Opinia o tym quadzie....

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
ODPOWIEDZ
jawka78
Posty: 2
Rejestracja: wt 04 sty, 2011
Quad:: przed zakupem

Opinia o tym quadzie....

Post autor: jawka78 » wt 04 sty, 2011

Witam wszystkich ,jestem nowy na forum i mam takie oto pytanie.Czy ktoś może wyrazic opinię apropo quadów jianshe terminator ? Mój kolega sobie go kupił jakies pół roku temu i bardzo go chwali :bezradny: , jest on podobno na podzespołach yamahy. Wrazenie z jazdy jest dobre ,ale dla mnie laika w tych klimatach pewnie wszystko dobrze jeżdzi. pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Re: Opinia o tym quadzie....

Post autor: Ruszko » wt 04 sty, 2011

To chinol jakich mało :D
Podzespołów Yamahy brak.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

jawka78
Posty: 2
Rejestracja: wt 04 sty, 2011
Quad:: przed zakupem

Re: Opinia o tym quadzie....

Post autor: jawka78 » wt 04 sty, 2011

Ruszko pisze:To chinol jakich mało :D
Podzespołów Yamahy brak.
A możliwe że części Hondy by w nim były ? Sprzedawca tak mu doradzał i zapewniał że nie ma się o co martwic ,bo na japońskich częs=ściach , ech ci sprzedawcy :boisię:

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Re: Opinia o tym quadzie....

Post autor: Ruszko » wt 04 sty, 2011

Ściema jedna z wielu :)
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

adrianbaser
Posty: 34
Rejestracja: śr 29 gru, 2010
Quad:: lucky star sp 250
Imię: adrian

Re: Opinia o tym quadzie....

Post autor: adrianbaser » śr 05 sty, 2011

opinia na temat chińczyka szkoda pisać a ile ma przebiegu kolegi chinski quad 100km ehehehehhe jak go tak chwali

Awatar użytkownika
Bakers
Posty: 8
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Quad:: jianshe puma 250 i Zundapp gts 50

Re: Opinia o tym quadzie....

Post autor: Bakers » pn 24 sty, 2011

A ja napiszę tak , jestem właścicielem takiego terminatora i sobie chwalę. Ale po kolei
Zakupiłem go w maju 2010 z uszkodzonym sprzęgłem kłowym w dobrej cenie (przynajmniej tak sądzę). Jeździłem wszędzie i jest ok , ale jak to zwykle bywa są minusy, brak przedniego napędu - jak na taki 250 cc silnik to mocy mu nie brakuje , po prostu na wielkim błocie się topi tylnymi kołami gdyż przód nie ciągnie. Do zabawy spoko , jak również do prac gdzie się korzysta z przyczepki. 500 kg bez problemu ciągnie , chodź bywa że nie może złapać przyczepności.Z częściami jednak prawda , jest mało lub wcale , a importer KINGWAY na Polskę chyba nie robi nic aby ten stan rzeczy poprawić (masakra) , części dostępne natomiast bez problemu w innych krajach na portalach ogłoszeniowych.
:arrow: http://jiansheparts.chinesemotorcyclepa ... ry3041.php
Co do zgodności części to słyszałem że PODOBNO pasują od Yamahy Bigbear 250 i że firma Romet prowadzi obecnie sprzedaż ATV ROMET 250 właśnie z takimi samymi silnikami. Z powodu dostępności części udało mi się zakupić prawie całego nowego Quadzika na części + 2 częściowo kompletne silniki też w okazjonalnej cenie - za 1100 zł. Osobiście zrobiłem na nim ok 800 km i oprócz wspomnianej wcześniej usterki nic poważnego nie miało miejsca , zdarzały się natomiast denerwujące "pierdoły"
brak styku w stacyjce , manetka rozrusznika się zacinała , luzy na kołach , słaby hamulec przy kierownicy , nieszczelne światła itp , ale dla kogoś co się trochę zna i ma chęć do zabawy jest to po prostu kosmetyka. Ogólnie o ATV Janshe Puma 250 napiszę tak ;
Quad z homologacją , 2 osobowy , niezbyt awaryjny , nie najgorszy wygląd , na tyle duży że osoba o wzroście 180 cm może wygodnie siedzieć no i najważniejsze to jego cena.

To co napisałem to jest tylko moja opinia i inni użytkownicy nie muszą jej wcale podzielać ,natomiast wydaje mi się że najbardziej użytkowe informacje posiadają ludzie którzy są użytkownikami danego przedmiotu , a nie takich co po prostu napiszą tak - nie kupuj bo to chińczyk , lecz kontaktu organoleptycznego nie doznali żadnego.

Awatar użytkownika
bawidamek77
Posty: 56
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010
Quad:: Polaris Sportsman 850 xp
Imię: Damian

Re: Opinia o tym quadzie....

Post autor: bawidamek77 » sob 19 mar, 2011

Odpuść go sobie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”