TGB i Kymco

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
żurawi
Posty: 1
Rejestracja: czw 21 lut, 2008
Lokalizacja: Radowo Małe

TGB i Kymco

Post autor: żurawi » czw 21 lut, 2008

[b]Witam...[/b]


Chciałbym abyście podzielili się opiniami na temat tych firm (TGB i Kymco).
Nie chcę wpakować się w coś co bedzie dobre przez kilka miesiecy. Tak wiec co myslicie o tych firmach?

Pozdrawiam wszystkich :pa buziak:
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez żurawi, łącznie zmieniany 3 razy.
;)

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » pt 22 lut, 2008

kymco super sprzet - najleprzy stosunek jakosci, ceny i kosztow eksploatacji - wiem co pisze... :)
.:GALEON:.

grot
Posty: 209
Rejestracja: czw 08 lut, 2007

Post autor: grot » pt 22 lut, 2008

Kymco - miałem i naprawde było ok. Polecam.
KQ 700

jarekkuzma
Posty: 1
Rejestracja: wt 18 mar, 2008
Lokalizacja: Rożnowo
Kontakt:

Post autor: jarekkuzma » wt 18 mar, 2008

Czołem,jeśli chodzi o tgb to z pewnością mogę stwierdzić, żed to pożądna firma która produkuje naprawde solidny sprzęt,sam jeżdżę TGB Blade 425 i jestem zupełnie zadowolony,jeżdżę już długi czas tym sprzętem i narazie nie mam ochoty zamieniać na coś innego,ma kopa ta maszynkai mogę powiedzieć, że w terenie błocistym spisuje się lepiej niż polaris sportsmen 500 i 800 ja wyjeżdżałem za każdym razem, a oni musieli używać wyciągarek :D Warto mieć ten sprzęt

aaaaa
Posty: 1
Rejestracja: wt 28 paź, 2008
Lokalizacja: google

Post autor: aaaaa » śr 29 paź, 2008

Mam quada tgb blade 425 4x4. Proszę o podanie jakiegoś linka do serwisu właśnie tej firmy ponieważ potrzebóje tylni most do przełozenia na 4 koła (nie zalałem oleju i oto skutek) proszę o pomoc z góry dziękóje i pozdrawiam wszystkich uzytkowników qladow

Awatar użytkownika
homarek
Lucky ATV Team
Posty: 255
Rejestracja: ndz 18 maja, 2008
Lokalizacja: Kamień Pomorski
Kontakt:

Post autor: homarek » czw 30 paź, 2008

aaaaa

Mam quada tgb blade 425 4x4. Proszę o podanie jakiegoś linka do serwisu właśnie tej firmy ponieważ potrzebóje tylni most do przełozenia na 4 koła (nie zalałem oleju i oto skutek) proszę o pomoc z góry dziękóje i pozdrawiam wszystkich uzytkowników qladow
Proponuję na początek zainwestować w słownik ortograficzny!!
[img]http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=http://tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color]

07jerzyk
Posty: 2
Rejestracja: czw 07 maja, 2009
Lokalizacja: Krotoszyn

Post autor: 07jerzyk » pt 08 maja, 2009

Witam,

poszukuje jakiś informacji jak rozblokować tgb target którego od kilkunastu dni ujeżdżam
do tej pory znalazłem tuleję w rurze wydechowej oraz udrożniłem zaspawną rurę wychodzącą z tłumika, zmieniłem ustawienia gaźnika na 1,75, zmieniłem rolki na 17,5g

porównując tgb do ls 300 którym zrobiłem któryś tysiąc mam wrażenie że jest zbyt mała różnica w mocy, ciągu od dołu (w końcu target ma o 120cm3 więcej)

pzdr
jerzy

juszczenko
Posty: 7
Rejestracja: śr 02 wrz, 2009
Quad:: cf moto
Lokalizacja: zgierz

Post autor: juszczenko » sob 19 wrz, 2009

Sorry że tak z innej beczki,ale czy TGB to chińczyk ,bo kymco to podobno Tajwan?
Mam zamiar coś kupić , ale nie wiem na co się zdecydować.
juszczenko

Awatar użytkownika
tede74
Administrator
Posty: 1033
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Quad:: Scrambler XP 1000 S
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Post autor: tede74 » ndz 20 wrz, 2009

TGB to też Tajwańczyk.
:I love POLARIS:

marekmilewskii
Posty: 11
Rejestracja: ndz 26 wrz, 2010
Quad:: ATV
Imię: Marek

Poszukuje sklepu ,serwisu z czesciami KYMCO MXU 500

Post autor: marekmilewskii » śr 03 lis, 2010

Witam wszystkich poszukuje serwisu w pobliżu Piaseczna lub najbliżej , takiego serwisu w którym sporo rzeczy się dowiem o tym quadzie .Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”