Relacje i zdjęcia z naszych wypadów

Tu możesz zobaczyć jak bawi się DIABLO TEAM ZGIERZ
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: Relacje i zdjęcia z naszych wypadów

Post autor: DIABLO_W » ndz 24 lip, 2011

Witam :)
Pozwolę sobie na opis naszej dzisiejszej jazdy gdyż fotek żadnych nie mamy bo nie było czasu na nie jakoś tak wyszło :( więc spotkaliśmy się u mnie pod domem i ruszyliśmy w stronę Wyskoków trochę tam popływaliśmy i dalej na stację do tankować się i ruszyliśmy na słynne bagienko koło autostrady i tam zaczęła się walka w formie przeprawy i zeszło nam się tam trochę czasu , spotkaliśmy kolegą CARLOSA co podjechał (autem) sprawdzić kto się tam męczy , porozmawialiśmy trochę z nim po czym ruszyliśmy w stronę słynnej myjki czyli rzeki wiadomo gdzie :) trochę wariacji w wodzie i ruszamy w stronę domów ;) nie wiem jak kolegą ale mi wybiło prawie 90km więc trochę było polatane :) dzięki koledzy za miły spędzony dzionek i do następnego :) :) :)
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
Adam_BF
Posty: 143
Rejestracja: czw 03 lut, 2011
Quad:: BF_750
Imię: Adam
Lokalizacja: Łódź

Re: Relacje i zdjęcia z naszych wypadów

Post autor: Adam_BF » czw 28 lip, 2011

Mnie też sie podobało :)
Dzięki!

jimmy_ezg
Posty: 438
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: LS 300UD
Imię: Marcin

Re: Relacje i zdjęcia z naszych wypadów

Post autor: jimmy_ezg » sob 26 lis, 2011

Widzę że temat dawno zapomniany więc trochę odgrzebuję.

Dłuuuugo nie było od nas relacji bo bardzo dawno nie latałem. Gad miesiąc stał i przeszedł konkretną renowację i teraz ma się dużo dużo lepiej. Zrobiony remont slinika, skrzyni biegów, nowe sprzęgło, rolki i ślizgi wariatora i jeszcze kilka drobnych "przy okazji" dało widoczną różnicę więc całą niedzielę jeździłem z "bananem" na gębie (dzięki Andrzej za pomoc - łańcuszek od Ciebie dał radę, a oryginał nadal niedostępny).

Ale do rzeczy. Było nas czterech na spotkaniu. Tzn była jeszcze jedna ekipa na stacji rano ale nie chcieli latać bo wybrali tylko i wyłącznie rekreację - podjazd w jedno miejsce, ognisko, kiełbasa itp. My polecielismy najpierw na Malinkę, później tor w Strykowie, ze Strykowa skierowalismy się do lasu pod Mąkolicami niedaleko autostrady (jest tam fajna rzeczka i bagienko z dala od wszystkich domów, dróg itp.). Po drodze natknęlismy się na rolnika ze sztachetą, któremu przeszkadzało pomrukiwanie silników w naszych maszynach , ale skończyło się na wymianie zdań. Mieliśmy tylko 4 km do Wyskoków więc postanowiliśmy tam zajrzeć, bo dawno nie byliśmy. Na Wyskokach kilka kółek, dwa filmy, kilka fotek i z powrotem do domu, bo zaczęło się robić późno. Ogólnie trzeba tam uważać teraz żeby gada nie utopić bo dno mocno zdeformowane jest. Kolega od tej dziwnej terenówki mówił w kwietniu że na jesieni chce zorganizować tutaj rajd terenówek, a sądząc po wiszących na gałęziach resztkach taśm, terenówki konkretnie przeorały podłoże. Jedzie się w wodzie do pół koła i nagle wpada się w dziurę na pół gada.

Powrót dość szybkim tempem w stronę domu. Na jakieś 3 km od domu mój gad przestaje jechać, tzn. jedzie ale nie chce wejść na obroty więc brak mocy i dalsza jazda max 20kmh. Powodem był piach w gaźniku, który przytkał dyszę.

Ogólnie dośc szybko i sprawnie, ładna pogoda - zrobione 84 km - latanko udane

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=U83vpzCdq-8[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aL9uqxZCYCQ[/youtube]

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań DIABLO TEAM ZGIERZ”