INCA Yeti 500

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
ODPOWIEDZ
aro
Posty: 53
Rejestracja: pn 08 mar, 2010
Lokalizacja: Wa-wa/Piaseczno
Kontakt:

INCA Yeti 500

Post autor: aro » czw 18 mar, 2010

zamienił stryjek.....
bardzo będe żałował ze zanabyłem (drogą zamiany) Yeti 500 ?
dopiero zaczynam zabawe w 'czworonogi'.
Obrazek

http://www.inca.com.pl/web/index.php/of ... /yeti-500/


po 3 dniach uzytkowania moge powiedzieć, że jak dla mnie na początek to wystarczy, Może faktycznie 'nie porywa' jakością wykonania, ale jeździ.
Musze wybrać się w cięższy teren żeby sprawdzić jak śmiga.
-----------------------------------------------------------------------------------------
pozdrawiam
Trial-Arena.org.pl

aro
Posty: 53
Rejestracja: pn 08 mar, 2010
Lokalizacja: Wa-wa/Piaseczno
Kontakt:

Re: INCA Yeti 500

Post autor: aro » śr 02 cze, 2010

dzisiaj Yeti jedzie do serwisu, jezeli ktoś zainteresowany, moge napisać ile mnie kosztowało i co. w każdym razie bedzie troche do zrobienia bo jednak Yeti był zaniedbany lekko przez poprzedniego właściciela.
-----------------------------------------------------------------------------------------
pozdrawiam
Trial-Arena.org.pl

strzegus

Re: INCA Yeti 500

Post autor: strzegus » sob 09 paź, 2010

jak ci się sprawuje inca

aro
Posty: 53
Rejestracja: pn 08 mar, 2010
Lokalizacja: Wa-wa/Piaseczno
Kontakt:

Re: INCA Yeti 500

Post autor: aro » ndz 10 paź, 2010

Sprawowala sie dobrze, bez zastrzezen, ceny czesci stosunkowo tanie, dostepnosc w InterCars w ciagu 1-2 dni.
Ale sprzedalem, bo byla potrzeba na pieniazki w innym celu.
To byla 500ka, moze w przyszlym roku kupie sobie, ale 700ke, a jak bedzie jakas fajna cena na Ince, to moze i wlasnie 700ke Inca. Na tyle co ja jezdze, to taka Inca w zupelnosci wystarcza.
-----------------------------------------------------------------------------------------
pozdrawiam
Trial-Arena.org.pl

strzegus

Re: INCA Yeti 500

Post autor: strzegus » ndz 10 paź, 2010

miał bym prośbę jak byś mógł powiedzieć coś więcej :
jak się prowadzi ?
jak radzi sobie w prostym terenie ?
czy trzeba pilnować czy śrubki poodkręcane?
czy dobrze się rozpędza ?
czy wozi na prawo i lewo ?
ile paliła ?
za ile sprzedałeś i jaki rocznik?
za odpowiedz z góry dziękuję bo właśnie zastanawiam się nad zakupem czegoś w automacie. mam obecnie eagle farmera chinol w manualu i już zaczyna mi się nudzić pojemność 250cc

aro
Posty: 53
Rejestracja: pn 08 mar, 2010
Lokalizacja: Wa-wa/Piaseczno
Kontakt:

Re: INCA Yeti 500

Post autor: aro » pn 11 paź, 2010

prowadzi sie OK, brak wspomagania w terenie przy zapietym redaktorze i 4x4 - ciężko skręcać.
W prostym terenie na standardowych oponach OK, ale na wieksze błotki to warto założyc ZILLE lub ITP 26" i dystance na tyl 450mm.
Srubki sie trzymaja, ale nie polecam odkręcać, raz odkręcone potem już nie chcą pasować na miejsce, ani sie trzymać (specjalnie dotyczy osłon)
Rozpedza sie fajnie, ale jak masz wydać to juz lepiej weż sobie 700ke.
Paliła ile zdążyła, nigdy nie sprawdzałem,
sprzedałem za 10tysia, rocznik 2009. Teraz po 15-17 można taką kupić, 2009, demo quad.Ja akurta potrzebowałem szybko kasy więc poszła za tyle ile poszła.
Jeżeli kupujesz używke, to będziesz musiał podokręcać i ewentualnie wzmocnić przednie wahacze bo podobno za miękkie i się wyginają.(przynajmniej tak mówi nowy właściciel)
Hamulec nożny ma na wale napędowym i jest słaby, raczej do spowalniania, a nie do hamowania.
-----------------------------------------------------------------------------------------
pozdrawiam
Trial-Arena.org.pl

mar1218x
Posty: 8
Rejestracja: pn 13 gru, 2010
Imię: mariusz

Re: INCA Yeti 500

Post autor: mar1218x » czw 24 mar, 2011

witam imam pytanko dlaczego inca 700cc ma tylko 35KM może ma jakąś blokade czy wie ktoś na ten temat coś??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”