Wyprawy 2018

Wyprawy te bardzo dalekie - zagraniczne, jak i te bliższe po Polsce...
Awatar użytkownika
Lukask
Posty: 35
Rejestracja: ndz 31 maja, 2015
Quad:: cf moto 500

Wyprawy 2018

Post autor: Lukask » wt 26 cze, 2018

Szukam czegoś dla siebie tak na tydzień, pewnie są też inni którzy chętnie by dołączyli :)

Dlatego zachęcam do umieszczania tu informacji, gdzie i kiedy się wybieracie :) I czy macie jakieś miejsca wolne :)
Filmy offroadowe https://www.youtube.com/user/lukas200sxturbo
Offroad to stan umysłu ...

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Wyprawy 2018

Post autor: oolsztyniak » pn 02 lip, 2018

Wyprawy po Polsce tygodniowe to szaleństwo :)
Lato, pełno piechurów w lasach, grzybiarzy, rowerzystów i napalonych leśników żeby dojechać Cię jak tylko się da.
Do tego biwakować poza polem biwakowym nie można, palić ognisk w lesie nie można, wjeżdżać do lasu nie można. Nic nie można.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

marciin
Posty: 37
Rejestracja: wt 09 sty, 2018
Quad:: outlander 570 dps
Imię: marcin
Lokalizacja: Lubelskie.

Re: Wyprawy 2018

Post autor: marciin » pn 02 lip, 2018

Bo Polska to jest kraj zakazów

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Wyprawy 2018

Post autor: robertmuszka » pn 02 lip, 2018

to jedzcie do niemców posmigac quadem w terenie.

Awatar użytkownika
Jorguśan
Posty: 12
Rejestracja: śr 01 cze, 2016
Quad:: Polaris MV7
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Lublin

Re: Wyprawy 2018

Post autor: Jorguśan » pn 09 lip, 2018

oolsztyniak pisze:Wyprawy po Polsce tygodniowe to szaleństwo :)
Lato, pełno piechurów w lasach, grzybiarzy, rowerzystów i napalonych leśników żeby dojechać Cię jak tylko się da.
Do tego biwakować poza polem biwakowym nie można, palić ognisk w lesie nie można, wjeżdżać do lasu nie można. Nic nie można.
No więc trochę poszaleję, znowu włączył mi się szfendacz, planowałem zrobić trasę dookoła Polski jaką zrobiłem rowerem w 2006 r. Wyjechałem z Lublina w kierunku Chełma a potem wzdłuż granicy w kierunku Suwałk, następnie Elbląg, Gdańsk, Hel, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Wrocław, Bielsko Biała, Nowy Sącz, Sanok, Horyniec, Zamość i Lublin w 36 dni. Teraz mam tylko trzy tygodnie a startuję 28 Lipca. Zabieram namiot i garkuchnię, więc pewnie gdzieś go będę musiał rozbić po drodze. Z powodu tego co napisał Olsztyniak raczej nie podam konkretnej trasy ale chętnie czekam na Wasze propozycje ciekawych miejsc w Polsce, a może ktoś pokaże mi ciekawe miejsca koło siebie. Może jakieś spotkanie, wspólna przejażdżka jednodniowa lub dłuższa.
Propozycje tutaj lub na PW, może coś wypali.

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Wyprawy 2018

Post autor: oolsztyniak » wt 10 lip, 2018

Rozumiem, ze jedziesz quadem?
Rower to inna bajka, teraz wszyscy pedałują i jest to modne (jak bieganie).
Ale quad to zło o czym zapewne przekonasz się niejednokrotnie.

Kilka dni temu jadę spokojnie przez wioskę (droga szutrowa) i już z daleka leci do mnie miejscowy cymbał pukając się w głowę (jechałem dość wolno bo szanuję cudzą własność i staram się nie wznosić tumanów kurzu). Zatrzymałem się a ten do mnie z mordą, że dlaczego ja tu jeżdżę i kurzę - droga gminna udostępniona do ruchu - i tłumaczę owemu gostkowi, że wolno mi z niej korzystać na quadzie tak samo jak jemu na nogach - w międzyczasie minęły nas dwa samochody, które jechały zdecydowanie szybciej i zdecydowanie więcej kurzu wytwarzały. Pytam cymbała czy każdego kierowcę też tak gania bo przecież samochód kurzy a on do mnie z tekstem ze quady go wqrwiają. Nie wchodząc w dyskusję dalszą, maneta i powoli do przodu żegnając gościa szyderczym uśmiechem.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Jorguśan
Posty: 12
Rejestracja: śr 01 cze, 2016
Quad:: Polaris MV7
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Lublin

Re: Wyprawy 2018

Post autor: Jorguśan » wt 10 lip, 2018

oolsztyniak pisze:Rozumiem, ze jedziesz quadem?
Rower to inna bajka, teraz wszyscy pedałują i jest to modne (jak bieganie).
Ale quad to zło o czym zapewne przekonasz się niejednokrotnie.
Jeżdżę quadem trzeci sezon i spotkałem się z różnymi reakcjami. Skupiska ludzkie omijam przeważnie dalekim łukiem no chyba że muszę uzupełnić zapasy. Dwa lata temu na innym forum wspomniałem że wybieram się quadem w Bieszczady, tam dopiero była jazda po mnie, nie pomagały żadne tłumaczenia. 90 % populacji szufladkuje od razu na słowo quad. Dodam że dostałem w jednym Nadleśnictwie 10-cio dniowe pozwolenie na wszystkie drogi techniczne z kilkoma wyjątkami i nie było żadnych problemów, zrobiłem kilkaset kilometrów i miałem dwie kontrole. Poprosiłem o takie zezwolenia w dwóch innych Nadleśnictwach i była odmowa. Na pytanie o powód odmowy był tylko szyderczy uśmieszek i stwierdzenie że my tu nie lubimy quadowców. I wszystko jasne.

Kris_40
Posty: 1
Rejestracja: pt 13 lip, 2018
Quad:: Kingquad
Imię: Krzysztof

Re: Wyprawy 2018

Post autor: Kris_40 » pt 13 lip, 2018

Cześć,
Pytanie do kolegi "oolsztyniak" poproszę o info, które nadleśnictwo w Bieszczadach dało zgodę?

Wojtekski
Posty: 642
Rejestracja: pt 06 wrz, 2013
Quad:: renegade 570 xxc , był cf x8 ,cf 500 , lucky star 400shineray 250-9c
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Suwałki

Re: Wyprawy 2018

Post autor: Wojtekski » pt 20 lip, 2018

W Suwałkach a dokładnie przy mogę pokazać dwie żwirownie gdzie można latać do bulu ;) .

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Wyprawy 2018

Post autor: oolsztyniak » pn 30 lip, 2018

Co to za fun jeździć po żwirowni?

W zeszłym roku byliśmy w Rumunii, 6 dni w górach.
W tym roku poprawka, również 6 dni w górach po zmodyfikowanym tracku.
Już planujemy kolejny wyjazd za miesiąc właśnie po to aby wypocząć na quadzie.
Nie jeżdżę tam zesrany, że może ktoś mnie będzie gonił bo jestem dla niego bandytą, jadę przed siebie i pozdrawiam miejscowych. Kto raz pojedzie do Rumunii zrozumie, że tam po prostu trzeba jeździć aby poczuć się wolnym quadowcem.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawy quadowe”