Subskrybuj RSS
Obecny czas: Pon 28 Lip, 2014

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 318 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Quad do 5500 zł - nie interesuje mnie chińszczyzna
PostWysłany: Wto 13 Lip, 2010 
Awatar użytkownika

Quad: Yamaha Yfz 450R
Imię: Piotrek
moim zdaniem tak samo wygląda najlepiej pierwszy. pojedz i zobacz :D

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Kamera sportowa Contour +2 (PLUS 2)
Kamera sportowa Contour +2 (PLUS 2)
1599,00 PLN
Kamera CONTOUR+2 nagrywa wysokiej jakości filmy w 1080p Full HD. Wykorzystuje 170 stopniowy, szerokokątny, obracany obiektyw dostarczający wysokiej jakości obraz, który uchwyci akcję z minimalną dystorsją i naturalnym odwzorowaniem...
Dystanse CROSS PRO 02 4/110 i 4/115, 45mm, 10mm spacers
Dystanse CROSS PRO 02 4/110 i 4/115, 45mm, 10mm spacers
195,00 PLN
Lekkie, aluminiowe dystanse CROSSPRO wyprodukowane w Portugalii, to doskonała opcja dla tych, którzy potrzebują poszerzyć swój sportowy wózek...
Paski napędowe ULTIMAX
Paski napędowe ULTIMAX
od 188,31 PLN
HYPERMAX od CARLISLE to najlepsze na świecie paski napędowe do quadów Made in USA. W przeważającej większości parametry i trwałość pasków jest znacznie większa od pasków stosowanych fabrycznie przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny. Każdy pasek jest wykonany wyłącznie z najlepszej jakości gumy oraz mocnego przewodu Aramax.
 Temat postu: Re: Quad na motocross do 5500 zł
PostWysłany: Wto 27 Lip, 2010 

Quad: Bashan bs200s-7
Imię: Łukasz
http://moto.allegro.pl/item1159397486_y ... tanio.html
A spójrz na tego blastera.
Co o nim myslisz?

PostWysłany: Wto 27 Lip, 2010 
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Drezdenko
Quad: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Nazwisko: Ruszkowski
2002 rok a ma tylny hamulec tarczowy. Dziwne? Może niekoniecznie mógł zmienić ot tak, a nie, że miał rolkę.
Za 3500zł jest ok wizualnie, ale techniczne to Ci nie wywróżę ze zdjęcia.

PostWysłany: Pią 30 Lip, 2010 

Quad: Bashan bs200s-7
Imię: Łukasz
A chłodzenie powietrzem w blasterkach to dobre??
Bo jak na motocross pojadę to żeby mi sie nie zagrzał.
Chciałbym tez trochę poskakać sobie . Da rade???
A tak ap ropo to mam bashana 200s-7 i chciałbym się spytać czy on da rade na torze Mx??
Wiesz nie chodzi mi o to żeby się ścigać z zawodnikami tylko mam kuzyna co ma crossa 125 chińczyka I z nim rywalizować. Na razie trochę przerabiam bashana tzn kupiłem dwa wentylatory 12x12 na chłodnice i hamulcach trochę grzebie ,robię własny bumper. Ale ciekawi mnie czy wytrzyma rama jak hopsać będę czy wogle da rade. co jeszcze w nim poprawić??

Temat postu: Jaki quad do 5000 zł z homologacją
PostWysłany: Nie 15 Sie, 2010 

Witam
Zastanawiam się jakie rodzaj quada wybrać, a co najważniejsze jakiego quada wybrać? Ma być nowy wiem, że w tych cenach to tylko chinszczyzna, ale mi to nie przeszkadza mam kilku znajomych (sam jestem posiadaczem chińskiego skutera i jestem z niego zadowolony) co mają chińskie skutery i quady i jakoś nie słyszałem od nich, żeby po pierwszych paru kilometrach się rozsypały tak jak nie którzy tu pisali. Nie wiem czy ma to być przeprawowy czy sportowy ( w okolicy żadnego ciężkiego terenu nie ma-może by coś się znalazło, ani tor crossowego ) chciałbym zamontować do niego pług no a do sportowego raczej się nie da może na chama by się zrobiło. Głównie jazda będzie po polach, żwirowni, lasach i trochę po drogach. Tylko proszę nie piszcie żebym sobie odłożył kasę i kupił coś lepszego, lub że "wszystko co chińskie (quady) zaraz się rozwali.
Mam parę propozycji:
http://moto.allegro.pl/item1174452133_quad_atv_bashan_200_cc_off_road_nowy_alufelgi.html
lub
http://moto.allegro.pl/item1173931525_diablo_200_raty_gwarancja_faktura_vat_dostawa.html
chyba że znacie coś lepszego (nowego) aha poj. 200 cm3

Z góry dzięki
Tomek

Witam, fajnie by było jak byś się zapoznał z tematem już istniejącym, zajrzyj do Powitalni i napisz kilka słów o sobie, pozdrawiam PIOTR_15

