Suzuki KQ ile jest KQ w Polsce

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Suzuki
iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

Post autor: iras61 » wt 09 sty, 2007

suzuki są ok. ale hondy to jest to!!! :lol: :lol: :lol:
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

cichy
Posty: 278
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: cichy » wt 09 sty, 2007

tak to prawda :)
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
mike
Posty: 68
Rejestracja: sob 10 wrz, 2005
Lokalizacja: Nord Poland

Post autor: mike » sob 13 sty, 2007

Też mam w swojej kolekcji KQ , zrobiłem nim około 3000 km i zdarzyła się mi taka przygoda. Wypadł (rozpadł się) tylni napęd , tzn wałek przekazujący napęd z silnika do dyfra, :D było to w czasie przygotowań do Gryf Trophy. Jechałem na załączonym tylko tylnim napędzie szutrem i w pewnym momencie silnik gwałtownie skoczył na obroty i quad przestał ciągnąć, pomyślałem urwał się pasek :idea: , jechałem z Michałem Mazurkiem (organizator Mamry Challenge) i poprosiłem go o sholowanie ale coś mnie tknęło i włączyłem przedni napęd - quad ruszył!!do przodu!! No to my z quadów i heja oglądać tył a tu brak wałka !! całe szczęście leżał na osłonie i pierścień ze spężyną dociskającą również tam leżał. Złożyliśmy całość do kupy i dalej w drogę :mrgreen:
Poza tym plastiki rozklepiają się nagminnie , przód zmodyfikowałem bo orginał był zbyt delikatny 8) no ite seryjne oponki jak do breeza (bez urazy)
Pozdrawiam KINGMANÓW MIKE

Awatar użytkownika
sosek
Posty: 2
Rejestracja: pt 12 sty, 2007
Lokalizacja: Tychy

Post autor: sosek » pt 26 sty, 2007

Ja dosiadam Kinga w wersji zieleń khaki, rocznik 2006, sprowadziłem go ze stanów miesiąc temu. Nie planowałem zakupu quada, jednak będąc w listopadzie na wakacjach w USA i Mexico, odwiedziłem dealera różnej maści motorów i ATV w Chicago. Wszedłem, zobaczyłem i mnie zwyciężyły..... a konkretnie zielona Suzi. :roll: . Właśnie zrobiłem 230 kilometrów i czas na pierwszy przegląd. Jak do tej pory wszystko jest super, żadnych usterek. Czeka mnie montaż wyciągary, bumperów, ricochetów i jazda nad Mamry. Dzisiaj go zarejestrowałem i zostałem pierwszym właścicielem zarejestrowanego ATV w Tychach. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Krzysztof Wronowski
Posty: 1339
Rejestracja: pn 29 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzysztof Wronowski » pt 26 sty, 2007

sosek:
Właśnie zrobiłem 230 kilometrów i czas na pierwszy przegląd. Jak do tej pory wszystko jest super, żadnych usterek.
Wybacz Sosek , ale jkby po 230 km miały wystąpić jakieś usterki to dyskwalifikowało by to na wieki jakąkolwiek markę japońską , chińską czy kanadyjską...
Czasem a właściwie całkiem często większy dystans pokonuje się podczas jednej jazdy ;)
Ostatnio zmieniony śr 31 sty, 2007 przez Krzysztof Wronowski, łącznie zmieniany 1 raz.
3fun - bo quady są naszą pasją

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » pt 26 sty, 2007

I tutaj się nie zgodzę... nowa Honda Rincon 0.6 mili nigdy nie był w terenie, a tak wygląda szpilka głowicy... wada fabryczna, efekt wypluta uszczelka.
Obrazek
Obrazek

kisi
Posty: 2
Rejestracja: wt 24 kwie, 2007

Kingquad Suzuki

Post autor: kisi » sob 12 maja, 2007

Witam wszyskich king-quadowców!
Od kwietnia 2007 jestem szczęśliwym posiadaczem tej maszyny,a wraz ze mną
trzech moich kumpli.Czyli doszło 4 Kingi w Lubuskiem!
Opinia:bardzo ,bardzo mocna trwała i wygodna maszyna!
Mamy przejechane dopiero 500km ale przekrój terenów utwierdza nas w dobrym wyborze.
Zakup w CMA Adamiszyn Gorzów Wlkp.
Profi obsługa ,profi sprzęt !
Gorąco polecam! :)[shadow=green][/shadow]

Awatar użytkownika
Motyf
Posty: 1159
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

super

Post autor: Motyf » sob 12 maja, 2007

Powiem wam szczerze, ze bardzo mi sie podobają posty. takim temat ma właśnie sens. wypoqiada się kilkanaście osób i dowiadujemy się czegoś o tym quadzie.
Ja słyszałem, że nie ma łatwego dojsćia do spustu wody z pasowej i podobno trzeba ściągać osłony dolne, czy to prawda?
spust z filtra powietrza równiez jest w przeciwieństwie do tego co ktoś pisał, prawda?
Mi sie bardzo king podoba - jest taki dykretny, no chyba, że żółty :mrgreen:

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » sob 12 maja, 2007

Motyf, kolor jak kolor - o gustach się nie dyskutuje ;)
Co do spustu wody z pasowej - to faktycznie w moim modelu KQ z roku 2005 nie było takowego otworu, ale wyciąłem gustowny otworek w osłonach i już po problemie....

Myślę, że skuchą jest taka drobna rzecz - czyli w roczniku 2005 jest 14V instalacja oświetleniowa a koszt żarówek to z kosmosu wzięli. Koszt przedniej żarówki w lampie w zderzaku to 220 zł :shock: u oficjalnego dealera Poland Position w Piasecznie.
To troszkę chore, tymbardziej, że w roczniku 2006 jest instalacja 12V i cena identycznej żarówki to już tylko ok. 50 zł...

Ale poza tym sprzęcik OK...
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
Motyf
Posty: 1159
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Motyf » ndz 13 maja, 2007

jasna sprawa Grzesiu.
nie widziałem z bliska tego zielonego khaki ale wygląda na bardzo ładny kolor, wstaw jakieś zdjęcia sosek jeśli możesz.
Co do tej instalacji to bez wątpienia coś się komuś pomiło. Do mojego eigera żarówki na przód sa mimo wszystko strasznie drogie - sporo ponad 100 zł za sztuke.
Ale z tego co widzę to King quadzik nie posiada jakichś wad większych.szkoda tylko, ze tak mało osób się do niego przekonuje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Suzuki”