problem z odpaleniem

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
ODPOWIEDZ
tomasz.w
Posty: 6
Rejestracja: śr 17 mar, 2010

problem z odpaleniem

Post autor: tomasz.w » czw 18 mar, 2010

Witam,
Mam quada Eagle 250 i mój problem polega na odpalaniu.Nie jeżdże nim dużo poniewarz pracuje za granicą,ale jak tylko jestem w kraju to staram sie go ujeżdzać jak tylko często mogę nawet moja żona jezdzi o ile tylko go odpali.Nie wiem co sie dzieje po włozeniu kluczyka w stacyjke licznik szaleje,ładowałem akumulator przez całą noc a on i tak nie odpala.Może mi coś poradzicie? Dzięki bardzo Tomek

stepien

Re: problem z odpaleniem

Post autor: stepien » pt 19 mar, 2010

Proponuję spróbować odpalić od samochodu. Jeżeli to nie zadziała napisz będziemy myśleć dalej :D

tomasz.w
Posty: 6
Rejestracja: śr 17 mar, 2010

Re: problem z odpaleniem

Post autor: tomasz.w » pt 19 mar, 2010

Dzięki ale juz próbowałem.Już nawet żona mnie ciągneła samochodem.i było ciężko chociaż odpalił to go zostawiłem żeby pochodził ale po jakimś czasie próba odpalenia nie powiodła sie

stepien

Re: problem z odpaleniem

Post autor: stepien » pt 19 mar, 2010

Poczyść gaźnik, może są źle wyregulowane zawory. Posprawdzaj ;D

tomasz.w
Posty: 6
Rejestracja: śr 17 mar, 2010

Re: problem z odpaleniem

Post autor: tomasz.w » pt 19 mar, 2010

Gaznik był cztszczony.A czy to może być wina akumulatora bo mnie już trafia powoli mieć coś i mie korzystac z tego i co ze zwarciem?

stepien

Re: problem z odpaleniem

Post autor: stepien » pt 19 mar, 2010

Jeżeli pali ale cięzko to nie może być akumulator. Obstawiam na zawory.. mój też tak chodził jak były nie wyregulowane. :D

tomasz.w
Posty: 6
Rejestracja: śr 17 mar, 2010

Re: problem z odpaleniem

Post autor: tomasz.w » pt 19 mar, 2010

Spróbuje jak coś to napisze,narazie dzięki.

Awatar użytkownika
kamild580
Posty: 3
Rejestracja: wt 12 kwie, 2011
Quad:: inny 200cc
Imię: Kamil
Lokalizacja: Kisielówka

Re: problem z odpaleniem Chińczyk 200cc

Post autor: kamild580 » wt 12 kwie, 2011

Witam wszystkich,,, słyszałem że na forum są nieżli specjaliści , a więc mam taki problem z odpaleniem mojego quada 200 cc to jest jakiś chińczyk.. jeżdziłem normalnie jak zawsze i wieczorem wjechałem do garażu ..a na drugi dzień chciałem odpalić ...owszem odpalił ale tylko przez chwilke, i zgasł. po przeprowadzeniu drugiej pruby już nie odpalił.. sprawdzałem iskre, (jest ) ,,,,,,,,,, wtrysnołem troszke paliwa na tłok i też nic ani nie burknoł.... gażnik jest wpożądku bo też sprawdzałem.. jeśli wiećie albo podejżewacie jaka może być przyczyna to napiszcie. z góry wielkie dzięki...pozdro.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”