OSTATNI RAZ relacja :)

Tu możesz zobaczyć jak bawi się DIABLO TEAM ZGIERZ
ODPOWIEDZ
jimmy_ezg
Posty: 438
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: LS 300UD
Imię: Marcin

OSTATNI RAZ relacja :)

Post autor: jimmy_ezg » ndz 30 gru, 2012

No i nie wyrobiłem się na 16-tą. Wystartowałem o 16.45. Stwierdziłem, że nie ma sensu gonić przez Borutę, ominę i poczekam. Zajechałem na Brużycę, wyciągam telefon żeby zadzwonić do chłopaków gdzie są a tu w h..j nieodebranych od Radka. Okazało się że urwał na Borucie kolejną końcówkę drążka i nie ma na wymianę. Wracam więc do Zgierza do Zbyszka pożyczyć zapasową końcówkę. Myślę sobie polecę lasem do Witosa to będzie szybciej :) Lecę na prędkości i ładuję się w dziurę wielką wyrytą przez terenówki - lecę przez kierownicę :( chwilę się zbieram z gleby i wyciągam gada z dziury. Poszarpałem się trochę z maszyną ale udało się wyciągnąć. Lecę dalej. Docieram do Zbyszka, biorę końcówki i na Borutę. Żeby było szybciej, lecę "skrótem" między blokami przez środek Hamburga :mrgreen: :mrgreen: i dalej na Borutę. Docieram, a tam ekipa gruba już 7 gadów czeka. Andrzej z synem zdążyli dołączyć chwilę przede mną. Wymiana końcówki, ruszamy. Niestety, moja maszyna umiera :( Aku padł. Szybka reanimacja po kablach i ruszamy dalej. Na Brużycy czekamy na Grześka i dalej lecimy w dziewięciu. Rezygnujemy z Karolewa, lecimy prosto na Tkaczewską, trochę się taplamy w błocie i lecimy na kreskę na żwirownię przy Orlenach na Ignacewie. Grzesiek gdzieś ginie po drodze, dalej lecimy w ośmiu. Dolatujemy, mała rundka, ognisko, kiełbaski itp. Później znowu mała rundka i szyyyyybki powrót do domu. Fuck, miejscami mój gad leciał szybciej niż wynosi jego Vmax ale to może kwestia podwójnego gazu :lol: :lol:

U mnie wybiło 88km. Pozdrawiam wszystkich i dzięki za wspólne latanie. Jakby co to kto chętny na jutro?? Zaczynamy o 9 z Shella :)

PS. Fotek nie mam bo ciemno było ale Nitrot coś tam kręcił po drodze więc czekamy na relację foto-video.

Awatar użytkownika
nitrot
Posty: 77
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Quad:: Grizzly 660
Imię: Tomek
Lokalizacja:

Re: OSTATNI RAZ

Post autor: nitrot » ndz 30 gru, 2012

No to jakies zdjecia :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dokładnie jakieś bo niestety nie wiele na nich widać :)
Dzięki za latanko było Ok
Jutro nie dołącza bo latam z Maciszem na Lublinku ale następnym razem polecam się pamięci

Awatar użytkownika
nitrot
Posty: 77
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Quad:: Grizzly 660
Imię: Tomek
Lokalizacja:

Re: OSTATNI RAZ

Post autor: nitrot » ndz 30 gru, 2012


jimmy_ezg
Posty: 438
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: LS 300UD
Imię: Marcin

Re: OSTATNI RAZ

Post autor: jimmy_ezg » ndz 30 gru, 2012

No faktycznie mało widać

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: OSTATNI RAZ

Post autor: DIABLO_W » ndz 30 gru, 2012

Siema
Było fajnie :) szkoda tylko że mało tych KM. ale tak to wszystko Ok dzięki wam za spotkanie i do SIEGO ROKU :) :)
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: OSTATNI RAZ relacja :)

Post autor: DIABLO_W » ndz 30 gru, 2012

Pozwoliłem sobie podzielić i poprzenosić temat ;)
Pozdrawiam
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

jimmy_ezg
Posty: 438
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: LS 300UD
Imię: Marcin

Re: OSTATNI RAZ relacja :)

Post autor: jimmy_ezg » ndz 30 gru, 2012

I jeszcze relacja uzupełniająca. Mieliśmy wystartować o 9. Dzwonię o 8.30 do Radka ale chłopaki odpuszczają bo popłynęli wczoraj. Piotrek też zrezygnował. Latanie odwołane więc wracam do łóżka. O 9.30 dzwoni Radek że jednak dadzą radę :) Startujemy o 10. Lecimy na Celestynów, trochę się kręcimy i dalej na błotko za żwirownią. Później lecimy w stronę Strykowa i Szczawina. Zrobiliśmy szybką rundkę i do domu. Nie było za bardzo weny na latanie więc o 12.15 skończyliśmy. Niby krótko ale i tak nakręciliśmy 70 km.

Pzdr dla wszystkich.

Awatar użytkownika
Macisz
Posty: 312
Rejestracja: pn 03 sty, 2011
Quad:: Suzuki
Imię: Konrad

Re: OSTATNI RAZ relacja :)

Post autor: Macisz » pt 04 sty, 2013

My w 3 gady polataliśmy w niedzielę.
Zbyszek z Radomska, Tomek i ja.
Spotkanie o 9 40 na Elektronowej i w teren. Lublinek zamarznięty.
Tomek utopił gada i zostawił go u mnie na hali a my ze Zbyszkiem do zmroku ganialiśmy.
Było ognisko i luzik.
Oto zdjęcia z tej i 2 z poprzednich spotkań.

mlodycbr
Posty: 331
Rejestracja: sob 28 sie, 2010
Quad:: G660
Imię: kamil

Re: OSTATNI RAZ relacja :)

Post autor: mlodycbr » pt 04 sty, 2013

no to ładnie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań DIABLO TEAM ZGIERZ”