Suzuki KQ ile jest KQ w Polsce

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Suzuki
Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » pn 14 maja, 2007

z tego co widziałem :shock: i z tego co mówią ludzie ma przynajmniej jedną wadę :wink:

a mianowicie tzw.telepkę kierowniczą :mrgreen:
.:GALEON:.

Z
Posty: 90
Rejestracja: ndz 15 kwie, 2007
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Post autor: Z » pn 14 maja, 2007

Panowie a co to jest telepka kierownicza,jeśli to są drgania kierownicy to w motocyklach są takie ciężarki które zakłada się na końce rączek aby wyeliminować to zjawisko
Pozdrawiam Z

Awatar użytkownika
hawranek
Posty: 111
Rejestracja: pn 15 sty, 2007
Lokalizacja: W-wa - Powsin
Kontakt:

Post autor: hawranek » pn 14 maja, 2007

Te ciezarki to przeciez nie nadaja sie do jazdy w teren :D . Widziales motocykl hard-enduro albo quada z ciezarkami? ;)
pzdr,
hawranek

Awatar użytkownika
Marcolife
Posty: 507
Rejestracja: śr 29 lis, 2006
Lokalizacja: polskie bagno

Post autor: Marcolife » pn 14 maja, 2007

KQ od Tomridera był niezwykle dzielny, szczerze, to nawet najlepszy, ale tak szybko odszedł. :cry: Tomrider bardzo go kochał, biedactwo.

Zdecydowanie KQ żółty jest najpiękniejszy, przypomina mi grubą wściekłą osę, zielony taki cuś nijaki i jakby mniejszy, a czerwony- straż pożarna :oops:
Już niedługo zwoduję delfina, założę pianę i fiu...na Ostrołękę!

Z
Posty: 90
Rejestracja: ndz 15 kwie, 2007
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Co do tych ciężarków

Post autor: Z » wt 15 maja, 2007

Nie wiem czy są w crosie,ja mam takie w motorze z którego będzie przeszczepiany silnik jest to enduro yamaha tenere 660
Pozdrawiam Z

Awatar użytkownika
Motyf
Posty: 1159
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Motyf » wt 15 maja, 2007

Też cos takiego zauwazyłem. Ja osobiście do telepki jestem przyzwyczajony, zalezy to chyba jednak od tego jaką twardosc zawieszenia się ustawi choć wiadomo, ze sa quady wygodniejsze i mniej wygodne.

Awatar użytkownika
Adamiak Jarosła
Posty: 148
Rejestracja: pn 29 sty, 2007
Lokalizacja: Świecie
Kontakt:

Post autor: Adamiak Jarosła » wt 15 maja, 2007

Kupiłem KQ od Marka Talara z Płocka . Miał przejechane 3600 km .Marek zastosował kilka patentów które sprawdzają sie w 100 %. Snorkle do przekładni pasowej, zamiast plastikowych spinek błotniki sa skręcone po prostu śrubami, jakas inna żarówka w lampie na kierownicy ( ta lampa to totalna porażka firmy Suzuki . Do czego toto ma służyć ???? ) wyciągarka Warn 3.0 s. opony Maxxis Bighorn ( niby nie biorą w błocie ale ja tego nie zauważyłem ) . Kilka razy wwaliłem sie w takie bagno że już myślałem że piechotą do domu,ale KQ + Warn to zestaw super. Jak dla mnie maszyna jest super.

Awatar użytkownika
Adamiak Jarosła
Posty: 148
Rejestracja: pn 29 sty, 2007
Lokalizacja: Świecie
Kontakt:

Post autor: Adamiak Jarosła » wt 15 maja, 2007

korek do spuszczania wody z przekładni jest zamontowany od spodu i nie wiem jak jest dostępny z oryginalnymi osłonami ale Marek załozył osłony z nierdzewki a w nich jest otwór do korka. W sobotę pękł mi uchwyt przedniego bagażnika ale to jest mała sprawa , małę spawanko i po sprawie. Przyczyną mogło być rolowanie sprzęta . syn przesadził z prędkością i" nie wydało" na zakręcie.

Awatar użytkownika
dziki
Posty: 68
Rejestracja: ndz 06 maja, 2007
Lokalizacja: Z Buszu !

Post autor: dziki » wt 15 maja, 2007

Witam.
Marcolife napisał: Zdecydowanie KQ żółty jest najpiękniejszy, przypomina mi grubą wściekłą osę, zielony taki cuś nijaki i jakby mniejszy, a czerwony- straż pożarna :oops:




Marcolife a Czarny KQ to co tak bez komentarza ostanie :?: :mrgreen:

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony śr 16 maja, 2007 przez dziki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Motyf
Posty: 1159
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Motyf » czw 17 maja, 2007

czarnny king quad musi być super aczkolwiek nieprzypominam sobie bym go widział w takim kolorze. Dla mnie np. quad musi być jak najbardziej zakamuflowany. nie mam na swoim quadzie innych kolorów niż ciemnozielony i czarny. może dlatego tak mało robiono mi zdjeć na RRIV. nie prezentowałem się tak okazale bez chromowanych rur i innych wątpliwych ozdób :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Suzuki”