Tuning Suzuki LTR

Gdzie jeździć, wyposażenie ridera, wyposażenie atv-ki, rejestracja, import quadów, przepisy prawne, prawo jazdy, nawigacja...
ODPOWIEDZ
Amonef
Posty: 16
Rejestracja: pn 25 sty, 2010
Lokalizacja: Zduny

Tuning Suzuki LTR

Post autor: Amonef » ndz 28 lut, 2010

Witam.

Mam już praktycznie załatwioną Suzi LTR z 2008 i chcę startować w zawodach mx'owych amatorsko. Interesuje mnie, co jest niezbędne i jak najtaniej ulepszyć gada. Mam już nefr bary. Budżet na cały tuning to ok. 5000PLN.

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » ndz 28 lut, 2010

Power commander + wydech + filtr + zestrojenie.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Amonef
Posty: 16
Rejestracja: pn 25 sty, 2010
Lokalizacja: Zduny

Post autor: Amonef » pn 01 mar, 2010

Możecie podać konkretne firmy i ceny?

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » pn 01 mar, 2010

Na przykład:
Power Commander(to firma)
Tłumik LRD
Filtr Twin Air
Zestrojenie no to już wiadomo.

Jeżeli nie zmieniłeś zawieszenia, to również zmień - piekielna różnica, nie tylko moc quada decyduje o wyniki, według mnie nawet większe znaczenie ma zawiecha.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Amonef
Posty: 16
Rejestracja: pn 25 sty, 2010
Lokalizacja: Zduny

Post autor: Amonef » wt 02 mar, 2010

Ruszko wielkie dzięki!
A masz w okolicy jakiś sklep z takimi sprzętami w rozsądnych cenach, bo jestem nie tak daleko Ciebie, a wolę wszystko mieć osobiście na oczy ;)

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » wt 02 mar, 2010

Quady Śrem
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Amonef
Posty: 16
Rejestracja: pn 25 sty, 2010
Lokalizacja: Zduny

Post autor: Amonef » śr 03 mar, 2010

Tja... tyle że tam za wahacze same zapłacę 4200 jak wezmę Long Travel i wtedy amorki brać najlepiej z najwyższej półki. Zastanawiałem się też długo nad foxami evol X i za 3800 były na allegro. Najlepiej wysyłkowo załatwić ze stanów jakieś zawiasy i paczką by było bez opłat więc walsh by się opłacił :lol: Niestety nie mam znajomych w stanach i takiej możliwości nie mam. A ktoś z was brał już jakąkolwiek część ze stanów? Z tego co się dobrze orientuję wtedy bez VAT-u i akcyzy jest. Jak na razie nie kupuję nic bo cały sezon będę trenował i zbierał siano na tuning, lecz na następny sezon chciałbym załatwić sobie ze stanów zawieszenie.

Awatar użytkownika
ŁySy
Posty: 123
Rejestracja: czw 14 cze, 2007
Lokalizacja: Paryż czyt. Pruszcz
Kontakt:

Re: Tuning Suzuki LTR

Post autor: ŁySy » wt 16 mar, 2010

przesylka powyzej 150 dolarow - wtedy placisz vat i cło :D

ja na twoim miejscu najpierw bym zainwestowal w siebie - treningi

I tak jak Ruszko napisał

Ja polece ci zestaw Yoshimura - PIM ( komputr sterujacy ) orac cały wydech + dobry filtr i przrobienie klapki wlotu powietza lub zciagniecie jej calkiem

Seryjne zawieszenie w LTR tez jest dobre ale trzeba je dobrze wyregulowac

U nas w Gdansku jest chlop co przerabia orinalne amorki - chodza o niebo lepiej
[b]www.Q3M.pl - Quady 3Miasto - ZAPRASZAMY [/b]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niezbędnik quadowca”