Strzelanie z tłumika KFX 450 2008R

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Kawasaki
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cichy2110
Posty: 21
Rejestracja: pn 30 lip, 2007
Quad:: kawasaki kfx 450
Lokalizacja: slupsk

Strzelanie z tłumika KFX 450 2008R

Post autor: cichy2110 » pn 31 paź, 2011

Witam. Mam pytanie do znawców tematu lub do użytkowników kfx 450. Przy odpuszczaniu gazu z bardzo wysokich obrotów strzela z tłumika. Moc i inne rzeczy w normie. Zaznaczam ze została wyciagnieta wkladka z tłumika przez poprzedniego wlasciciela zeby głosniej chodził ale to raczej nie ma wpływu. Kolega który pracował w serwisie yamahy powiedział ze niektóre tak strzelaja. Inny znajomy który rozbiera quady z zamknietymi oczami równiez powiedział ze czasami tak niektóre sportowe quady maja. Chciałem zapytac czy komuś tez tak strzela w KFX 450 i czy mozna to jakos zlikwidowac bo czasem jak przelece koło ludzi i wystrzeli to prawie kładą sie na ziemie :mrgreen: Troche mnie to wkurza bo jest do dosyc glosny strzał. Chciałbym zapytac również jak wyglada ta wkladka w tłumiku i czy mozna to gdzies kupic zeby troszke ciszej chodzil. Z góry dzieki za odpowiedz
cichy:-)

tito2802
Posty: 2
Rejestracja: ndz 01 lis, 2015
Quad:: access

Re: Strzelanie z tłumika KFX 450 2008R

Post autor: tito2802 » pt 18 gru, 2015

Witam cię kolego cichy też posiadam od niedawna kfx 450r,Pod ozdobnym dekielkiem na wylocie tłumika powinna sie znajdowac rurka z mocowaniem na 3 śruby

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kawasaki”