UWAGA NA QUADY od P. Andrzeja z Nowego Sącza

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
ODPOWIEDZ
miodzio24
Posty: 2
Rejestracja: pn 10 kwie, 2017
Quad:: Hummer 200CC
Imię: Krzysztof

UWAGA NA QUADY od P. Andrzeja z Nowego Sącza

Post autor: miodzio24 » pn 10 kwie, 2017

Kupiłem nie dawno Quada Hummer 200CC od P. Andrzeja z Trzetrzewiny dla mojego syna - Nowy Sącz i przestrzegam żeby przy zakupie od tego Pana dokładnie sprawdzali co kupują - najlepiej z dobrym mechanikiem. To nieuczciwy sprzedawca który sprzedaje używane quady na OLIX. Daje opis że nie wymagają żadnego wkładu finansowego bo sam zajmuje się ich serwisowaniem a później po dokładnych oględzinach w domu okazało się że quad jest cały pospawany i dodatkowy skrzywiony, czyli po wypadku a wszsytkie plastiki popękane. Ostrzegam szczególnie że quad powinien być przede wszystkich bezpieczny a P. Andrzej niestety jest typowym sprzedawcą naciągaczem naiwnych i nieświadomych klientów, którzy przy na ogłoszeniu i przy sprzedaży zapewniają o 100% sprawności quada i bezawaryjności.
Na drugi dzień po zakupie gdy chciałem zwrócić quada - sprzedawca wyparł się że sam takiego wybrałem i natychmiast rozłączył komórkę. Proszę o informację czy ktoś jeszcze został oszukany przez tego sprzedawcę i czy mogę liczyć na jakąś poradę co mam zrobić w tej sytuacji?

Awatar użytkownika
Ra-V
Posty: 122
Rejestracja: pn 26 gru, 2016
Quad:: Kymco MXU 500
Imię: Rafał

Re: UWAGA NA QUADY od P. Andrzeja z Nowego Sącza

Post autor: Ra-V » śr 12 kwie, 2017

Najgorszy początek z możliwych. Na oszustów jest odpowiedni paragraf. Na pewno trzeba nagłaśniać i odradzać innym. Zasłużył na negatywną opinię ale może da się sprawę załatwić polubownie. Czego życzę.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: UWAGA NA QUADY od P. Andrzeja z Nowego Sącza

Post autor: Zmora1966 » śr 12 kwie, 2017

Pewnie nie jesteś tym zainteresowany ale oczywiście że możesz - zawiadomienie do prokuratury na to że wprowadzono cię w błąd - najlepiej jakbyś miał ogłoszenie z OLXa.. powinno być w archiwalnych i przedstawić stan faktyczny - zdjęcia.
Oczywiście pod warunkiem że cena za którą nabyłeś nie była na tyle atrakcyjna w stosunku do innych ofert że Pan się wybroni pisząc...widziały gały co brały

Możesz próbować polubownie.. ale mam wrażenie że polubownością to Pan nie chce się wykazać.
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: UWAGA NA QUADY od P. Andrzeja z Nowego Sącza

Post autor: oolsztyniak » śr 12 kwie, 2017

to to ?
https://www.olx.pl/oferta/quad-200cc-hummer-zarejestrowany-chlodzony-ciecza-CID5-IDljcvg.html
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

miodzio24
Posty: 2
Rejestracja: pn 10 kwie, 2017
Quad:: Hummer 200CC
Imię: Krzysztof

Re: UWAGA NA QUADY od P. Andrzeja z Nowego Sącza

Post autor: miodzio24 » sob 15 kwie, 2017

Za Quada dałem 2300 zł niby hummer 200 cc. Wystawiony był za 2450 zł. Tak ten poprzedni link to właśnie do aukcji tego Andrzeja. Oczywiście przy zakupie deklarował się że ma warsztat i naprawia quady także daje gwarancję że wszystko będzie sprawne w 100%. Szkoda ze przejechałem ponad 300 km i zostałem tak oszukany. Człowiek się uczy całe życie - szkoda tylko chłopka bo zbierał kasę cały rok i teraz tylko zostało mu uzbierać na naprawę - tylko nie wiem czy warto. Oczywiście dzwoniłem do niego na drugi dzień to P. Andrzej stwierdził że on nie wie co zrobiliśmy z tym quadem bo wszystko było w 100% sprawne. Na pytanie co mam teraz chłopakowi powiedzieć - bo strach tym jeździć - odparł sami takiego żeście sobie wybrali. JESZCZE RAZ PRZESTRZEGAM. Quad był wystawiony za 2450 (zapłaciłem 2300) także nie wiem czy aż tak bardzo mało

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”