CA Outlander 450 Pro T3 vs. Polaris Sportsman 570 SP

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shaun
Posty: 5
Rejestracja: pt 23 lut, 2018
Imię: Michał

CA Outlander 450 Pro T3 vs. Polaris Sportsman 570 SP

Post autor: Shaun » sob 24 lut, 2018

Forumowicze,

jakoś tak uparłem się na quada, rozglądam się, szperam czytam i porównuję, i mam 2 faworytów, jak w temacie, Outlandera 450 Pro T3 i Sportsmana 570 SP [tu zaznaczę od razu, że myślałem o tym modelu Can-Am w wersji 570, ale podobno nie ma i nie będzie w sprzedaży dealerskiej]. Ale teraz potrzebuję wisienki na torcie, czyli opinii osób, które znają się bardziej ode mnie, a może i jeżdą :)

Generalnie wiem czym się różnią, co mają wspólne. Cel posiadania quada - prace przydomowe na wsi i jazda po drogach polnych, lasach, bezdrożach, z zacięciem terenowym.

Założenia: pojazd nowy, max 40 000 tys. z homologacją.

Bardzo proszę o opinie o tych 2 quadach, może sugestie, pewnie paru z Was ma takie, co lepsze, biorąc pod uwagę to, co wysmoliłem powyżej.
Z góry dzięki!

kingquad74
Posty: 6
Rejestracja: wt 20 lut, 2018
Quad:: kingquad

Re: CA Outlander 450 Pro T3 vs. Polaris Sportsman 570 SP

Post autor: kingquad74 » ndz 25 lut, 2018

raczej nie znajdziesz osoby która posiada oba te modele a tylko wtedy podpowiedż byłaby obiektywna.rozumiesz każdy żyd swój towar chwali.moim zdaniem w przypadku nowej maszyny ważnym kryterium powinna być bliskość serwisu.chodzi mi o przeglądy gwarancyjne które są tak częste czytaj upierdliwe że wielu moich kolegów z nich zrezygnowała tracąc na własne życzenie gwarancje.pozdrawiam miło poczuć powiew życia na forum

Awatar użytkownika
Shaun
Posty: 5
Rejestracja: pt 23 lut, 2018
Imię: Michał

Re: CA Outlander 450 Pro T3 vs. Polaris Sportsman 570 SP

Post autor: Shaun » ndz 25 lut, 2018

Masz rację, dzięki za uwagę. U mnie akurat na jedno wychodzi, bo mieszkam obok Wrocławia, a tam i serwis Can-Ama, jak i Polarisa.
Ja liczę przede wszystkim na to, że być może napisze coś ktoś, kto ma/miał/miał styczność chociaż z jedną z tych maszyn.
Czytałem trochę o nich, i pojawiały się różne uwagi, np. kiepskie i słabe ramy w Polarisie i inne, i liczyłem, że może ktoś wypowie się z autopsji :)

Z tego co czytałem bliżej mi do Outlandera, ale zastanawiam się też, czy 450 to nie za mała moc? Na jazdę w terenie/przeprawówkę powinno starczyć, ale np. jakby chcieć pług podłączyć? Zadziała :)?

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: CA Outlander 450 Pro T3 vs. Polaris Sportsman 570 SP

Post autor: DKfan » pn 26 lut, 2018

Nie użytkowałem żadnego z nich ale kolega z tego forum który posiada krótkiego Outlandera 450 był z nami na wyjeździe gdzie był chyba każdy możliwy rodzaj terenu i mimo że jechał z synem nigdy nie odstawał, dynamika jest zdecydowanie lepsza niż w CF500 czy Kymco 500. Natomiast Polaris 570 oczywiście jest dynamiczniejszy, natomiast nie podobało mi się jego prowadzenie miękkie i tapczanowate i jakość wykonania poniżej poziomu Can-ama. Plusem w Can-amie są przeglądy co 1500km, nie wiem jak ta kwestia wygląda w Polarisie.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
Shaun
Posty: 5
Rejestracja: pt 23 lut, 2018
Imię: Michał

Re: CA Outlander 450 Pro T3 vs. Polaris Sportsman 570 SP

Post autor: Shaun » pn 26 lut, 2018

DKfan pisze:Nie użytkowałem żadnego z nich ale kolega z tego forum który posiada krótkiego Outlandera 450 był z nami na wyjeździe gdzie był chyba każdy możliwy rodzaj terenu i mimo że jechał z synem nigdy nie odstawał, dynamika jest zdecydowanie lepsza niż w CF500 czy Kymco 500. Natomiast Polaris 570 oczywiście jest dynamiczniejszy, natomiast nie podobało mi się jego prowadzenie miękkie i tapczanowate i jakość wykonania poniżej poziomu Can-ama. Plusem w Can-amie są przeglądy co 1500km, nie wiem jak ta kwestia wygląda w Polarisie.
Dzięki, cenne uwagi Kolego :)

Awatar użytkownika
Robson102
Posty: 339
Rejestracja: ndz 15 sty, 2017
Quad:: Can Am Outlander 1000R MAX XT-P
Imię: Robert
Lokalizacja: Wołów

Re: CA Outlander 450 Pro T3 vs. Polaris Sportsman 570 SP

Post autor: Robson102 » pn 26 lut, 2018

DKfan pisze: Plusem w Can-amie są przeglądy co 1500km ...
Lub co 50 mtg
Robert

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”