Quad od 8000 zł do 10 000 zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Dollar
Posty: 13
Rejestracja: pn 21 maja, 2007

Quad od 8000 zł do 10 000 zł

Post autor: Dollar » ndz 17 cze, 2007

Co mozna wziasc firmowego do 10tysi? moze yamahe blaster uzywanego? czy moze jakis kawasaki? poleccie cos. dzieki z gory :wink:

Sylwek/Oskar
Posty: 38
Rejestracja: pn 23 lip, 2007
Lokalizacja: Lniano
Kontakt:

Post autor: Sylwek/Oskar » ndz 29 lip, 2007

polecam yamahe blaster 28koni ma dwa minusy jest troche maly i odpalany na kopa :lol:
Sylwek/Oskar

Awatar użytkownika
Mickey
Posty: 502
Rejestracja: sob 29 lip, 2006
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Kontakt:

Post autor: Mickey » ndz 29 lip, 2007

Odpalanie na kopa to cecha sportowca :mrgreen:
Pozdrawiam Mikołaj

Awatar użytkownika
Marek Wurth
Posty: 63
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Płock

Post autor: Marek Wurth » ndz 29 lip, 2007

Kolego polecam KLF 300 4x4 - testowałem przez pół roku i jest naprawdę OK!!!

cichy
Posty: 278
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: cichy » pn 30 lip, 2007

albo Honda TRX 300 4x4 rowniez polecam
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » pn 30 lip, 2007

:D może LS 180 :wink: 12000ZŁ DO JAKIEJŚ NEGOCJACJI
.:GALEON:.

PitbuLLek
Posty: 6
Rejestracja: ndz 10 cze, 2007
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: PitbuLLek » wt 31 lip, 2007

Witam, kolega ma na sprzedanie LS 250 jak co pisz na gg lub priv to ci dam namiary na niego :)

hellcat
Posty: 4
Rejestracja: pt 04 kwie, 2008
Lokalizacja: 3miasto

QUAD JAki wybrać ?? kwota od 10 tysi

Post autor: hellcat » pt 04 kwie, 2008

Na początek WITAM wszystkich !

na początku kilka słów wprowadzenia, zastanawiam sie nad quadem w teorii do firmy (praca w terenie, byłe poligony, przeróżne budowy, lasy itp) do tego mieszkam kilka km od toru dla quadów koło m. Borkowo - gdańsk, , obok lasy , wzgórza, słowem b. dobre tereny do jazdy.
W pracy quad, przede wszystkim służyłby do przemieszczania się, do tego w planie jest przyczepka (mała lekka), która miąłby ciągnąć, w dni wolne do smigania, po okolicy, może jakieś dalsze wypady,

O quadach wiem tyle, że coś takiego istnieje, i jeździłem na czym takim z 3 razy. z tego co się orientuje, żeby w ogolę myśleć o quadach a nie o jakiś chińczykach to zaczynamy od 10 tys ? max, myślę ze 20 tys, mogę przeznaczyć, chyba ze będą jakies super przekonujące argumenty za czymś droższym...

Moja prośba, o jakieś wskazówki, co wybrać, może jakieś konkretne modele, które firmy brać pod uwagę które od razu odpadają.

Jeśli ktoś wie, jak wyglądają wszystkie sprawy papierkowe, czy na firme da się odliczyć VAT, do jakiej kwoty ile procent, wszystko mi się przyda.

W firmie w prawdzie jest mechanik, ale wolałbym taki quad , którym mogę śmigać i nic w nim nie grzebać.

pzdr i mam nadz. na jakieś odpowiedzi

btw. dolar spadł z tego co wiem, opłaca się kombinować z quadamiz USA, chyba ze macie jakieś sprawdzone sklepy/ dystrybutorów z terenu 3 miasta.

HELLCAT (90 kg, 190 cm,) ..... jeszcze zapomniałem.....:

quad, dla 2 osób, automat, i z homologacja, żebym mógł ulica pojechać...
Ostatnio zmieniony pt 04 kwie, 2008 przez hellcat, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » pt 04 kwie, 2008

Jest możliwośc odliczenia 22% Vatu od pojazdu branego na firmę w tym przypadku quada.
Polecałbym rozglądnąć sie za Hondami poniewaz są naprawde bardzo mało awaryjne.
Jakąś 350 na F-Vat
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » pt 04 kwie, 2008

Jak napisał już BadAmstaff warto zastanowic się nad Hondą :haha: Bardzo fajne maszynki, ja już swoja zrobiłem ok 400km i jak na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony. Można posmigac rekreacyjnie i troszkę poszalec (no moze nawet trochę bardziej niż troszkę). Na razie obyło się bez awarii, wymieniłem tylko olej i to tyle grzebania przy moim Rancherze. Pali ok. 5/6 litrów na setke (oczywiście zależy od stylu jazdy). Jedynym problemem może byc to że dla dwóch osób to za dużo miejsca nie będzie. :| . Za około 15-16 tys można znaleśc Ranchera 350 z 4x4 i automatem. Będzie miał najprawdopodobniej 2,3 lata może trochę wiecej.
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”