przyczepa pod quada

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
skawi
Posty: 62
Rejestracja: czw 22 maja, 2008
Lokalizacja: kraków

przyczepa pod quada

Post autor: skawi » pn 30 mar, 2009

Witam,
potrzebuje nabyć przyczepę pod quada.
Dziś sprawdziłem co jest dostępne na rynku i wychodzi że najciekawszą ( w sensie solidności i nie tylko ) to przyczepa ze Świdnika jest dostępna w dwóch wymiarach 200*125*17 i drugi wymiar 215*138*17 różnica w cenie to 500zł za parę cm, więc mam pytanie czy na przyczepę o mniejszych wymiarach zmieści sie grizzly 700, nie mam dostępu do quada w tym momencie wiec nie bardzo mogę go zmierzyć w folderze Yamaha podaje długość 206,5 cm stąd moje obawy.

robertyamaha
Posty: 600
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: w-wa

Re: przyczepa pod quada

Post autor: robertyamaha » pn 30 mar, 2009

najlepiej i najtaniej jest wypożyczać

skawi
Posty: 62
Rejestracja: czw 22 maja, 2008
Lokalizacja: kraków

Post autor: skawi » pn 30 mar, 2009

nie chce najtaniej...........

gringo99
Posty: 17
Rejestracja: pt 10 paź, 2008
Lokalizacja: Częstochowa okolice
Kontakt:

Post autor: gringo99 » wt 31 mar, 2009

Ja mam z Niewiadowa. Kosztowała mnie 2400 brutto z podjazdami. Nie pamiętam wymiarów ale mam też g 700 i wchodzi idealnie. Jest fajna bo ma taki "manualny wywrot", da sie ją podnieść. Podkładasz podjazd i wjeżdżasz quadem. Czas operacji 3 minuty:) Dokładnie to wygląda tak http://www.niewiadow.pl/katalog/cat/3/item/24. Co do jakości... Służy mi nie tylko pod quada. Używam jej rok i nie ma śladów eksploatacji oprócz oczywistych zarysowań.
Szukam partnerów do jazdy quadem okolice Kłobucka, Kamyka, Częstochowy (grizzli)

COBYR
Posty: 116
Rejestracja: sob 15 lis, 2008
Quad:: Historia

Post autor: COBYR » pt 03 kwie, 2009

Proponuje odwiedzić Castorame - maja w ofercie przyczepy do przewozu quadów i motocykli.

Awatar użytkownika
Maxikaz
Posty: 159
Rejestracja: ndz 08 cze, 2008
Lokalizacja: Tarnów / Małopolska
Kontakt:

Post autor: Maxikaz » sob 04 kwie, 2009

Ja również polecam przyczepki z Niewiadowa. Sam mam taką jak gringo99 tyle, że na nią wejdą 2 gady. Uchyla się i bez problemu można wjechać. Przy dłuższej eksploatacji proponowałbym zmienić opony w przyczepie (ja dostałem moją z jakimś ukraińskim syfem).

jacflay
Posty: 2
Rejestracja: pt 01 kwie, 2011

Re: przyczepa pod quada

Post autor: jacflay » pt 01 kwie, 2011

Tutaj znalazłem opis ciekawej przyczepy samochodowej do quada przyczepa pod quada

Awatar użytkownika
slomczyn
Posty: 382
Rejestracja: pn 30 sie, 2010
Quad:: kvf 750 Brute Force
Imię: Jakub
Lokalizacja: W-wa

Re: przyczepa pod quada

Post autor: slomczyn » ndz 10 kwie, 2011

panowie jak by ktoś chciał mam do sprzedania przyczepę pod quada z najazdami plandeką została mi zdjęcia mogę pżesłąć na meila jak by ktoś był zainteresowany przyczepa kupiona jako nowa w 2009 roku ważne oc cena 2 tyś zł i jest do obejrzenia w Wawie TEL DO MNIE 505120110

lolek112
Posty: 3
Rejestracja: wt 01 kwie, 2014
Imię: Marek

Re: przyczepa pod quada

Post autor: lolek112 » sob 26 maja, 2018

możesz spróbować tutaj http://przyczepkasamochodowa.pl/sklep

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”