Co Kupic MXU500 iRS czy MXU 450i iRS

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Kymco
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gatman
Posty: 12
Rejestracja: pt 16 kwie, 2010
Quad:: Bashan
Imię: Sebastian

Co Kupic MXU500 iRS czy MXU 450i iRS

Post autor: gatman » sob 12 lis, 2011

Witam
Pytanie jak w temacie różnica w cenie 2000PLN
Proszę o opinie kolegów z Forum
Którego Quada kupić
wersja gaźnikowa ( bez odblokowywania czyli 35KM) z lepszy napędem ( firmowanym Artic-iem)
czy wersja na wtrysku - lepiej się zbiera mniej pali i jak to opisują użytkownicy - mniej czolgowata niż wersja 450i iRS

Nadmienię ze jeździłem ( własnie sprzedałem mojego Bashana )
po polach ,Chaldach i po asfalcie jadać do pracy wiec nie wiem czy mi ie przyda wyciągarka i blokada deferencjalu

Pozdrawiam
SEbastian

Awatar użytkownika
PIOTR_15
Lucky ATV Team
Posty: 1099
Rejestracja: sob 02 lut, 2008
Lokalizacja: z Powiatu Drawskiego

Re: Co Kupic MXU500 iRS czy MXU 450i iRS

Post autor: PIOTR_15 » ndz 13 lis, 2011

Ja bym wziął 500 coś tam jest większy, druga sprawa różnica cenowa jest zbyt mała aby się zastanawiać, jeżeli masz możliwość to przejedź się każdym z nich, zobaczysz który Ci lepiej podchodzi.

Awatar użytkownika
gatman
Posty: 12
Rejestracja: pt 16 kwie, 2010
Quad:: Bashan
Imię: Sebastian

Re: Co Kupic MXU500 iRS czy MXU 450i iRS

Post autor: gatman » ndz 13 lis, 2011

PIOTR_15 pisze:Ja bym wziął 500 coś tam jest większy, druga sprawa różnica cenowa jest zbyt mała aby się zastanawiać, jeżeli masz możliwość to przejedź się każdym z nich, zobaczysz który Ci lepiej podchodzi.
Problem polega na tym ze w/w quady sa na zamówienie i jeżeli stoi 500 na gaźniku w salonie to oczywiście nie można sie karnac - bo nie :( -bylem w 3 salonach
a o wersji 450i to juz można zapomnieć tylko na zamówienie
wiadomo ze silnik na wtrysku jest lepszy niz na gaźniku- tak myślę może sie mylę
zapoczątkowałem ten temat z mysla ze wypowiedzą sie użytkownicy tych modeli
mysle ze 450 to jest za nowy model może faktycznie nie ma zainteresowania ta wersja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kymco”