Yamaha Kodiak 450 2005r

Wasze doświadczenia i problemy z quadami Yamaha Kodiak/Big Bear 400, Kodiak/Grizzly 450...
ODPOWIEDZ
Pmk33
Posty: 1
Rejestracja: ndz 31 gru, 2017
Quad:: Yamaha kodiak 450. 2005
Imię: Przemyslaw

Yamaha Kodiak 450 2005r

Post autor: Pmk33 » ndz 31 gru, 2017

Część koledzy quadowcy, szczególnie ci znający się na misiach od Yamahy[emoji16]. Jako żem d*** nie mechanik chciałem zapytać co sądzicie o takim przypadku. Swoje przypuszczenia mam.
1. Kodiak kręci rozrusznikiem kilka sek. zanim raczy zagadać. To mały jeszcze problem.
2. Ssanie ułatwia mu w końcu zapłon ale silnik szybko gaśnie na wolnych obrotach. Ponowny zapłon jest już trudniejszy i rozrusznik po nawet kilku próbach nie odpala silnika.
3. Nawet po rozgrzaniu maszyny kiedy zrobię już kilka km silnik potrafi po zatrzymaniu i wbijaniu innego biegu samoczynnie zgasnąć.
Co jest przyczyną?

Dodam jeszcze że quad w rodzinie od nowości. Nigdy nie regulowane zawory, raz czyszczony gaźnik. Raz wymieniana świeca. Przebieg maly 3k km. Generalnie maszyna świetna. Nigdy nie widział mechanika. Znacie dobry serwis w okolicy Bielska Białej który mozecie polecić? Myślę w kontekście kontroli i regulacji luzów zaworów..boje się temat rozwiązać samemu w garażu.
Dzięki za pomoc i służę pomocą przy wyborze miejscówek w Beskidzie Śląskim..Wisła i Szczyrk[emoji6]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yamaha Kodiak/Big Bear 400, Kodiak/Grizzly 450”