: 627
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Quad:: TraktoReX 680 :)
Imię: Jarek
Lokalizacja: Dolny Śląsk B-c

Re: jak liczyc moto godziny bez licznika?pomocy!

Post autor: jarecki13 » wt 08 maja, 2018

ściągnij sobie serwis manuala do quada i tam będziesz miał wszystko opisane , poszukaj w internecie na pewno gdzieś jest

ODPOWIEDZ

Wróć do „Suzuki”