Subskrybuj RSS
Obecny czas: Pon 22 Paź, 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: SWAP Lucky Star
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2016 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Niegowa/Trzebniów
Quad: LS500
Imię: Darek
Widzę że masz problem na tle ..........albo masz za słaby dół :D . Tylko ciekawe czego szukasz i co posiadasz bo rozumu na pewno NIE :lol:

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris RZR XP 1000 Tractor
Polaris RZR XP 1000 Tractor
Jeden z najmocniejszych side by side na rynku 110 KM. Najbardziej zaawansowane zawieszenie Walker Ewans. Progresywne wspomaganie kierownicy, zapewnia pełną kontrolę nad pojazdem. Homologacja drogowa traktor
Polaris RZR 170 EFI
Polaris RZR 170 EFI
Quad Polaris RZR 170 wzorowany na „dorosłym” modelu, będzie idealnym, bezpiecznym prezentem dla Twoich dzieci. W standardzie kask, boczne siatki i flaga sygnalizacyjna.
Polaris Scrambler XP 1000 Tractor
Polaris Scrambler XP 1000 Tractor
Wyposażony w najmocniejszy na rynku silnik ProStar® o mocy 89KM SCRAMBLER XP 1000 to lider w swojej klasie jeżeli chodzi o moc silnika. Aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów został także wyposażony w EPS, EBS, ADC oraz amortyzatory FOX PODIUM X.
 Temat postu: Re: SWAP Lucky Star
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2016 

Imię: Paweł
Ha ha, Brzuch masz wypowiedzi jakbyś przez 20 lat konia walił cioto. Masz jakiś problem to zapisz się do specjalisty.

Temat postu: Re: Quad ER6 SWAP Tutorial
PostWysłany: Śro 22 Mar, 2017 

Quad: LS 450
Na jednym ze zdjęć widać że górna część wtrysków dolega do zbiornika to jak tam zmiesciło się kolanko silikonowe?

PostWysłany: Śro 22 Mar, 2017 
Awatar użytkownika

Quad: ls500
Tam w zbiorniku jest wgłębienie.
Minimalnie zbiornik ugina te kolanka, ale na prawdę marginalnie.

PostWysłany: Nie 02 Kwi, 2017 

Quad: Szukam
Imię: Posiadam
Może wiesz :P Czy można rozdzielić na dwa wydechy tak aby nie było spadku?

PostWysłany: Nie 27 Sie, 2017 

Quad: Yamaha450swap er6
Imię: Norbert
Siemka . Ja mam pytanie odnośnie swap , po przejechaniu około 2tys km . Ciśnienie na zegarze paliwa to 10bar - jest zrobiony przewód ze za duże ciśnienie wraca fo zbiornika , czy muszę wymienić tylko filtr paliwa ? Mam zastosowanie -3- zawór z filtrem , kolejne , na 5-6 biegu traci moc , czuje na manetce ze jest zakres jakby obrotu , ale nie ma reakcji . Czy muszę wyregulować powietrze i paliwo ? Zmieniłem zębatki na naj mniejsza na tyl chyba 36zebow , może powinienem dać większa aby był silniejszy ? Nie mam już pomysłów . Może ktoś z kolegów może doradzić ?

PostWysłany: Śro 14 Lut, 2018 

Quad: ls 300
Imię: marian
Siemanko
Będę przeszczepiał do LS300 silnik er6f Kawasaki 2015r i mam pytanie co się przyda?
A mianowicie biorę kompletny silnik( bez lewego dekla trzeba dokupić), instalacje elektryczna Ecu tez brać czyli komputer, licznik?
Kolektor coś się może pokombinuje, chłodnice podobno nie pasuje ale zobaczymy, gaźnik.
Co jeszcze warto wziąść? Ze zbiornika można wydobyć tą pompkę paliwa?
A co z hamulcami?
Pomoże ktoś może?

PostWysłany: Pią 20 Kwi, 2018 

Quad: yfm700
Imię: Marcin
Bierz całą instalację elektryczną ze wszystkimi czujnikami (wszystkimi!) komputer itp..
kolektor , chłodnice kupisz jaką tylko chcesz króćce można przespawać w które miejsce ci masuje oraz uchwyty do zbiorniczka wyrównawczego od Ls
Pompę montuj oryginalną nie rób tak jak niektórzy jakieś rzeźby pod siedzeniami, jak otworzysz siedzenie i spojrzysz to aż się ulewa.

PostWysłany: Śro 13 Cze, 2018 

Quad: CPI 250 XS
Witam, żeby nie robić nowego tematu napisze tutaj. Zastanawiam się nad swapem w CPI 250 XS - rama dosłownie ta sama co w yamaha blaster.. Silnik siedzi tam oryginalnie od hondy rebel 250 (cb 250 inna skrzynia) a chciałbym wsadzić cb500 lub gpz 500 w zależności co będzie na handlu.
"Problem" jaki mam jest taki, iż musze przerobić cały dół ramy, tzn. poszerzyć ją. Mam 2 pierwowzory jak to mogę zrobić, jednak macie jakieś wskazówki na które warto zwrócić uwagę? Taki zabieg dużo może osłabić ramę? Wiem, że to zależy jak to zrobię, ale czysto teoretycznie pytam.
Napewno musze silnik ustawić jak najdalej tylnego wachacza oraz zwracać uwage na ustawienie zębatek, co jest podstawą.. ale jak z resztą?
Może jest tutaj jakaś osoba , która dokonała swapu w yamaha blaster? Dzięki za pomoc ;)

PostWysłany: Nie 30 Wrz, 2018 

Quad: LS650
Imię: AD
siemanko zrobiłem swapa z er6 i mam mały problem bo nie daje mi takiej mocy co porzeba nie wiem już czego szukać . nawet widac po obrotach ze nie jest tak jak powinno

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości