Subskrybuj RSS
Obecny czas: Śro 14 Lis, 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jaki quad dla 14 latka
PostWysłany: Czw 12 Lip, 2018 

Quad: Nie mam
Imię: Tymek
Witam wszystkich.
Mam na myśli zakup quada, mam 14 lat i nwm jaki quad byłby najlepszy mam na oku Yamaha grizzly 700 ale nwm czy nie za drogo na OtoMoto widziałem używkę za 8 500...wzrost i waga się nie liczą ważne żeby był duży ale nie za duży.

Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

Polaris Sportsman 570 Big Boss 6x6 Tractor
Polaris Sportsman 570 Big Boss 6x6 Tractor
Sportsman BIG Boss 6x6 570 EPS to wersja użytkowa młodszego brata Sportsmana 570 EPS. Zbiornik paliwa został specjalnie powiększony (25 L) by zwiększyć wydajność i wytrwałość. Posiada 2 koła dodatkowe umożliwiające ładowność ponad 500 kg. Niezależne zawieszenie i powiększona tylna paka pozwolą Ci jechać z optymalnym komfortem.
Polaris RZR XP 1000 Tractor
Polaris RZR XP 1000 Tractor
Jeden z najmocniejszych side by side na rynku 110 KM. Najbardziej zaawansowane zawieszenie Walker Ewans. Progresywne wspomaganie kierownicy, zapewnia pełną kontrolę nad pojazdem. Homologacja drogowa traktor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Polaris Ranger XP 1000 Tractor
Ranger XP 1000 to idealny pojazd do wszelkich prac leśnych, polnych i w każdym trudnym terenie. Wygodna, trzyosobowa kabina z możliwością zabudowy częściowej lub pełnej. Uchylna skrzynia ułatwia załadunek i wyładunek różnego rodzaju materiałów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów łatwo i szybko można pojazd przeobrazić w odśnieżarkę, siewnik, obryskiwacz itd. Dla bardzo wymagających warunków może też być wyposażony w całoroczne gąsienice.
 Temat postu: Re: Jaki quad dla 14 latka
PostWysłany: Czw 12 Lip, 2018 

Quad: Nie mam
Imię: Tymek
Quad miałby być do jeżdżenia po polu, polnych drogach i innego terenu np. piaszczysty
Quad przeprawowy podobają mi się bardziej, piszcie jakie quady

Temat postu: Re: Jaki quad dla 14 latka
PostWysłany: Wto 31 Lip, 2018 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice
Quad: siwy OUT 500L był: Sportsman 800 EFI i Rancher TRX 350 FE
Imię: Mariusz
Kup coś co Cię nie przygniecie czyli do 200 kg, bo jak kupisz sprzęta co waży ponad 300 kg to w przypadku "dachowania" będzie w skutkach dotkliwsze dla młodego ridera :)
polecam na 1 quada kymco w budzie MXU lub honde TRX - też dość lekka np. 350FE-tkę.
I poszukaj sobie w okolicy na pierwsze jazdy osoby, która już na quadzie jeździła i cokolwiek wie.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości