Problem z uruchomieniem

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
mm
Posty: 2
Rejestracja: wt 17 lip, 2007

Problem z uruchomieniem

Post autor: mm » wt 17 lip, 2007

Mam problem z quadzikiem dla dziecka (chinszczyzna) nie mogłem go odpalić bo był rozładowany akumulator, po podładowaniu rozrusznik przestał kręcić. Słychać tylko ciche brzęczenie i brak jest iskry na świecy (bezpiecznik cały). Poradzcie gdzie szukać przyczyny bo jestem zielony w tym temacie. Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
Mickey
Posty: 502
Rejestracja: sob 29 lip, 2006
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Kontakt:

Post autor: Mickey » wt 17 lip, 2007

Może jakiś regulator napięcia, czy coś w tym stylu :?:
Pozdrawiam Mikołaj

Awatar użytkownika
Motyf
Posty: 1159
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Motyf » wt 17 lip, 2007

a może nadal jest rozładowany...

mm
Posty: 2
Rejestracja: wt 17 lip, 2007

Post autor: mm » wt 17 lip, 2007

Jest naładowany, myślę że to jakiś moduł elektroniczny. Problem z tym że w okolicy nie ma też żadnego serwisu.

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » czw 02 sie, 2007

a nie zalales go? :?
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

Post autor: iras61 » czw 02 sie, 2007

prawdopodobnie padł przekażnik od :( rozrusznika ale podałeś za mało info. o gadzie
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

vatro
Posty: 11
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post autor: vatro » wt 16 paź, 2007

Przekaźnik 100% u mojego młodego też tak było jak by się upalił regulator napięcia to po naładowaniu aku by zapalił i nie miał ładowania ale by chodził na akumulatorze .
vatro pozdrawia

2005-Piotrek
Posty: 21
Rejestracja: czw 21 sie, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: 2005-Piotrek » śr 03 wrz, 2008

Cześć

Mam podobny problem z quadem dla dziecka. Rozrusznik kręci quad odpala, ale po chwili gaśnie. Poprzedni własciciel uprzedzał mnie, że należy nim chwilę pojeździć, aby się rozgrzał i dalej będzie ok. Niestetety nie udaje mi się utrzymać go odpalonego dłużej niż 10s. Tak idzie do pełnego rozładowania akumulatora. Czy to da się w jakiś sposób wyrgulować :( . Sprzęt to Chińczyk 110cm.
Z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu.

Piotrek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”