Wałek zdawczy nie przekazuje mocy

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
frezer
Posty: 2
Rejestracja: pt 26 sty, 2018
Quad:: 110 China

Wałek zdawczy nie przekazuje mocy

Post autor: frezer » pt 26 sty, 2018

Witam wszystkich na forum posiadam quada 110 typowy chińczyk. Mam poważny problem otóż rozebrałem silnik w celu zmiany skrzyni z 1+1 na 3+1 wszystko zrobiłem na każdym etapie sprawdzałem czy biegi wchodzą czy tryby się obracają. Po złożeniu silnika i odpaleniu sprawdziłem czy skrzynia poprawnie działa więc na wszystkich biegach sprawdziłem wałek zdawczy się obracał wiec ok, założyłem zębatkę z łańcuchem i po wrzuceniu biegu nic zero reakcji na gaz :( zębatkę da się zatrzymać . Obstawiam ze sprzęgło trzyma tak jak by było załączone cały czas. Zaznaczam że sprzęgło przed rozebraniem silnika działało dobrze(a ja go nie rozbierałem tylko zostało zdjęte) już dekiel był z 2 razy zdjęty sprawdzane czy docisk i to wszystko dobrze założone i ok.Samego sprzęgła nie rozbierałem. Proszę o pomoc bo już nie wiem co zrobić z góry dzięki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”