Temat postu: Re: Quad do 5 tyś
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2010 

Miejscowość: Sosnowiec
Quad: ...
Imię: Karol
Nazwisko: Muzyk
Skuterem to się tylko po drodze śmiga, mój kolega też ma chiński skuter i nawet dobrze mu się sprawuje, a quadem to w terenie, wjedziesz w dziurę i ci się rama złamie jak mojemu koledze albo koło ci odpadnie.
Ale też zależy na jakiego chinola trafisz bo możesz trafić na takiego co pójdziesz sobie pojeździć i ci się rozwali, a trafisz na takiego co pojeździsz i się będzie trzymał :D

PostWysłany: Wto 17 Sie, 2010 

Chłodzenie powietrzem w blasterkach jest raczej standardem, a tego bashana to raczej zamień na jakąś firmówkę bo po jakimś czasie ci się rozpadnie i to jest pewne.
A blasterka to porządny sprzęt tylko że nie posiada elektrycznego startera i wstecznego biegu.

Temat postu: Re: Quad?!? Ale jaki?
PostWysłany: Pią 01 Paź, 2010 

Quad: KINGWAY 110
witam
Miałem quada 110 KINGWAY ale to był błąd mojego życia :P I z wiązku z tym chciał bym kupić firmowego quada może być używany cena do 10 tyś. A i mam 13 lat prawie 14 180 cm wzrostu i 65kg
Bardziej podobają mi się quady sportowe min 200

Temat postu: Re: Jaki quad do 6000zł?
PostWysłany: Pią 01 Paź, 2010 

Hmm... Pomyślmy:
Suzuki LT-Z 250
Suzuki LT-Z 400
Suzuki LT-R 450
--------------------
Yamaha Blaster 200 [2-wó sów ok 30km.]
Yamaha Raptor 250
Yamaha Warrior 350 [to samo co Raptor 350 tylko że w starej obudowie]
Yamaha Raptor 350
Yamaha YFM 450
--------------------
Kawasaki KFX 400

PostWysłany: Nie 03 Paź, 2010 

zastanawiałem się nad yamahą 350 warrior bo jest tanisza od raptor ale czym się te quady różnią i czy są to odczuwalne różnice???
A ile kosztuje utrzymanie takiego quada rocznie i ile pali na 1 mt/h około może ile na 100km :P

Moderator
Awatar użytkownika

Warrior ma ten sam silnik co R350.
Reszta podobna.

na 100km pali z 8-12l

A naprawy???
Np. co ile zmiana tłoka i inne naprawy
czyli ile bym musiał wydać na tego quada rocznie jak bym jeździł co niedziele ok 5h

Moderator
Awatar użytkownika

Nikt Ci tego nie powie.

Temat postu: Jakiego Quada kupic do 5-6tys. ? co wybrac?
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2010 

Czesc Wam! Jak widac jestem nowy,znalazłem forum,troche poczytałem no i postanowiłem jednak napisac. Jak to na każdym forum,czy jest to motoryzacyjne,z ubraniami czy tez o motorach są osoby ktore mają pojecie na dany temat i do takich właśnie sie zwracam.

Zajmuje sie sprowadzaniem samochodow z Niemiec,czasami cos sie kupi;) Jezeli chodzi o Quada,to tez bedzie przywieziony z Niemiec(jakos nie ufam zadnemu znawcy z PL).

Od jakiegoś czasu przegladam Ebay.de ,wchodzi mnostwo ofert,ale nie moge wydac tyle kasy tylko dlatego,ze ma fajne plastiki i licznik:D

Quadów jest bardzo dużo,chciałbym coś z pojemności 250-350,kiedys jezdzilem chinszczyzna 150 i raczej nie chce juz takiego cuda... Nie wiem przede wszystkim na jaka firme się rzucic? Moze wkleje takie jakich jest po prostu najwiecej w moim przedziale cenowym i skupie sie po prostu na poszukiwaniu 1-2 marek,pozniej sprecyzuje dokladniej czego chce i bede czekal na okazje;) a Wiec:

-Kymco
- Barossa
-SMC
-E-ton
-AEON
-Polaris

Takie oto marki trafiaja sie najczesciej,czasami wchodza tez Yamahy,suzuki,kawasaki,ale do 6tys. raczej nie kupie nic z tych lepszych,nie?

Nie wiem na jaka skrzynie sie zdecydowac, z racji tej iż nie lubie automatow w autach,to chyba wolałbym manuala. jak jest z awaryjnoscia?

Prosze o pomoc.

Temat postu: Re: Jakiego Quada kupic do 5-6tys. ? co wybrac?
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2010 

Z tych marek co podałeś to jak dla mnie Kymco i Polaris a za 6tyś. można kupić już Yamahę Warrior 350.
A co do skrzyni to bierz manuala jest mocniejszy itd itp :D

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 318 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości