quad do czegoś innego

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
kuba87
Posty: 5
Rejestracja: śr 04 lip, 2018
Quad:: poszukiwany
Imię: kuba

quad do czegoś innego

Post autor: kuba87 » śr 04 lip, 2018

Sprawa z moim przypadku jest troche innej natury. I może ktoś tu obeznany mogłby mi podpowiedzieć. to nie jest tak że załozyłem temat i z drinkiem czekam az mi ktos połozy na stół. Cały czas przeszukuje forum oglądam aukcje sprawdzam parametry, ale może akurat ktoś mnie nakieruje lub odwiedzie.

Szukam quada do treningu psów,(12 psów ma go ciągnąć) dlatego moim pierwszym kryterium jest gabaryt maszyny, waga, najlpeiej skrzynia manual/ polautomat, a dopiero potem reszta bo wiadomo ma sie quada w domu to by sie człowiek pobawił czasem po górkach. Nie szukam nówki wręcz przeciwnie szukam używki może być dojechana, byle by była w miare ciężka i miała sprawne hamulce.
Miałem okazje jeździć big bossem 6x6 polarisa ale jak to chleje ...
ideałem byłaby honda 500 w polautomacie. Lecz obawiam się że moze być poza zasiegiem finansowym a ostatni gwizdek mam na koniec sierpnia.

Waga i hamulec bo musi to utrzymać psy, skrzynia manualna bo sie moze toczyć i mozna zwolnic psy, a an automacie po 3000km ma się wiekszy odcisk niż kciuk.

czytałem wasze opinie o chinczykach jak próbowałem się ogarnąć co jest co. Mozna też znaleźć kilka hond do 10tys, no i ewentualnie grizzly 350 w automacie. wydaje mi się ze chyba lepiej straszego markowego niż nowsza chinówke. ale widze że duzo tych wschodnich po opiniach wcale nie odstaje od innych jeśli nie mowimy o jakiś przeprwach Bog wie gdzie. tylko czy te roczniki poniżej 95 nie będą wiecej chlać niż te 12 psów ?

Jakby ktos miał jakieś rady ciekawostki cokolwiek co pomogłoby mnie naprowadzić na jakiś model, byłbym wdzięczny.
KUBA

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”