Bashan 250 2018r czy warto?

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Mamobaobaooo
Posty: 2
Rejestracja: pn 20 sie, 2018
Imię: Paweł

Bashan 250 2018r czy warto?

Post autor: Mamobaobaooo » pn 20 sie, 2018

Witam
Zastanawiam się nad kupnem swojego pierwszego quada w życiu. Na wstępnie powiem, ze jestem totalnie zielony w tym temacie i nie znam się na quadach ani ich mechanice czy tym co maja w środku. Proszę mi powiedzieć jakie są opinie o quadzie Bashan 250 ponieważ widziałem, ze nowy model można kupić już za około 5000 oraz, ze niektóre jego części zostały poprawione. Nie stać mnie żeby pozwolić sobie na więcej a jednak to jest tez gdzieś moje małe marzenie, pojeździć na innych czterech kółkach niż auto. Quad miałby być uytkowany raczej w niewielkich pracach domowych oraz przejażdżkach po polach bez taplania się w błocie czy skakania po wertepach. Jest możliwość, ze nie będę miał dużych problemów z tego typu modelem przy spokojnym jego użytkowaniu? Proszę o opinie i rady oraz bez większej krytyki ponieważ tak jak na gorze wspomniałem jestem totalnie zielony w tym temacie. Pozdrawiam

Mamobaobaooo
Posty: 2
Rejestracja: pn 20 sie, 2018
Imię: Paweł

Re: Bashan 250 2018r czy warto?

Post autor: Mamobaobaooo » wt 21 sie, 2018

Trochę z innej półki, ale znajomy pyta czy się opłaca takiego quada przeprawowego?https://m.olx.pl/oferta/kymco-maxxer-45 ... u6AUd.html

Awatar użytkownika
tede74
Administrator
Posty: 1033
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Quad:: Scrambler XP 1000 S
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Re: Bashan 250 2018r czy warto?

Post autor: tede74 » wt 28 sie, 2018

Kymco całkiem fajny sprzęt do rekreacji, napewno lepszy używany niż nowy Bashan.
:I love POLARIS:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”