Subskrybuj RSS
Obecny czas: Wto 25 Cze, 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: OSTATNI RAZ relacja :)
PostWysłany: Nie 30 Gru, 2012 

Quad: LS 300UD
Imię: Marcin
No i nie wyrobiłem się na 16-tą. Wystartowałem o 16.45. Stwierdziłem, że nie ma sensu gonić przez Borutę, ominę i poczekam. Zajechałem na Brużycę, wyciągam telefon żeby zadzwonić do chłopaków gdzie są a tu w h..j nieodebranych od Radka. Okazało się że urwał na Borucie kolejną końcówkę drążka i nie ma na wymianę. Wracam więc do Zgierza do Zbyszka pożyczyć zapasową końcówkę. Myślę sobie polecę lasem do Witosa to będzie szybciej :) Lecę na prędkości i ładuję się w dziurę wielką wyrytą przez terenówki - lecę przez kierownicę :( chwilę się zbieram z gleby i wyciągam gada z dziury. Poszarpałem się trochę z maszyną ale udało się wyciągnąć. Lecę dalej. Docieram do Zbyszka, biorę końcówki i na Borutę. Żeby było szybciej, lecę "skrótem" między blokami przez środek Hamburga :mrgreen: :mrgreen: i dalej na Borutę. Docieram, a tam ekipa gruba już 7 gadów czeka. Andrzej z synem zdążyli dołączyć chwilę przede mną. Wymiana końcówki, ruszamy. Niestety, moja maszyna umiera :( Aku padł. Szybka reanimacja po kablach i ruszamy dalej. Na Brużycy czekamy na Grześka i dalej lecimy w dziewięciu. Rezygnujemy z Karolewa, lecimy prosto na Tkaczewską, trochę się taplamy w błocie i lecimy na kreskę na żwirownię przy Orlenach na Ignacewie. Grzesiek gdzieś ginie po drodze, dalej lecimy w ośmiu. Dolatujemy, mała rundka, ognisko, kiełbaski itp. Później znowu mała rundka i szyyyyybki powrót do domu. Fuck, miejscami mój gad leciał szybciej niż wynosi jego Vmax ale to może kwestia podwójnego gazu :lol: :lol:

U mnie wybiło 88km. Pozdrawiam wszystkich i dzięki za wspólne latanie. Jakby co to kto chętny na jutro?? Zaczynamy o 9 z Shella :)

PS. Fotek nie mam bo ciemno było ale Nitrot coś tam kręcił po drodze więc czekamy na relację foto-video.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris Sportsman 570 EPS Tractor
Polaris Sportsman 570 EPS Tractor
Jeśli potrzebujesz quada do pracy w polu lub w ogrodzie Sportsman 570 EPS Traktor jest idealny dla Ciebie. Dzięki wspomaganiu kierownicy praca jak i rekreacja będzie jeszcze przyjemniejszaRejestrowany jako ciągnik rolniczy (homologacja T3b), pełne odliczenie vatu, gwarancja 24 miesiące.
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Ranger XP 1000 to idealny pojazd do wszelkich prac leśnych, polnych i w każdym trudnym terenie. Wygodna, trzyosobowa kabina z możliwością zabudowy częściowej lub pełnej. Uchylna skrzynia ułatwia załadunek i wyładunek różnego rodzaju materiałów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów łatwo i szybko można pojazd przeobrazić w odśnieżarkę, siewnik, obryskiwacz itd. Dla bardzo wymagających warunków może też być wyposażony w całoroczne gąsienice.
Polaris Sportsman 570 Tractor
Polaris Sportsman 570 Tractor
Jeśli potrzebujesz quada do pracy w polu lub w ogrodzie Sportsman 570 Traktor jest idealny dla Ciebie. Rejestrowany jako ciągnik rolniczy (homologacja T3b), pełne odliczenie vatu, gwarancja 24 miesiące.Czytaj Więcej...
 Temat postu: Re: OSTATNI RAZ
Awatar użytkownika

Miejscowość:
Quad: Grizzly 660
Imię: Tomek
No to jakies zdjecia :)
Image
Image
Image
Image
Dokładnie jakieś bo niestety nie wiele na nich widać :)
Dzięki za latanko było Ok
Jutro nie dołącza bo latam z Maciszem na Lublinku ale następnym razem polecam się pamięci

Awatar użytkownika

Miejscowość:
Quad: Grizzly 660
Imię: Tomek
Jeszcze jakieś filmy
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=EguWH8pxg1E
jakoś nie moge wkleić bezpośrednio
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=EguWH8pxg1E

No faktycznie mało widać

DIABLO TEAM ZGIERZ
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdzieś w centrum
Quad: CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Siema
Było fajnie :) szkoda tylko że mało tych KM. ale tak to wszystko Ok dzięki wam za spotkanie i do SIEGO ROKU :) :)

Temat postu: Re: OSTATNI RAZ relacja :)
DIABLO TEAM ZGIERZ
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdzieś w centrum
Quad: CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Pozwoliłem sobie podzielić i poprzenosić temat ;)
Pozdrawiam

I jeszcze relacja uzupełniająca. Mieliśmy wystartować o 9. Dzwonię o 8.30 do Radka ale chłopaki odpuszczają bo popłynęli wczoraj. Piotrek też zrezygnował. Latanie odwołane więc wracam do łóżka. O 9.30 dzwoni Radek że jednak dadzą radę :) Startujemy o 10. Lecimy na Celestynów, trochę się kręcimy i dalej na błotko za żwirownią. Później lecimy w stronę Strykowa i Szczawina. Zrobiliśmy szybką rundkę i do domu. Nie było za bardzo weny na latanie więc o 12.15 skończyliśmy. Niby krótko ale i tak nakręciliśmy 70 km.

Pzdr dla wszystkich.

PostWysłany: Pią 04 Sty, 2013 
Awatar użytkownika

Quad: Suzuki
Imię: Konrad
My w 3 gady polataliśmy w niedzielę.
Zbyszek z Radomska, Tomek i ja.
Spotkanie o 9 40 na Elektronowej i w teren. Lublinek zamarznięty.
Tomek utopił gada i zostawił go u mnie na hali a my ze Zbyszkiem do zmroku ganialiśmy.
Było ognisko i luzik.
Oto zdjęcia z tej i 2 z poprzednich spotkań.

PostWysłany: Pią 04 Sty, 2013 

Quad: G660
Imię: kamil
no to ładnie

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość