Subskrybuj RSS
Obecny czas: Śro 16 Paź, 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Latanko w Śniegu 27,01,13r.
PostWysłany: Nie 27 Sty, 2013 
DIABLO TEAM ZGIERZ
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdzieś w centrum
Quad: CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Siema
Dziś troszeczkę żeśmy polatali :)
w składzie :
Ja , Bochen i Piotrek
Chłopaki przyjechali do mnie na 10-tą i obraliśmy kierunek Łęczyca , oczywiście na kreskę 8) małe przeprawy były ale bez problemowo poszły :mrgreen: dotarliśmy i potem kierujemy się w stronę Zgierza po drodze obiadek 8) lecimy dalej oczywiście też na kreskę i po drodze podjeżdżamy pod taki nasyp coś w stylu kolejowego lecz mniejszy nieco i mnie zniosło jadąc jako pierwszy poszedłem trawersem w dół z powrotem i aż się dziwię iż gad się nie przewrócił :roll: i dalej dotarliśmy do Sokolnik tam między działkami do Rosanowa i dalej już do celu :mrgreen: podjechaliśmy na stację aby obmyć gady z śniegu bo oblepione całe były :| jazda w głębokim śniegu , okazuje iż jest go wszędzie no nic myjemy kasa wrzucona a tu ciśnienie takie że ja chyba większe mam jak sikam :myśli: no nic 5 zyla poszło moment i prawie nic nie umyte :twisted: olewamy dalsze mycie i lecimy w stronę domów :mrgreen: chłopaki odprowadzili mnie kawałek i potem już każdy w swoją stronę :) km zrobiliśmy prawie 130km :mrgreen:

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Ranger XP 1000 to idealny pojazd do wszelkich prac leśnych, polnych i w każdym trudnym terenie. Wygodna, trzyosobowa kabina z możliwością zabudowy częściowej lub pełnej. Uchylna skrzynia ułatwia załadunek i wyładunek różnego rodzaju materiałów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów łatwo i szybko można pojazd przeobrazić w odśnieżarkę, siewnik, obryskiwacz itd. Dla bardzo wymagających warunków może też być wyposażony w całoroczne gąsienice.
Polaris Sportsman 570 SP Touring Tractor
Polaris Sportsman 570 SP Touring Tractor
SPORTSMAN 570 TOURING SP został specjalnie zaprojektowany dla osób ceniących sobie wygodę oraz bezpieczeństwo podczas jazdy we dwójkę. Wyposażenie premium tego pojazdu zagwarantuje przyjemną jazdę zarówno dla kierowcy jak i pasażera.
Polaris RZR 170 EFI
Polaris RZR 170 EFI
Quad Polaris RZR 170 wzorowany na „dorosłym” modelu, będzie idealnym, bezpiecznym prezentem dla Twoich dzieci. W standardzie kask, boczne siatki i flaga sygnalizacyjna.
 Temat postu: Re: Latanko w Śniegu 27,01,13r.
PingwinSquad
Awatar użytkownika

Miejscowość: Legnica dolnośląskie
Pochwały: 1
Quad: osiołek :)
Imię: Daniel
pogoda dzisiaj była wyśmienita...

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

DIABLO TEAM ZGIERZ
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdzieś w centrum
Quad: CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
No była u nas dość dobra, jedynie słoneczka brakowało :)

PingwinSquad
Awatar użytkownika

Miejscowość: Legnica dolnośląskie
Pochwały: 1
Quad: osiołek :)
Imię: Daniel
u nas cały dzień słonecznie ale służbę miałem z młodym w domu :)

zatem pozostaje mi zazdrość :)

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika

Quad: Honda xxc
Imię: Artur
No my też trochę poupalaliśmy, przebiliśmy się na Ignacew ledwo, bo ledwo, ale dało radę. Tam pokręciliśmy się ze 3 godzinki, po drodze to z sytuacji alarmowych jedna - na trawersie X8 do Bzury prawie wskoczyło i to w to miejsce w którym jest bardzo głęboko, dodatkowo rolka na Ignacewie kolegi więc trochę zabawy było. Okazuje się, że jednak ośką w zimę bardzo ciężko śmigać :D Z Ozo na Ignacew jechaliśmy 45 minut :)

Kanał Youtube - KLIK

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości