Subskrybuj RSS
Obecny czas: Śro 16 Paź, 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Szybka ustawka ;)
PostWysłany: Czw 17 Sty, 2013 
DIABLO TEAM ZGIERZ
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdzieś w centrum
Quad: CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Witam
Dziś nastąpiła szybka ustawa i nie było czasu jej ogłaszać :(
Lecz zdam mała relację :)
O 17 zadzwonił do mnie Bochen w pewnej sprawie, lecz na koniec rozmowy zadałem pytanie czy polatamy :myśli: krótka decyzja że pewnie :mrgreen: to jeszcze wykonałem szybki tel. do Piotrka i o 18 już byli u mnie :)
Ruszamy ale gdzie i padł kierunek Kutno :) ale jak już tam dojechaliśmy, to już nie daleko było do kuzyna Bochena :) mniej więcej między Kutnem a Płockiem , więc ruszamy , drogę wybrałem masakra jakaś sam byłem zły na siebie iż sporo czasu po jakim nie równo zaoranym polu jechaliśmy aż mi skrzynka się urwała ale nic dotarliśmy :) oczywiście wielkie zdziwienie rodzinki :boisię: iż idioci w taką pogodę taki kawał przyjechali :roll: ale nic pogadaliśmy troszkę kawkę wypiliśmy i z powrotem :) oczywiście wybieram drogę na kreskę i lecimy idzie dobrze droga się jakoś układa i nagle ku....a a to rowy wielkie jakieś a to rzeczka chyba tak z 4-5 szt i tu nam się trochę zeszło bo szukaliśmy mostów ale to nic , lecimy dalej fajna łąka czy jakiś nie użytek i nagle zrobiło się jakoś tak bardzo równo płasko fajnie się jedzie i nagle spora kępka trzciny i zorientowałem się iż jesteśmy na jakimś chyba stawie czy coś :shock: nie powiem cykora dostałem :oops: ale co jak najszybciej do brzegu i uffff udało się i dalej traska już nie była jakaś z przygodami i dotarliśmy do domów .
Nie wiem dokładnie ile km zrobiliśmy bo nie zerowałem licznika ale szacuję coś około 170km , w domu byłem o 23,20 :)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris Sportsman 570 SP Touring Tractor
Polaris Sportsman 570 SP Touring Tractor
SPORTSMAN 570 TOURING SP został specjalnie zaprojektowany dla osób ceniących sobie wygodę oraz bezpieczeństwo podczas jazdy we dwójkę. Wyposażenie premium tego pojazdu zagwarantuje przyjemną jazdę zarówno dla kierowcy jak i pasażera.
Polaris Sportsman 570 Tractor
Polaris Sportsman 570 Tractor
Jeśli potrzebujesz quada do pracy w polu lub w ogrodzie Sportsman 570 Traktor jest idealny dla Ciebie. Rejestrowany jako ciągnik rolniczy (homologacja T3b), pełne odliczenie vatu, gwarancja 24 miesiące.Czytaj Więcej...
Polaris RZR 170 EFI
Polaris RZR 170 EFI
Quad Polaris RZR 170 wzorowany na „dorosłym” modelu, będzie idealnym, bezpiecznym prezentem dla Twoich dzieci. W standardzie kask, boczne siatki i flaga sygnalizacyjna.
 Temat postu: Re: Szybka ustawka ;)
PingwinSquad
Awatar użytkownika

Miejscowość: Legnica dolnośląskie
Pochwały: 1
Quad: osiołek :)
Imię: Daniel
hehe dobry taki spontan :)

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

DIABLO TEAM ZGIERZ
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdzieś w centrum
Quad: CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
No fajnie tak polecieć :) lecz to tylko w zimę bo nie zrobi się szkody żadnej na uprawach np: ale powiem tak iż jak się na tym lodzie zatrzymałem by pomyśleć w jaką stronę jechać by było blisko do gruntu i słychać pękający lód i jak zaczyna wypływać woda na wierzch to zwieracze mogą puścić ;) :)

Quad: G660
Imię: kamil
ale pewnie miałeś wodery to można ładować trochę się zmieści :figielek:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości