Subskrybuj RSS
Obecny czas: Czw 17 Paź, 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 27 Lut, 2007 

Miejscowość: Gda
Sluchaj ja mam naprawde spora wiedze, jezdze non stop na jakies zawody i wiem co i jak. Nie wiem kto Ci nagadal takich glupot ze w ltr trzeba cos zmieniac ale skoro tak uwazasz to wtedy yfz trzeba zmienic duzo duzo wiecej.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris Sportsman XP 1000 Touring Tractor
Polaris Sportsman XP 1000 Touring Tractor
Marzysz o wspólnych wyjazdach we dwoje? Touring jest stworzony dla Ciebie. Komfortowy fotel pasażera z dodatkową amortyzacją, wspomaganie kierownicy i 88 KM pod siedzeniem sprawi, że każdy wyjazd będzie wspaniałą przygodą.
Polaris Sportsman 570 SP Touring Tractor
Polaris Sportsman 570 SP Touring Tractor
SPORTSMAN 570 TOURING SP został specjalnie zaprojektowany dla osób ceniących sobie wygodę oraz bezpieczeństwo podczas jazdy we dwójkę. Wyposażenie premium tego pojazdu zagwarantuje przyjemną jazdę zarówno dla kierowcy jak i pasażera.
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Ranger XP 1000 to idealny pojazd do wszelkich prac leśnych, polnych i w każdym trudnym terenie. Wygodna, trzyosobowa kabina z możliwością zabudowy częściowej lub pełnej. Uchylna skrzynia ułatwia załadunek i wyładunek różnego rodzaju materiałów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów łatwo i szybko można pojazd przeobrazić w odśnieżarkę, siewnik, obryskiwacz itd. Dla bardzo wymagających warunków może też być wyposażony w całoroczne gąsienice.
 Temat postu:

Tak dla porownania np szerokosci
LTR 127cm
YFZ 117cm
TRX 117,6cm
Wiec jak widzisz wymiana wachaczy i osi w LTR nie ma sensu bo jest wystarczajaco szeroki a konkurencji tuning jest niezbedny 8)

Temat postu:
Awatar użytkownika

Miejscowość: Juchnowiec/Białystok
Ale ty patrzysz pod kątem mx'u, a ja stuntu i nasze opinie nigdy nie będą zgodne...

Proponuję zakończyć tę polemikę.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 28 Lut, 2007 

kolega kuba ma racje yfz jest najlepszym quadem wedlugo mnie i doswiadczonych kumpli.!!! a co do amortyzatorow to maja pompowane ustawienia miekosci specjalnie do zawodow! yfz ma 48 klaczy wiec wyrywa dzrzewa:D jest zaje***** i najszybszym quadem obecnie na rynku!!! nic dodac nic ujac. jest zaje***** i jak narazie nic mu niedorownuje. ma znakomita moc w stosunku do masy jest stworzony do wygrywania. Moim zdaniem to najlepszy sportowy quad na ryneczku

Temat postu:
Awatar użytkownika

Miejscowość: Józefów koło Otwocka
:D nie przesadzajmy :wink: nie jest najszybszy :!:

najszybszy jest POlaris OUTLAW 525:mrgreen:

UZNAZNY W TEJ CHWILI W STANACH ZA NAJLEPIEJ PRZYSPIESZAJACY QUAD DO 100KM/H :twisted: :!:

Temat postu:
Awatar użytkownika

A raptor 700 nie jest szybszy czasem? Wiem że ogólnie najszybsza to bya quadzilla, ale teraz to chyba rapi 700.

Temat postu:
PostWysłany: Pią 02 Mar, 2007 

Raptor 700???? on jest po pierwsze duzo ciezszy od yfz po drugie wiekszy!!! jest na moc a nie na szybkosc i przyspieszenie. A pozatym yfz to nastepca raptorka czytajcie opinie na temat yfz na stronce yamahy!!! raptor 700 fajna maszynka ale jest duzo tanszy od yfz i ma gorsze opinie. Ale maszynka jest fajna . Chcialbym porownac sobie w realu te 2 quady.. A jeszcze jesno kumpel ma raptorka 650 poprzednika 700sety i mowi ze moja yfz to niema a ziemia! lepszy skret przyczepnosc i dynamika silnika! Moze macie inna obiekcje wiec chetnie poslucham.?!

Temat postu:

660 raptor a nie 650 sorka pomylilem sie. A waszy zdaniem to co jest lepsze chlopaki?

Temat postu:
Awatar użytkownika

Raptor 660 to przeszłość. Wygody to on niema. 700 ma więcej koników, ale przyśpiech niewiele większy, ale vmax pewnie pare kilometerków większy. 700 jest mniej poręczny niż yfz, bo cięższy.

Temat postu:

Cytuj:
kolega kuba ma racje yfz jest najlepszym quadem wedlugo mnie i doswiadczonych kumpli.!!! a co do amortyzatorow to maja pompowane ustawienia miekosci specjalnie do zawodow! yfz ma 48 klaczy wiec wyrywa dzrzewa:D jest zaje***** i najszybszym quadem obecnie na rynku!!! nic dodac nic ujac. jest zaje***** i jak narazie nic mu niedorownuje. ma znakomita moc w stosunku do masy jest stworzony do wygrywania. Moim zdaniem to najlepszy sportowy quad na ryneczku

Piekna wypowiedz :) naprawde piekna, i jasno wynika z niej ze z quadami nie miales za duzo do czynienia.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości