Szybka ustawka ;)

Tu możesz zobaczyć jak bawi się DIABLO TEAM ZGIERZ
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Szybka ustawka ;)

Post autor: DIABLO_W » czw 17 sty, 2013

Witam
Dziś nastąpiła szybka ustawa i nie było czasu jej ogłaszać :(
Lecz zdam mała relację :)
O 17 zadzwonił do mnie Bochen w pewnej sprawie, lecz na koniec rozmowy zadałem pytanie czy polatamy :myśli: krótka decyzja że pewnie :mrgreen: to jeszcze wykonałem szybki tel. do Piotrka i o 18 już byli u mnie :)
Ruszamy ale gdzie i padł kierunek Kutno :) ale jak już tam dojechaliśmy, to już nie daleko było do kuzyna Bochena :) mniej więcej między Kutnem a Płockiem , więc ruszamy , drogę wybrałem masakra jakaś sam byłem zły na siebie iż sporo czasu po jakim nie równo zaoranym polu jechaliśmy aż mi skrzynka się urwała ale nic dotarliśmy :) oczywiście wielkie zdziwienie rodzinki :boisię: iż idioci w taką pogodę taki kawał przyjechali :roll: ale nic pogadaliśmy troszkę kawkę wypiliśmy i z powrotem :) oczywiście wybieram drogę na kreskę i lecimy idzie dobrze droga się jakoś układa i nagle ku....a a to rowy wielkie jakieś a to rzeczka chyba tak z 4-5 szt i tu nam się trochę zeszło bo szukaliśmy mostów ale to nic , lecimy dalej fajna łąka czy jakiś nie użytek i nagle zrobiło się jakoś tak bardzo równo płasko fajnie się jedzie i nagle spora kępka trzciny i zorientowałem się iż jesteśmy na jakimś chyba stawie czy coś :shock: nie powiem cykora dostałem :oops: ale co jak najszybciej do brzegu i uffff udało się i dalej traska już nie była jakaś z przygodami i dotarliśmy do domów .
Nie wiem dokładnie ile km zrobiliśmy bo nie zerowałem licznika ale szacuję coś około 170km , w domu byłem o 23,20 :)
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Szybka ustawka ;)

Post autor: Pingwin Legnica » czw 17 sty, 2013

hehe dobry taki spontan :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: Szybka ustawka ;)

Post autor: DIABLO_W » czw 17 sty, 2013

No fajnie tak polecieć :) lecz to tylko w zimę bo nie zrobi się szkody żadnej na uprawach np: ale powiem tak iż jak się na tym lodzie zatrzymałem by pomyśleć w jaką stronę jechać by było blisko do gruntu i słychać pękający lód i jak zaczyna wypływać woda na wierzch to zwieracze mogą puścić ;) :)
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

mlodycbr
Posty: 331
Rejestracja: sob 28 sie, 2010
Quad:: G660
Imię: kamil

Re: Szybka ustawka ;)

Post autor: mlodycbr » czw 17 sty, 2013

ale pewnie miałeś wodery to można ładować trochę się zmieści :figielek:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań DIABLO TEAM ZGIERZ”