Ruszko - the end :)

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Ruszko - the end :)

Post autor: Ruszko » pn 19 wrz, 2011

Tak naprawdę zastanawiałem się nad tym dłuższy czas, czy to dobry moment na odejście, czy nie. Po długich i dosyć wyczerpujących namysłach doszedłem do wniosku, że opuszczenie forum Quadzik.pl i zrezygnowanie z funkcji moderowania na tą chwilę jest najbardziej korzystne dla mnie. Nie mam już czasu pielęgnować forum, muszę skupić się jeszcze bardziej na sobie. Muszę myśleć o swojej przyszłości. Jestem w klasie maturalnej, ostatni rok i przede mną nowa droga w życiu, od tego jak sobie teraz poradzę będą zależeć moje najbliższe lata.
Chciałbym wreszcie móc odetchnąć, po tylu latach pracy jestem wypalony w quadowaniu(teoretycznym ;)).
Moje pierwsze kroki quadowe stawiałem właśnie na tym forum, to tutaj zawsze dostawałem odpowiedź na nawet najgłupsze pytania patrząc z perspektywy czasu. Dziś patrząc na swoje posty sprzed kilku lat śmieje się sam z siebie, ale i przez to dostrzegam ogromny potencjał w nowych użytkownikach tego forum. Skoro ja potrafiłem/mogłem się nauczyć wielu rzeczy o quadach przy pomocy forum to i wam też to się uda.
Powodów odejścia było kilka m.in brak czasu...
Z biegiem czasu człowiek zaczyna dojrzewać do pewnych spraw i wybiera dla siebie najlepszą opcję. Moim celem życiowym jest Dakar, a wszystko co robię teraz przybliża mi drogę do tego rajdu. Muszę skupić się na zawodach na rok 2012, nauczyć się języków. To wszystko zazębia się w jedną całość.

Dziękuje wszystkim za te kilka lat udręki ze mną ;)

W szczególności:

Grześkowi - dzięki Tobie dostałem wielką możliwość rozwijania się w tym kierunku, ta funkcja moderatora zmotywowała mnie do ogromnej pracy, ale też i nauki. Nauki tej branży. Dzięki za LMOR. Trzymam kciuki za rozwój gazety i forum - zawsze możesz na mnie liczyć.

Shogun, Tede, Dominik i cały Szczecin team - przyjeżdżaliście kilka razy do Drezdenka na rajdy organizowane przez nasz klub 4x4 na moje zaproszenie. W wieku 12-13 lat dla mnie był to ogromny zaszczyt. Wspomnienia z rajdów i pierwsze nauki od mistrzów offroadu na zawsze pozostaną mi w pamięci :) Shogun - dzięki za możliwość rozwoju(2x G7). Jestem do usług.

Ital, GroCanion, Sulechów(przez tyle lat, nie wiem kto jest, z którego teamu, ale i tak was lubie :D) - Ital dzięki za wsparcie na forum i zgryźliwe żarty w Drezdenku ;) Nie zapomnę wam tej "nie dobrej pizzy " :mrgreen:

Jeżeli kogoś pominąłem przepraszam - nie sposób was wszystkich zapamiętać.

Dzięki! Jestem zawsze do dyspozycji pod swój tel.

PS. Nie wykluczam powrotu po czasie ustabilizowania się.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
tede74
Administrator
Posty: 1033
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Quad:: Scrambler XP 1000 S
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Re: Ruszko - the end :)

Post autor: tede74 » pn 19 wrz, 2011

Powodzenia Bartku, życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń, a w szególności tego o Dakarze. Trzymam kciuki.
:I love POLARIS:

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Ruszko - the end :)

Post autor: ITAL » wt 20 wrz, 2011

.. i tak będziesz tu zaglądał :)
Pozdrawiam i powodzenia
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Ruszko - the end :)

Post autor: Grzegorz Głowienka » wt 20 wrz, 2011

Dziękuję za pomoc przez te kilka lat...
Powodzenia i za jakiś czas czekam na temat: Ruszko - come back :figielek:
Póki co quadowa emeryturka :)

shogun
Posty: 1242
Rejestracja: wt 27 lut, 2007
Quad:: C 330

Re: Ruszko - the end :)

Post autor: shogun » wt 20 wrz, 2011

Bartek - moc z Nami a i tak pozostajemy "pod tel..."
thx za całość wniesioną do forum :!:
...dzień dobry...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”