Tarnowskie Góry i okolice

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
ODPOWIEDZ
raven5826
Posty: 2
Rejestracja: czw 29 sie, 2013
Quad:: Polaris 550 XP

Tarnowskie Góry i okolice

Post autor: raven5826 » czw 29 sie, 2013

Cześć Koledzy,

w związku z tym że ostatnimi czasy koledzy z którymi jeżdżę coraz częściej udzielają się w domach, a nie w terenie ;) szukam nowych riderów.

pozdr.
Damian

Awatar użytkownika
camel78
Posty: 103
Rejestracja: pt 14 cze, 2013
Quad:: Access 400,Kingquad 750,obecnie czarny miś
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Tarnowskie Góry i okolice

Post autor: camel78 » pt 13 wrz, 2013

raven5826 pisze:Cześć Koledzy,

w związku z tym że ostatnimi czasy koledzy z którymi jeżdżę coraz częściej udzielają się w domach, a nie w terenie ;) szukam nowych riderów.

pozdr.
Damian
He.. też latam sam ośką :-(. śmigam po rudzie śl. ,zabrzu, gliwicach.
Np.trasa z rudy - 25km hałdami i nieużytkami kończąc na ogromnej hałdzie w gliwicach koło CH "europa centralna"jest zaje*****.
Ostatnio myślałem o okolicach "dolomity sportowej doliny" ale nie wiem jak tam jest obecnie.Śmigasz tam? jak co to dzwoń 507060702.Chętnie bym się wybrał większą ekipą.

raven5826
Posty: 2
Rejestracja: czw 29 sie, 2013
Quad:: Polaris 550 XP

Re: Tarnowskie Góry i okolice

Post autor: raven5826 » pt 13 wrz, 2013

Hej,

Dolomity / Red Rock to praktycznie moja okolica w miarę regularnie tam śmigam, a jak tam jest, bardzo miodnie, choć po 10 razie trochę się nudzi, ale miejscówka bardzo dobra. Zdzwonię się z tobą jak tylko odzyskam aku, bo mi padł i poszedł do weryfikacji na gwarancji. Jeździłem też na Hałdzie w Bezchlebiu (to zaraz koło poligonu w Gliwcach), bądź koło Zakładów HAM w Bytomiu - bardzo fajne miejsca szczególnie jak popada.

Jest co pokazać, a do każdego z tych miejsc jestem wstanie dojechać po minimalnej ilości asfaltu :)

pozdr.
Damian

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”