Sprzedam kawę BF 750

Tematy, które były już wcześniej na forum, albo tematy nieaktualne...
Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Sprzedam kawę BF 750

Post autor: DKfan » śr 02 lis, 2016

Ahhh lubię się pośmiać na wieczór. 20k za nie zarejestrowanego BF750 ale z tego co zrozumiałem to zaleta i za to jest dopłata
Ostatnio zmieniony pt 04 lis, 2016 przez oolsztyniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wątek wydzielony z działu giełda
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: mesel » śr 02 lis, 2016

Z zasady nie komentujemy ogłoszeń ale stwierdzenie w ogłoszeniu "Quad nie zarejestrowany czyli mniej problemów" mocno mnie frapuje.

Co autor miał na myśli jeśli można wiedzieć ?

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: Robsson » czw 03 lis, 2016

Dajcie spokój. Jego sprzęt jego decyzje a przy niektórych cudakach w zasadzie nie ma się co opisu czepiać.
Mesel ja to odbieram że nie trzeba szukać stacji która podbije dowód w tym chorym kraju. Bo o co może chodzić? ;)
V2.....sound of madness :twisted:

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: mesel » czw 03 lis, 2016

Nie oceniam stanu, ceny itd. Interesuje mnie właśnie tylko ten wpis. Z czystej zwierzęcej ciekawości.

Może są rejony gdzie tego problemu nie ma. W okolicy W-wy nie wyobrażam sobie jazdy bez dokumentów.

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: Ikar » czw 03 lis, 2016

A ja znowu w drugą stronę :) Nie czepiajcie się napisał co mu na serduchu leżało i życzyć powodzenia w sprzedaży - przebieg ciekawy :D
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: oolsztyniak » czw 03 lis, 2016

Znam takiego gościa co przez 4 lata ma już trzeciego quada bez rejestracji i nic się nie dzieje ;)

Ja w swoim quadowym życiu miałem jedną kontrolę tylko.
I z drugiej strony lepiej zapłacić 100 zł za brak rejestracji niż 500 za wjazd do lasu :D
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: DKfan » czw 03 lis, 2016

A ja mu nie życzę powodzenia w spzredaży bo zarejestrował się na forum tylko po to żeby złapać klienta na quada. Jak dla mnie to nie jest miejsce do handlowania. Możliwe że pomyślał że na forum pasjonatów złapie jakiegoś oszołoma który zapłaci za quada kilka tysięcy więcej niż jest warty. Sprawa z brakiem rejestracji jest szczególnie korzystna dla sprzedającego, nie da się sprawdzić przebiegu który śmierdzi na odległość
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: robertmuszka » czw 03 lis, 2016

A mi sie ten quadzik podoba, wyglad fajny a cena zupelnie ok porownujac tego przewaznie calego szajsu w ogloszeniach

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: Robsson » czw 03 lis, 2016

Jakiś wrogo nastawiony Jacek jesteś....
Zrobił Ci coś autor?
Oferta jak każda inna, ostatnio był tu "prawie nowy" misiek chyba z 11 czy 12 bez EPSa podlinkowany (czy to nie tu tylko na tym drugim...?) za 35 kawałków i co? Ma gość fantazję to sobie pisze. Klawiatura jak papier.... A rynek weryfikuje czy cena OK czy z d*** wzięta.
Mnie na razie zbytnio nic w tej kawie nie śmierdzi. Za mało fotek żeby tak jednoznacznie powiedzieć ale może wiesz więcej niż widać :myśli:
A skoro nie można tu pohandlować to po co tu są działy w kategorii sprzedam i kupię? Nie ma obostrzenia , że trzeba być pół roku aktywny albo nastukać 100 postów aby móc coś wystawić.
Uwziąłeś się mam wrażenie. Jakiś ciężki dzień ?
V2.....sound of madness :twisted:

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: DKfan » czw 03 lis, 2016

Robsson pisze:Jakiś wrogo nastawiony Jacek jesteś....
Zrobił Ci coś autor?
Oferta jak każda inna, ostatnio był tu "prawie nowy" misiek chyba z 11 czy 12 bez EPSa podlinkowany (czy to nie tu tylko na tym drugim...?) za 35 kawałków i co? Ma gość fantazję to sobie pisze. Klawiatura jak papier.... A rynek weryfikuje czy cena OK czy z d*** wzięta.
Mnie na razie zbytnio nic w tej kawie nie śmierdzi. Za mało fotek żeby tak jednoznacznie powiedzieć ale może wiesz więcej niż widać :myśli:
A skoro nie można tu pohandlować to po co tu są działy w kategorii sprzedam i kupię? Nie ma obostrzenia , że trzeba być pół roku aktywny albo nastukać 100 postów aby móc coś wystawić.
Uwziąłeś się mam wrażenie. Jakiś ciężki dzień ?
Spoko Robsson , postaram się unikać tematów w których piszesz żeby cię nie drażnić, powiedz w których mam nie pisać.

Ja mam takie zdanie co do tego quada a ty jak jesteś tak pozytywnie nastawiony to możesz jechać i go kupić
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”