II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów - 19-21.02.2010

Archiwum pozostałych imprez pośrednio związanych z quadami...
Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów - 19-21.02.2010

Post autor: Grzegorz Głowienka » pn 15 lut, 2010

II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów

…oraz oczywiście quadów już za kilka dni. Od 19 do 21 lutego w halach wystawienniczych MT Polska będzie się działo. A jak zdobyć bezpłatną wejściówkę dla dwóch osób na Wystawę… Wystarczy tak jak w ubiegłym roku przekonać nas do tego…

Jak co roku mamy do rozdania 10 podwójnych, darmowych wejściówek ufundowanych przez organizatora wystawy. Impreza odbędzie się w dniach 19-21.02.2010 w Warszawie. Wystarczy nas przekonać, że to właśnie do Was powinno trafić jedno z 10 zaproszeń. Może ciekawe zdjęcie, może dobry tekst, może… Ale nie będziemy wam odbierać przyjemności z kreatywnego myślenia… Autorzy najciekawszych „PRZEKONAŃ” zostaną w drodze głosowania wybrani przez redakcję i ogłoszeni na Quadzik.pl…

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Formularz konkursowy (należy wypełnić wszystkie pola i wysłać na adres info@quadzik.pl z dopiskiem „II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów - Konkurs PRZEKONAŃ”.):
- Dlaczego właśnie ty powinnaś/powinieneś otrzymać bezpłatne zaproszenie na targi?* …
- Imię i nazwisko:* …
- Nr dowodu lub legitymacji:* …
Uwaga: Ten sam dokument będzie potrzebny do odbioru wejściówek w punkcie obsługi klienta przy wejściu!
- Telefon kontaktowy:* …
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji postanowień konkursu.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Szczegóły i regulamin:
1. Do wygrania jest 10 podwójnych zaproszeń (1 zaproszenie dla 2 osób). Zaproszenia do odebrania na miejscu w trakcie targów w punkcie obsługi klienta przy wejściu.
2. Spośród osób, które przyślą do nas poprawnie wypełniony Formularz konkursowy do dnia 17.02.2010 do godziny 17:00, redakcja wyłoni 10 osób które otrzymają bezpłatne podwójne wejściówki.
3. Wyniki zostaną ogłoszone 18.02.2010 rano i zamieszczone na www.Quadzik.pl oraz wysłana e-mailem do zwycięzców.
3. Czas trwania konkursu od 15.02 do 17.02.2010 do godziny 12.00 (decyduje data otrzymania wiadomości e-mail).
4. Odpowiedzi prosimy nadsyłać drogą e-mailową na adres info@quadzik.pl z dopiskiem „II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów - Konkurs PRZEKONAŃ”.

Przy okazji zapraszamy na stoisko Quadzik.pl – oznaczone symbolem 30/F. Łatwo je będzie można poznać, bo na stoisku wystawiony zostanie czerwony przodek czterokołowca – trójkołowiec Honda ATC 250R.

Kilka słów od Organizatora:
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów 2010.
Kolejna edycja odbędzie się w dniach 19-21 lutego 2010 r.
W kompleksie wystawienniczym MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie, będzie można obejrzeć produkty liczących się motocyklowych firm, importerów skuterów, akcesoriów i wyposażenia.
To największa taka impreza w Polsce. W ubiegłym roku odwiedziło Nas 25 tysięcy osób zapoznając się z ofertą ponad 120 wystawców.
W tym roku targowa ekspozycja będzie jeszcze bogatsza, a wiele firm przygotowało specjalne atrakcje.

Zespół Motoroni
Szczegóły imprezy -> www.wystawa-motocykli.pl

Przydatne informacje:
- Plan hali na II Ogolnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów
- Terminarz i bilety
- Lista wystawców

A tak było w poprzednich latach:
Relacja: I Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów
[t] MOTOCYKL EXPO - targi motocykli, skuterów i quadów
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » czw 18 lut, 2010

Konkurs przekonań rozstrzygnięty. Szczęśliwcy: Bogdan, Nina, Karol, Monika, Darek, Karolina, Daniel, Mariola, Tomasz i Roman wygrali 2-osobowe darmowe wejściówki w jeden z dni trwania wystawy.
Informacja do zainteresowanych osób została wysłana mailem - sprawdźcie skrzynki.

