LINHAI 260

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Linhai
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maxikaz
Posty: 159
Rejestracja: ndz 08 cze, 2008
Lokalizacja: Tarnów / Małopolska
Kontakt:

LINHAI 260

Post autor: Maxikaz » pn 27 kwie, 2009

Czy LINHAI 260 i Kymco 150/250 to nie jest to samo ? Z przodu wyglądają identycznie. Czyż nie ?
[color=red]Piszę poprawnie po polsku[/color]

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » pn 27 kwie, 2009

Te 2 quady są różne. Linhai produkcji chińskiej natomiast Kymco tajwańskiej. Przyjrzyj się dokładnie dostrzeżesz różnice. Przeszukaj również forum było tego pełno.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
Maxikaz
Posty: 159
Rejestracja: ndz 08 cze, 2008
Lokalizacja: Tarnów / Małopolska
Kontakt:

Post autor: Maxikaz » pn 27 kwie, 2009

Zaintrygowało mnie to bardzo, ponieważ nie mógłbym uwierzyć, że Kymco zniżyło się do tego poziomu. Dzięki za odp. Ruszko.
Temat chyba został wyczerpany.
Hmmm...taki miły akcent :D :I love QUADZIK:

dawid405
Posty: 2
Rejestracja: wt 16 sie, 2011
Quad:: linhai 260

Re: LINHAI 260

Post autor: dawid405 » wt 16 sie, 2011

cześć wam mam pytanie powie ktoś jak wyłonczyć zabezpieczenia żeby linhai 260 był mocniejszy i szybszy. DZIĘKI

Beny21
Posty: 2
Rejestracja: czw 02 mar, 2017

Re: LINHAI 260

Post autor: Beny21 » pn 13 mar, 2017

Mam takie zapytanie poniewaz ostatnio padlo mi sprzeglo w maszynie i rozebraniu okazalo sie ze szczeki wykonczone zostaly do konca az sie spalily. i teraz jest taka sprawa poniewaz kupilem na jednej z aukcji na allegro szczeki same bo dzwon i reszta jest dobra i kupilem wymiar 14.5 cm ale jie zmierzylem dzwona i okazalo sie ze dzwon jest na 13.5cm jeden cm roznicy mam i nie xhxa szczeki wejsc. Oprucz zwrotu towaru co zajmie bardzo dlugo i zakupienia dzwona na ten wymiar co kosztuje 150 zl. to czy da sie jakos inaczej to zrobic ? np. przelozyc pazury same na tamto sprzeglo ?? Prosze o konkretna odpowiedz.

Beny21
Posty: 2
Rejestracja: czw 02 mar, 2017

Re: LINHAI 260

Post autor: Beny21 » pt 17 mar, 2017

temat sprzegla rozwiazany niestety wymiana tego sprzegla na inne oryginalne pomoglo. a teraz pytanie mam takie jakie klocki hamulcowe na tyl kupic znacie jakies ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Linhai”