aeon overland 180

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami pozostałych marek...
mmaco01
Posty: 5
Rejestracja: czw 05 lip, 2007

aeon overland 180

Post autor: mmaco01 » czw 05 lip, 2007

Witam!!!
Mam trochę pytań dotyczących quada (jak w temacie). Byłby to mój pierwszy quad, nie do nauki bo jeździć już umiem. Mam 160 cm wzrostu i 15lat czy wystarczy taki quad dla mnie?
Nie będzie za mały? Acha i czy nie będzie za słaby, mam koło siebie pełno piasku (plaża) lasów też nie mało, drogi szutrowe no tereny do jeżdżenia poprostu mam. Czy aeonik dałby sobie radę na takich terenach? Nigdzie nie mogę znaleźć danych technicznych może ktoś je ma, a może ma tego quada? On jest chyba lepszy od tych chinoli? Co jescze mogę dostać za max5500zł? Z góry dziękuje za odpowiedź.
Jeszcze quada niema...

Awatar użytkownika
Strugal
Posty: 1037
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post autor: Strugal » czw 05 lip, 2007

Za 5500zł nic lepszego nie dorwiesz chociaż blaster do latania po plaży by był dużo lepszy ale to już wydatek min 8tys więc jak masz 5500 a chcesz miec duzo adrenaliny tak jak na mocny quadzie kup sobie jakies enduro , cross tylko to juz nie zabawka
[size=75]Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada.Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.[/size]

Blazer
Posty: 22
Rejestracja: sob 07 kwie, 2007

Post autor: Blazer » czw 05 lip, 2007

Proszę bardzo oto stronka aeona, a tak przy okazji to tam również znajduje się brat blizniak Lucky Stara (Cobra 220 i Cobra 320), oba quady nie sa jednak jednojajowe :lol:
http://www.aeon.scooter.com.pl/

Blazer
Posty: 22
Rejestracja: sob 07 kwie, 2007

Post autor: Blazer » czw 05 lip, 2007

Strona z danymi technicznymi zdjeciami i opisem
overlanda
http://www.aeon.scooter.com.pl/?s=over
i cobry 180 rsII (której tez jest duzo na allegro)
http://www.aeon.scooter.com.pl/?s=cobra

Oba quady maja ok 9KM-co do mocy to zalezy czy te 9KM to takie same jak np. w Zippie (10KM) w którym sa niezle wypasione :lol:

mmaco01
Posty: 5
Rejestracja: czw 05 lip, 2007

Post autor: mmaco01 » pt 06 lip, 2007

A co lepsze cobra czy overland bo to chyba te same silniki oprócz tego ze overland ma chłodzenie olejem a tego blastera taniej się nie dostanie? Dzięki za pomoc
Jeszcze quada niema...

mmaco01
Posty: 5
Rejestracja: czw 05 lip, 2007

Post autor: mmaco01 » pt 06 lip, 2007

Znalazłem quada 4-way 200ccm co sądzicie o tej firmie? Quadem napewno nie będe skakał ani go mocno dobijał. Będe nim jeździł rekreacyjnie. Wiem jaka jest opinia o chińskich quadach lecz mój kumpel kupił quada tej firmy jeździ nim 3 miesiące skacze nim i raz nawet uderzył tyłem w drzewo (tylko połamane plastiki!!!) kilka razy quad pływał (raz tylko zgasł, ale po osuszeniu jeździł nadal) Zastanawiam się czy to nie będzie taka opinia jak z chińskimi skuterami. Odradzali mi kupno keewaya bo się psuje itp. a jeździłem nim prawie dwa lata bezawaryjnie!
Jeszcze quada niema...

mmaco01
Posty: 5
Rejestracja: czw 05 lip, 2007

Post autor: mmaco01 » sob 07 lip, 2007

Odpiszecie? Proszę o pomoc!
Jeszcze quada niema...

Awatar użytkownika
Strugal
Posty: 1037
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post autor: Strugal » sob 07 lip, 2007

Mysle ze aeon będzie 100 razy lepszy jest to chociaz firma do której masz dostep do częsci i jakis serwis
[size=75]Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada.Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.[/size]

batorowiak
Posty: 2
Rejestracja: czw 02 sie, 2007

witam

Post autor: batorowiak » czw 02 sie, 2007

a wiecie skąd dostac częsci do aeon overland 180.potrzebne mi jest osłona skrzyni biegow taka mała.

iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

Post autor: iras61 » czw 02 sie, 2007

kupuj LS jest dobry i cena ok. tede 74 doradzi i pomoże i do domu dowiezie oczywiście serwis i gwarancja na 100%
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe marki”