Do zobaczenia na targach - stoisko 30/F - szukajcie stoisko z historycznym przodkiem czterokołowca :hejka:
Póki co quadowa emeryturka :)

mariotorpedo
Posty: 133
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: mariotorpedo » czw 18 lut, 2010

Witam Grzesiu
Ale ze mnie gość :lol: zacząłem czytać pierwszy post i nawet do końca nie przeczytałem jak zacząłem wypełniać maila o wejściówkę :?
jak już wysłałem to później doczytałem do końca ....że konkurs już rozstrzygnięty :lol:
ale jestem rozgarnięty nie ma co ....i proszę się ze mnie głośno nie śmiać :lol:

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » czw 18 lut, 2010

mariotorpedo - odbierz maila...
Za karę masz obowiązkową obecnoś na stoisku Quadzika pod rygorem zbanowania na Forum :figielek:
Póki co quadowa emeryturka :)

mariotorpedo
Posty: 133
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: mariotorpedo » czw 18 lut, 2010

Chyba nikt mi w to nie uwierzy oprócz Grzegorza ?? :P
Pisząc dzisiaj ten pierwszy post (śmiejąc się sam z siebie) dostałem jakieś maila ,
jak skończyłem odczytałem go i co.......... kopara mi opadła aż zadzwoniło ,
akurat ktoś się na moje szczęście wyłamał i ja mam wejściówkę :lol:
Grzesiu na pewno będę i to chyba przyjdę na piechotkę bo mam z 500 metrów z domu do hali :P ... a i pewnie jakieś napoje będą .... :lol:
Nie wiem tylko czy wypada przyjść z żoną ,bo jak oglądałem jakie tam są hos........
znaczy motory :D
Żartowałem i tak będę z żonką,niech też sobie popatrzy ..a co taki będę dobry :lol:

Awatar użytkownika
PIOTR_15
Lucky ATV Team
Posty: 1099
Rejestracja: sob 02 lut, 2008
Lokalizacja: z Powiatu Drawskiego

Post autor: PIOTR_15 » czw 18 lut, 2010

"mariotorpedo"
mam z 500 metrów z domu do hali :P
masz dobrze, Ja mam 500 ale kilometrów i w tym tkwi problem :(

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: mesel » sob 20 lut, 2010

Ja pewnie w niedzielę się pokażę. Też mam blisko ale pomny zeszłorocznych doświadczeń samochód zostawię gdzieś na Marysinie.

Pokażę się pewnie z żoną .....niech zawstydza hostessy :lol:

Na stoisko jak co roku zawitam ....uściskać :P

mariotorpedo
Posty: 133
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: mariotorpedo » sob 20 lut, 2010

ja już dzisiaj podpisałem listę obecności :D
Poznałem osobiście Grześka 8) równy z niego gość...prawie tak równy jak ja ... :lol:

A co do wystawy toooo...........te hostessy :shock:

Jutro znowu idę :lol:

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: mesel » ndz 21 lut, 2010

Byłem dzisiaj ...... rewelacji nie było .... no może po za świetną 450 Rjehu :-)

A stoisko quadzika ...... well.... genialna Honda. Aż miło popatrzeć na taki wariacki sprzęt. Pyszna kawusia ....z roku na rok coraz lepsza. Najładniejsze hostessy - szczególnie ta z wąsami :P 8) :lol: .

P.S.
Dzięki za ...wiecie co :D

Awatar użytkownika
ASTERIX_4x4
Posty: 110
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: ASTERIX_4x4 » czw 25 lut, 2010

Nie złapałem hostessy z wąsami :)
ale zamieszczam 2 zdjęcia

Dobrze, że zgoliły wąsy :)
Obrazek

Drugie nazwałbym:
"Konkurencja podgląda z zazdrością..."
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Różne...”