trasa Łomianki-Płock wzdłuż wisły

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
pawel_tur
Posty: 21
Rejestracja: śr 23 kwie, 2014
Quad:: CF MOTO 800
Imię: Paweł

trasa Łomianki-Płock wzdłuż wisły

Post autor: pawel_tur » pn 22 lut, 2016

Czy ktoś jechał tą trasą, Przymierzam się z kolegą , jak na razie pokonywaliśmy odcinek Łomianki-Czosnów(10-15km)
w planach jest pokonać jak najwięcej km w ciągu dnia, nocne biwakowanie nad wisłą(ognisko, piwo, śpiewy...kac :) ) nazajutrz powrót,

jesteśmy z okolic gminy Izabelin ,, jak ktoś chętny do polatania to zapraszam ,


pozdr. Paweł

Awatar użytkownika
Paulus71
Posty: 402
Rejestracja: śr 04 lip, 2007
Quad:: Renia 1000 XXC
Imię: Paweł
Lokalizacja: wawka

Re: trasa Łomianki-Płock wzdłuż wisły

Post autor: Paulus71 » pn 22 lut, 2016

my w ostatni weekend zrobiliśmy łomianki wyszoród i z powrotem
wszystko w zależności ktorą stroną wału chcecie jechać
my zrobiliśmy 200 km w 9 godzin z jedna przerwą
mods in progress :-)

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: trasa Łomianki-Płock wzdłuż wisły

Post autor: DKfan » pn 22 lut, 2016

pawel_tur pisze:Czy ktoś jechał tą trasą, Przymierzam się z kolegą , jak na razie pokonywaliśmy odcinek Łomianki-Czosnów(10-15km)
w planach jest pokonać jak najwięcej km w ciągu dnia, nocne biwakowanie nad wisłą(ognisko, piwo, śpiewy...kac :) ) nazajutrz powrót,

jesteśmy z okolic gminy Izabelin ,, jak ktoś chętny do polatania to zapraszam ,


pozdr. Paweł
To też zależy jak chcesz jechać, jechaliśmy tą trasą z Paulusem i 2 kolegami nie najszybszą opcją tylko wzdłuż brzegu, ale ogólnie trasa jest do zrobienia w 1 dzień bez noclegu. Z Izabelina nie musisz się cofać do Łomianek tylko przelatujesz z Truskawia do Palmir a z Palmir nad Wisłe w okolicach Czosnowa i lecisz na NowyDwor. Nawet to wygodniejsze bo w okolicy Łomianek nie ma nic ciekawego oprócz drogi wzdłuż wału.

Ps. dziwne że się nie spotkaliśmy bo ja jestem z Babic i często latam w okolicach Izabelina, Truskawia, Mariewa
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

pawel_tur
Posty: 21
Rejestracja: śr 23 kwie, 2014
Quad:: CF MOTO 800
Imię: Paweł

Re: trasa Łomianki-Płock wzdłuż wisły

Post autor: pawel_tur » pn 22 lut, 2016

hehe to zapewne ryk twojej maszyny słyszę często jak wychodzę z psem na spacer w okolicach zbiornika mokre łąki??? jestem z Truskawia , nie widzieliśmy się bo mało jeździłem ostatnio(brak czasu)w ten weekend była pierwsza wyprawa od roku, możemy się złapać któregoś dnia i polatać w okolicy... tak na marginesie gdzie naprawiacie swoje maszyny...jest jakiś sprawdzony(czyt. uczciwy) mechanik w naszej stronie... nie ukrywam że w moim "chińczyku" przydało by się parę rzeczy porobić.

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: trasa Łomianki-Płock wzdłuż wisły

Post autor: DKfan » pn 22 lut, 2016

Tam akurat nigdy nie byłem na quadzie, kilka razy rowerem jechałem ale nie widziałem tam ciekawego miejsca do jeżdżenia. On nie jest czasem pod ochroną jako zbiornik wody pitnej? Najczęściej robię trasę Lipkow-Mariew-Truskaw. Generalnie w naszych okolicach staram się poruszać po w miarę legalnych terenach bo że względu na bliskość KPN panuje ogólna histeria. Swoje quady w zasadzie serwisujemy sami u mnie, bo szkoda czasu i nerwów na serwisantow.
Zostaw na siebie mi jakiś namiar na Pw to może się umówimy albo przejedziesz się gdzieś z naszym teamem.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

pawel_tur
Posty: 21
Rejestracja: śr 23 kwie, 2014
Quad:: CF MOTO 800
Imię: Paweł

Re: trasa Łomianki-Płock wzdłuż wisły

Post autor: pawel_tur » wt 23 lut, 2016

poszło info na priv, generalnie to nie można ale... wokół zbiornika od strony lasu idzie droga( często poruszają się nią ludzie od wycinki drzew traktorami)jak popada robi się świetna błotnista droga , krótka bo krótka ale pod domem, nie trzeba się wypuszczać daleko w "świat"

jeśli chodzi o naprawy to może chętny zdjagnozować moją cefkę... samemu też robiłem ale w kupie raźniej ...

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: trasa Łomianki-Płock wzdłuż wisły

Post autor: DKfan » wt 23 lut, 2016

A co się dzieje w CF, dłubaliśmy trochę przy X8 dopóki kolega nie stracił cierpliwości i się nie pozbył
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

pawel_tur
Posty: 21
Rejestracja: śr 23 kwie, 2014
Quad:: CF MOTO 800
Imię: Paweł

Re: trasa Łomianki-Płock wzdłuż wisły

Post autor: pawel_tur » wt 23 lut, 2016

nie mogę za bardzo odpowietrzyć hamulców przód +tył (słabo hamuje +ściąga przy hamowaniu)
luz na kolumnie kierowniczej, na dole jest łożysko? które jest chyba do wymiany,
dodatkowo dochodzą jakieś dziwne odgłosy z prawej strony silnika/skrzyni biegów , jak odpuszczam gaz przeważnie , i to było na tyle reszta porobiona ...generalnie jeszcze nie było żeby mnie zawiodła w terenie, zawsze o własnych siłach wróciła, kupiłem model używany, poprzedni właściciel zaniedbał trochę sprzęt,

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: trasa Łomianki-Płock wzdłuż wisły

Post autor: DKfan » wt 23 lut, 2016

Nie odpowietrzysz, porąbana pompa. Trzeba na siłę tłoczyć płyn specjalną pompką. W serwisie CF w Otwocku Ci to zrobią. Przy kolumnie trzeba zobaczyć czy na górze czy na dole czy łożysko czy mocowanie. Po prawej stronie jest CVT więc stawiam ze te odgłosy pochodzą bardziej stamtąd. Zdejmowałeś pokrywę i oglądałeś pasek i wariator? Na postoju też tak halasuje przy dodawaniu/odejmowaniu gazu?
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

pawel_tur
Posty: 21
Rejestracja: śr 23 kwie, 2014
Quad:: CF MOTO 800
Imię: Paweł

Re: trasa Łomianki-Płock wzdłuż wisły

Post autor: pawel_tur » wt 23 lut, 2016

nie nie zdejmowałem, nie znam się na tym, odglosy są tylko przy dodawaniu/odejmowaniu gazu, w kolumnie to na dole jest luz , jesli chodzi o hamulce to nie ma jakiegos serwisu blizej niz otwock?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”