QUAD ATV Eagle FARMER EGLMOTOR 250

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
karol445
Posty: 15
Rejestracja: wt 11 gru, 2012
Quad:: ___
Imię: Karol

Re: QUAD ATV Eagle FARMER EGLMOTOR 250

Post autor: karol445 » śr 12 gru, 2012

Jak na tym allegro nic nie ma ciekawego z firmówek i fajne żeby wyglądała fajne i dobrze chodziła do 7tys. I weź tu kup co dobrego jak Chińskie to słabe mówicie .

karol445
Posty: 15
Rejestracja: wt 11 gru, 2012
Quad:: ___
Imię: Karol

Re: QUAD ATV Eagle FARMER EGLMOTOR 250

Post autor: karol445 » śr 12 gru, 2012

może dajcie jakis link fajnego quada i zeby wyglądał i pochodził . Prosze bo już nie mogę tak mi sie pomotało bo miałem brac tego Eagle 250

Awatar użytkownika
Marines
Moderator
Posty: 584
Rejestracja: pt 08 lip, 2011
Quad:: Czerwony...
Imię: Marcin
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: QUAD ATV Eagle FARMER EGLMOTOR 250

Post autor: Marines » śr 12 gru, 2012

Podałem Ci marki, więc chyba nie problem wystukać je w google. Musisz sam obejrzeć i wybrać.
"Są rzeczy, które trzeba zrobić i robi się je, ale nigdy o nich nie mówi. Nie próbuje się ich usprawiedliwiać. Są nie do usprawiedliwienia. Po prostu się je robi. A potem zapomina."
NAPRAWIAM QUADY I MOTOROWERY - BYDGOSZCZ I OKOLICE

karol445
Posty: 15
Rejestracja: wt 11 gru, 2012
Quad:: ___
Imię: Karol

Re: QUAD ATV Eagle FARMER EGLMOTOR 250

Post autor: karol445 » śr 12 gru, 2012

chyba wezmę Bashan ale nie wiem 200 cz 250 i cieczą chłodzony :D ????

Awatar użytkownika
Marines
Moderator
Posty: 584
Rejestracja: pt 08 lip, 2011
Quad:: Czerwony...
Imię: Marcin
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: QUAD ATV Eagle FARMER EGLMOTOR 250

Post autor: Marines » śr 12 gru, 2012

Pisałem wszystko. Czytaj ze zrozumieniem i skoro zdecydowałeś to kup co uważasz, tylko późnej nie miej pretensji, że źle doradziliśmy. ;) Podaliśmy ciekawsze oferty w tej cenie, wybrałeś chiński sprzęt za astronomiczną cenę. Quad może i nie jest zły jak dla majsterkowicza, ale nie jest wart takiej sumy.
"Są rzeczy, które trzeba zrobić i robi się je, ale nigdy o nich nie mówi. Nie próbuje się ich usprawiedliwiać. Są nie do usprawiedliwienia. Po prostu się je robi. A potem zapomina."
NAPRAWIAM QUADY I MOTOROWERY - BYDGOSZCZ I OKOLICE

karol445
Posty: 15
Rejestracja: wt 11 gru, 2012
Quad:: ___
Imię: Karol

Re: QUAD ATV Eagle FARMER EGLMOTOR 250

Post autor: karol445 » śr 12 gru, 2012

Dzięki za podpowiedzi :D

Awatar użytkownika
kojikamil
Posty: 2
Rejestracja: ndz 05 maja, 2013
Quad:: EGL Lyda203E-3 250ccm
Imię: Kamil
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: QUAD ATV Eagle FARMER EGLMOTOR 250

Post autor: kojikamil » ndz 05 maja, 2013

Ja osobiście odradzam quady firmy EGL, a w szczególności dystrybutora EGL Polska z Polic. Na moje nieszczęście jestem ich klientem. Quad jest wykonany z komponentów BARDZO słabej jakości, poskładany na siłę, że plastiki popękały w drugim dniu użytkowania, nic do siebie nie pasuje, aluminiowe mocowania błotników połamały się po przejechaniu 30 kilometrów szosą, kranik benzyny blokuje wentylator, tak więc nie można go swobodnie przełączać, quad gaśnie po przejechaniu 2 km, bo paliwo dosłownie kapie w przewodach paliwowych. Kontakt z serwisem bardzo nieprzyjemny, w dokumentach przesłanych po zakupie okazało się, że quad jest już roczny, a serwis gwarancyjny jest uzależniony od tego czy wystawię komentarz na allegro w ciągu 7 dni, a sama gwarancja polega na wysyłaniu części do samodzielnego montażu! Krótko rzecz ujmując drodzy potencjalni klienci firmy EGL Polska uczcie się na cudzych błędach i unikajcie tej firmy jeśli nie chcecie sobie przyprawić dodatkowego kłopotu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”