Prośba o pomoc w zakupie, plan Bashan250 2 szt, dobry wybór?

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Mateusz250
Posty: 5
Rejestracja: pn 18 gru, 2017
Quad:: Brak
Imię: Mateusz

Prośba o pomoc w zakupie, plan Bashan250 2 szt, dobry wybór?

Post autor: Mateusz250 » pn 18 gru, 2017

Witam kolegów. Już od dłuższego czasu planuje razem ze szwagrem kupić po Quadzie, chyba nastał ten moment i jesteśmy już na etapie uzgadniania szczegółów,ale czy na pewno jest to dobry wybór? Troche ustaliłem już sam,ale mam do Was kilka pytań :

Chcielibyśmy zakupić Quady dokładnie z tej aukcji i dokładnie od tego sprzedawcy :

http://allegro.pl/quad-atv-bashan-250-b ... ml#thumb/2

Nick sprzedawcy z allegro : Robkiller, działalność prowadzi w miejscowości Dzwola,gdzieś koło Zamościa.

Macie z nim jakieś doświadczenia,złe lub dobre?

Ogólnie to mój drugi Quad,pierwszy jakaś tam mała zabawka,grat,więc doświadczenia zbytnio nie mam. Na początku chcieliśmy kupić coś do 5-6tys. ale nie było nic powyżej 20 PS i z Homologacją- bo na tym nam zależy,koniecznie możliwość rejestracji.

Z racji tej że mieszkamy w woj. Lubuskim,to dzieli nas do sprzedawcy odległość ok. 700km,więc nie pojedziemy oglądać ani się przejechać,a jedynie zamówimy transport i Quady do nas przyjadą.

Wiem,że lepiej kupić uzywana Honde lub Yamahe,ktora jest wykonana solidnie i precyzyjnie niż takiego chińczyka,ale rynek w polsce jest przepełniony złomami- motorami/quadami/autami i jak mam wdepnąć na mine co jest raczej pewne,to wole kupić byle jaką nówke i mieć z głowy remont silnika na dzień dobry. Quady z podanego linku nam odpowiadają,wizualnie,moc, homologacja, manualna skrzynia,zarejestrowane, GWARANCJA 2 lata- czy to w ogóle działa ?

Za dwie sztuki z transportem musimy zapłacić 16tys. zł. Powiedzcie mi czy kupilibyście właśnie takie modele,a może jakieś inne?

Jest może ktoś na forum kto sprzedaje podobne importowane Bashany? Ktoś kto byłby bliżej Lubuskiego w przypadku chęci zareklamowania ,sprawdzenia,serwisu itp. Proszę Was o szczerą i bezpośrednią ocene mojego wyboru, jeżeli robie źle nawróćcie mnie na dobrą droge :lol: :lol:
Pozdro,czekam na wypowiedzi.

Mateusz250
Posty: 5
Rejestracja: pn 18 gru, 2017
Quad:: Brak
Imię: Mateusz

Re: Prośba o pomoc w zakupie, plan Bashan250 2 szt, dobry wy

Post autor: Mateusz250 » wt 19 gru, 2017

Nikt nic nie podpowie?

Awatar użytkownika
Przysek
Posty: 37
Rejestracja: wt 04 paź, 2016
Quad:: Yamaha Grizzly 660
Imię: Marcin
Lokalizacja: Otwock Wielki

Re: Prośba o pomoc w zakupie, plan Bashan250 2 szt, dobry wy

Post autor: Przysek » śr 20 gru, 2017

Nie wiem, czy Ci to pomoże, ale wolałbym jednego używanego Raptora 450/700 zamiast dwóch nowych Bashanów.

Mateusz250
Posty: 5
Rejestracja: pn 18 gru, 2017
Quad:: Brak
Imię: Mateusz

Re: Prośba o pomoc w zakupie, plan Bashan250 2 szt, dobry wy

Post autor: Mateusz250 » śr 20 gru, 2017

Tylko,że to ma być dla dwóch osób, każdy chce mieć swojego :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”