Quad ER6 SWAP Tutorial

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: Ikar » pn 05 gru, 2016

Ogólnie udzielając sie w sferze publicznej należy zachować pewna kulturę. Być moze na forum sebixow paru kolegów by sie lepiej odnalazło niz na quadziku. Tutaj panowała zawsze kultura mimo czasem większych różnic w poglądach każdy potrafił kulturalnie argumentować - bez wycieczek personalnych przynajmniej publicznie. Moderator jest od dbania o to forum polecam przeczytać regulamin a jesli to nie pomoże udać sie na wspomnianego fb

Przypomnę ze Quadzik nie składa sie tylko z wyznawców swapa spod jasnej góry
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
Ori_2
Posty: 326
Rejestracja: pn 04 sty, 2016
Quad:: LS 450 / LS 300 / Shineray 250 STXE / ATV 150
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: Ori_2 » pn 05 gru, 2016

do kogo to? Przestań juz z tą Jasną Górą, temat akurat tego nie dotyczy, czytaj zanim się wypowiesz, piszesz o kulturze rozmowy i wymianie zdań, a kto Jasną Górę szkaluje cały czas, i się czepia? i PO CO? Było dobrze temat szedł były wejścia, nikt tu nie jest wyznawcą Jasnej Góry, więc w czym problem? Zazdrość, i zawiść ludzka nie zna granic, a tłumaczy się wiedzą i zasłania głupim stwierdzeniem, że LTR pod swap nie pasuje, dla mnie to Kazdy jeśli tyko chce może sobie wsadzić do quada i silnik od PRALKI!!! I CO Z TEGO, ALE ZNAJĄC ŻYCIE, znajdzie się taki Olsztyniak, albo inny który powie...zaraz zaraz, ale ja to bym tylko boscha silnik wsadzał, inny powie, co ty tylko siemens, ..............itad, po co takie głupie tematy? A odnośnie kultury....Wie Pan, że nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić NIEKTÓRYCH postępowanie........

Awatar użytkownika
Trzeci
Posty: 21
Rejestracja: pn 30 lis, 2015
Quad:: LS 500
Imię: Damian
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: Trzeci » pn 05 gru, 2016

Ludzie ogarnijcie sie troche, to forum coraz bardziej traci na wartości przez takie dyskusje na poziomie szkoły podstawowej. Dziwicie sie że nic się nie dzieje na forum, ludzie nie chcą tego czytać i tu nie zaglądają. Coraz mniej wartościowych postów i kultury...

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: Ikar » pn 05 gru, 2016

To wytłumacz mi prosze czy kolega Gateway który napisał własny temat przeprowadził własna modyfikacje bez wzorowania sie na KIMKOLWIEK nie został pare godzin temu okrzyknięty xero boyem jedynej słusznej wiary ? Panowie jaja sobie robicie czy naprawdę jesteście tak krótkowzroczni ? Ile razy mam powtarzać WG MNIE LTR NIE PASUJE POD SWAP z powodów wyraźnie opisanych przez kolegę Gateway'a pare postów wcześniej ? Ot co mam taka opinie nie musisz sie z nią zgadzać i tyle
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
Trzeci
Posty: 21
Rejestracja: pn 30 lis, 2015
Quad:: LS 500
Imię: Damian
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: Trzeci » pn 05 gru, 2016

Większość rozwiązań technicznych żeby były wykonane należycie po prostu inaczej nie da się zrobić, więc wykonanie może wyglądać podobnie. Co do wyboru bazy czy silnika, to po co szukać cudów jak coś sie dobrze sprawdza... Co do swapu LTR już wszyscy na forum chyba znają Twoją opinie, wiec więcej nie musisz o tym pisać bo nie wnosisz nic nowego do tematu.

Awatar użytkownika
Brzuch
Posty: 155
Rejestracja: czw 12 lut, 2015
Quad:: Access SP 300
Imię: Paweł
Lokalizacja: Czarlin

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: Brzuch » pn 05 gru, 2016

Olsztyniaku czepiasz się tu słownictwa i wywodów personalnych a sam w temacie obok od chłopów od pluga mnie wyzywales, ale spoko już zapomniałem. Oru dlaczego jesteś taki pewny że tu chodzi o zazdrość i zawiść? Czy odmienne zdanie o tym świadczy? Ja pisałem ls500 i ls650 super pomysł, ale w innych maszynach ja tego nie widzę. Porownywalem w sobotę ls500 zrobione przez Marcina i mojesa to zupełnie inne konstrukcje. Baza i silnik da takie same,a całą reszta to zupełnie inna bajka. Każdy swoje chwali i pewnie gdybym nie wiedział że pewne rzeczy można zrobić inaczej to konstrukcja z A.S.G by była dla mnie cudem inżynierii kosmicznej, a ta jest jednym ze 100 swapow zrobionych inaczej niż mój.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
Im więcej błota tym większy fan :)

Awatar użytkownika
gateway
Posty: 275
Rejestracja: czw 23 kwie, 2015
Quad:: ls500

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: gateway » pn 05 gru, 2016

Ja kończę dyskusje na temat nie związany z przeszczepem silnika er6.
Piszcze chłopaki co chcecie :)
Jeśli jest ktoś kto chce się dowiedzieć czegoś więcej na temat swapu to proszę tu pisać. Nie wysyłajcie mi pytań technicznych na PW, bo nie będę na nie odpowiadał.
Wszystko ma się zawierać w tym temacie, aby każdy mógł skorzystać z tych informacji.
Temat nie jest założony w celu rozmowy nad sensem takiego swapa.
Celem jego jest pomoc techniczna w przeprowadzeniu takiego zabiegu. A gdzie sobie chcecie to zamontować, to już sprawa każdego z osobna.
Ja bym nie swapował do bashana, ale jak ktoś chce to jego sprawa.
Nawet do przeprawówki jeśli znajdzie się taki wariat. Co mi do tego?
Służę pomocą dla was koledzy. Nie wstydzę się swojej pracy, a rozwiązania techniczne są sprawdzone i działają dobrze.

Awatar użytkownika
Ori_2
Posty: 326
Rejestracja: pn 04 sty, 2016
Quad:: LS 450 / LS 300 / Shineray 250 STXE / ATV 150
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: Ori_2 » pn 05 gru, 2016

I tak trzymaj, dawaj te opisy i foty :)


Olsztyniak nie usuwaj moich postów, i nie pisz do mnie ostrzeżeń na priv!!!
Ostatnio zmieniony pn 05 gru, 2016 przez Ori_2, łącznie zmieniany 1 raz.

ktoś
Posty: 3
Rejestracja: pn 05 gru, 2016
Quad:: LS300
Imię: ktoś

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: ktoś » pn 05 gru, 2016

ORI, gratuluję elokwencji, książki możesz pisać i masz nieskończony % racji, że nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić NIEKTÓRYCH postępowanie........

ONION123
Posty: 138
Rejestracja: śr 12 paź, 2016
Quad:: Szukam
Imię: Posiadam

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: ONION123 » sob 10 gru, 2016

To ja zadam pytanie o swap. Co trzeba zrobić aby kciuk lekko chodził?

ODPOWIEDZ

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”